TESTOVÁNO S TÁTOU: Konečně máme doma robota

12.12.2018 | Testování

„Když poprvé přišel k nám domů, byl jen jedním z dalších spotřebičů, prostě věc. Robotický vysavač Vileda VR 302 není jméno, se kterým byste se kamarádili. Viki mu začala říkat Palačinka, já ho pojmenoval Saturnin,“ píše v testování Martin M. Cabicar alias náš Táta.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 28 testerek


Největším snem naší dcery k loňským Vánocům byl právě robot, ovšem android, jehož si přála, nebyl toho roku nějak k mání, možná tak za 50 let... Takže robota nedostala, proto se nemohla dočkat zásilky, jak uslyšela, že má přijít robot a nezklamalo ji ani, že nemá ruce nebo nohy a že je placatý. Začala mu říkat pan Palačinka. Já si ho pojmenoval Saturnin. Saturnin VR 302.


Robotický vysavač Vileda VR 302 do rodiny Viki a Táty dokonale zapadl.

Saturnin se od ostatních spotřebičů totiž dost lišil: sám se pohyboval naším bláznivým domovem, tím dokazoval, že je živý, navíc ochotný, pracovitý, ohleduplný, každému se vyhnul a jeho nejúžasnější vlastnost byla, že uměl naslouchat s nekonečnou trpělivostí. Skutečně se od ostatních spotřebičů velmi lišil. Naše mikrovlnka třeba nikdy nevzala víly na projížďku po pokojích. Saturnin VR 302 ano. Jednou přijel a stály na něm tři víly. Každá se dívala jiným směrem. Chvíli kolem mne jezdil a pak s vílami zase odjel, přitom si ani jednou nepostěžoval.

Ani sporák se nikdy neobtěžoval jít vyvenčit pejska, kterého zrovna hlídáme. Saturnin s ním jezdil zcela bez řečí. A byl to velmi zvláštní pohled, protože ten pes, když na Saturninovi VR 302 seděl, zadkem, předními tlapkami a hlavně dlouhou srstí Saturnina prakticky zakryval, takže ani nebyl vidět. Byl to zkrátka najednou obyčejný sedící pes, který se pohybuje prostorem. Pes dojel i ke mně, nechal se podrbat, zavrtěl ohonem, ale nesesedl, jen tak trochu pomohl Saturninovi s úklidem a zase, sedící, odplul.

Jednou za mnou přijely i naše dvě rybičky v malém akvárku, což byla asi nejpodivnější návštěva, co jsem kdy měl. Saturnin VR 302 zjevně nenechá nikoho, aby se nudil.


Robotický vysavač Vileda VR 302 je šikovný zevnitř i zvenku. Poradí si se všemi nečistotami, které pak jednoduše vysypete z nádobky na prach.

Nejraději ovšem mám jeho pozorné návštěvy, kdy přijede a má na sobě talířek se sušenkami, misku s ovocem nebo šálek čaje. Každý, kdo ho potká, si vezme, třeba i pán, co jen přišel odečíst elektřinu.

Také hraje šachy, ačkoli občas táhne figurami velmi podivně a někdy i zcela mimo šachovnici.

Možná jediné, co bych na něm změnil, jsou jeho žluté lístečky. Víte, takové ty pod displejem, když k vám přijede během jídla, začne kolem vás smýčit a na lístečku má napsáno: “PRASE” se třemi vykřičníky. Manželčiným písmem. Nebo zase večer kolem nás s dcerou jezdí s lístečkem: “KOUKEJTE JÍT SPÁT, SIC JE VÁM ŽIVOT MILÝ!” Manželčiným písmem.

Nebudete tomu věřit, ale jednou přijel i s lístečkem “DOŠEL HAJZLPAPÍR!!!”. Manželčiným písmem. Což je u Saturnina VR 302 naprosto revoluční funkce. Nejen, že si sám dojde, ale že, na rozdíl od jiných členů rodiny, řekne, když dodělá. I když je mi skoro líto, že jsem to neviděl, asi jako když propásnete perseidy. Nuž, dal jsem Saturninovi novou roli, ale má žena mi pak vynadala, proč jsem ji nemohl prostě donést.

“Jak myslíš, že dlouho trvá, než projede všechny pokoje?! Málem jsem tam přirostla!” křičela na mne.

Ale Saturnin VR 302, ten ne, Ten mi rozumí a tiše naslouchá všemu, co mu říkám.
Pokud Saturnin VR 302 přijde k vám domů, počítejte, že to není jen další spotřebič.
Je to člen rodiny.

Vileda VR 302

 • Vileda Robot VR 302 je nový sofistikovaný robotický vysavač, který nabízí skvělý poměr cena vs. výkon.
 • Li-Ion baterie, doba nabíjení: 4–5 h
 • Výška robota jen 9 cm – umožní úklid pod nábytkem
 • Výdrž baterie až 90 minut
 • Třífázový úklid (sbírá, zamete, vysává): 2 boční kartáče pro vymetení nečistot z hran a těžko dostupných míst, rotujíci kartáč s Dual-Brush technologii pro hlavní sběr nečistot – silikonový kartáč se štětinami a lamelami pro odstranění všech druhů nečistot z tvrdých povrchů, perfektní zametání i na nerovných površích
 • Vysoce výkonný vysavač pro dočištění prachu a vlasů
 • Režim MAX pro extra sílu: ECO pro standardní čištění, MAX s +50% sacím výkonem, optimalizovanou rychlostí jízdy a 2,8krát rychlejší rotací kartáče pro intenzivní čištění zejména pro koberce
 • 4 čisticí programy: Automatické čištění, Spirálovité čištění, Čištění „cik-cak“, MAX výkon
 • LED displej, ukazatel stavu baterie, displej zobrazující průběh nabíjení
 • Šetrný k nábytku: jemné nárazníky + bezkontaktní rozpoznání a překonávání překážek. Při detekci předmětů a stěn automaticky mění směr, speciální senzory zamezí pádu ze schodů
 • Snadná údržba: snadné vyjmutí nádoby na prach + opláchnutí pod vodou
 • Snadné ovládání: dokovací stanice, časovač
 • Maximální komfort: naplánovaný úklid – každodenní úklid ve stejnou dobu
 • Vylepšený filtrační systém, dvojitý systém filtrů
 • Nízká hlasitost jen 60db
 • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah (dlažba, parkety, linoleum i koberce s krátkým vláknem.)
 • Rozměry: Výška: 9 cm, Průměr: 35 cm, Koš: 0.50 l, Váha: 3,6 kg

Cena: 7299 Kč

Více informací na vileda.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat