Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNO S TÁTOU: Konečně máme doma robota

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

12. 12. 2018 | Testování

„Když poprvé přišel k nám domů, byl jen jedním z dalších spotřebičů, prostě věc. Robotický vysavač Vileda VR 302 není jméno, se kterým byste se kamarádili. Viki mu začala říkat Palačinka, já ho pojmenoval Saturnin,“ píše v testování Martin M. Cabicar alias náš Táta.

Největším snem naší dcery k loňským Vánocům byl právě robot, ovšem android, jehož si přála, nebyl toho roku nějak k mání, možná tak za 50 let... Takže robota nedostala, proto se nemohla dočkat zásilky, jak uslyšela, že má přijít robot a nezklamalo ji ani, že nemá ruce nebo nohy a že je placatý. Začala mu říkat pan Palačinka. Já si ho pojmenoval Saturnin. Saturnin VR 302.


Robotický vysavač Vileda VR 302 do rodiny Viki a Táty dokonale zapadl.

Saturnin se od ostatních spotřebičů totiž dost lišil: sám se pohyboval naším bláznivým domovem, tím dokazoval, že je živý, navíc ochotný, pracovitý, ohleduplný, každému se vyhnul a jeho nejúžasnější vlastnost byla, že uměl naslouchat s nekonečnou trpělivostí. Skutečně se od ostatních spotřebičů velmi lišil. Naše mikrovlnka třeba nikdy nevzala víly na projížďku po pokojích. Saturnin VR 302 ano. Jednou přijel a stály na něm tři víly. Každá se dívala jiným směrem. Chvíli kolem mne jezdil a pak s vílami zase odjel, přitom si ani jednou nepostěžoval.

Ani sporák se nikdy neobtěžoval jít vyvenčit pejska, kterého zrovna hlídáme. Saturnin s ním jezdil zcela bez řečí. A byl to velmi zvláštní pohled, protože ten pes, když na Saturninovi VR 302 seděl, zadkem, předními tlapkami a hlavně dlouhou srstí Saturnina prakticky zakryval, takže ani nebyl vidět. Byl to zkrátka najednou obyčejný sedící pes, který se pohybuje prostorem. Pes dojel i ke mně, nechal se podrbat, zavrtěl ohonem, ale nesesedl, jen tak trochu pomohl Saturninovi s úklidem a zase, sedící, odplul.

Jednou za mnou přijely i naše dvě rybičky v malém akvárku, což byla asi nejpodivnější návštěva, co jsem kdy měl. Saturnin VR 302 zjevně nenechá nikoho, aby se nudil.


Robotický vysavač Vileda VR 302 je šikovný zevnitř i zvenku. Poradí si se všemi nečistotami, které pak jednoduše vysypete z nádobky na prach.

Nejraději ovšem mám jeho pozorné návštěvy, kdy přijede a má na sobě talířek se sušenkami, misku s ovocem nebo šálek čaje. Každý, kdo ho potká, si vezme, třeba i pán, co jen přišel odečíst elektřinu.

Také hraje šachy, ačkoli občas táhne figurami velmi podivně a někdy i zcela mimo šachovnici.

Možná jediné, co bych na něm změnil, jsou jeho žluté lístečky. Víte, takové ty pod displejem, když k vám přijede během jídla, začne kolem vás smýčit a na lístečku má napsáno: “PRASE” se třemi vykřičníky. Manželčiným písmem. Nebo zase večer kolem nás s dcerou jezdí s lístečkem: “KOUKEJTE JÍT SPÁT, SIC JE VÁM ŽIVOT MILÝ!” Manželčiným písmem.

Nebudete tomu věřit, ale jednou přijel i s lístečkem “DOŠEL HAJZLPAPÍR!!!”. Manželčiným písmem. Což je u Saturnina VR 302 naprosto revoluční funkce. Nejen, že si sám dojde, ale že, na rozdíl od jiných členů rodiny, řekne, když dodělá. I když je mi skoro líto, že jsem to neviděl, asi jako když propásnete perseidy. Nuž, dal jsem Saturninovi novou roli, ale má žena mi pak vynadala, proč jsem ji nemohl prostě donést.

“Jak myslíš, že dlouho trvá, než projede všechny pokoje?! Málem jsem tam přirostla!” křičela na mne.

Ale Saturnin VR 302, ten ne, Ten mi rozumí a tiše naslouchá všemu, co mu říkám.
Pokud Saturnin VR 302 přijde k vám domů, počítejte, že to není jen další spotřebič.
Je to člen rodiny.

Vileda VR 302

 • Vileda Robot VR 302 je nový sofistikovaný robotický vysavač, který nabízí skvělý poměr cena vs. výkon.
 • Li-Ion baterie, doba nabíjení: 4–5 h
 • Výška robota jen 9 cm – umožní úklid pod nábytkem
 • Výdrž baterie až 90 minut
 • Třífázový úklid (sbírá, zamete, vysává): 2 boční kartáče pro vymetení nečistot z hran a těžko dostupných míst, rotujíci kartáč s Dual-Brush technologii pro hlavní sběr nečistot – silikonový kartáč se štětinami a lamelami pro odstranění všech druhů nečistot z tvrdých povrchů, perfektní zametání i na nerovných površích
 • Vysoce výkonný vysavač pro dočištění prachu a vlasů
 • Režim MAX pro extra sílu: ECO pro standardní čištění, MAX s +50% sacím výkonem, optimalizovanou rychlostí jízdy a 2,8krát rychlejší rotací kartáče pro intenzivní čištění zejména pro koberce
 • 4 čisticí programy: Automatické čištění, Spirálovité čištění, Čištění „cik-cak“, MAX výkon
 • LED displej, ukazatel stavu baterie, displej zobrazující průběh nabíjení
 • Šetrný k nábytku: jemné nárazníky + bezkontaktní rozpoznání a překonávání překážek. Při detekci předmětů a stěn automaticky mění směr, speciální senzory zamezí pádu ze schodů
 • Snadná údržba: snadné vyjmutí nádoby na prach + opláchnutí pod vodou
 • Snadné ovládání: dokovací stanice, časovač
 • Maximální komfort: naplánovaný úklid – každodenní úklid ve stejnou dobu
 • Vylepšený filtrační systém, dvojitý systém filtrů
 • Nízká hlasitost jen 60db
 • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah (dlažba, parkety, linoleum i koberce s krátkým vláknem.)
 • Rozměry: Výška: 9 cm, Průměr: 35 cm, Koš: 0.50 l, Váha: 3,6 kg

Cena: 7299 Kč

Více informací na vileda.cz

Celkové hodnocení: 95%
Hodnocení: 27 testerek

1. 8. 2019

Klady:

Robot sám o sobě je bombastická věc a skvělý pomocník :) Tento má navíc přijatelnou cenu, kterou si může dovolit i rodina s průměrnými příjmy. Nabíjení chvíli trvá, ale bez toho to prostě nejde :) Výběr programů je pestrý. Jen kdyby se ho naše kočka nebála :D

24. 7. 2019

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

4. 5. 2019

Klady:

Tento robotický vysavač je bombastický domácí pomocník.Pořitovací cena je přijatelná.Nabíjecí doba a výdrž baterie je přijatelná.Líbí se mi čistící programy,vysavač zajede i do koutů.Je spolehlivý, tichý.

Zápory:

nic

24. 3. 2019

Klady:

Robotický vysavač Vileda VR 302 je skvělý domácí pomocník. Jeho chod je tichý. Nabíjecí doba je přiměřená a doba výdrže spolehlivě vystačí na celý dům. Pořizovací cena je přiměřena. Údržba a ovládání jsou jednoduché, poradí si s nimi každý. Rozhodně doporučuji.

11. 2. 2019

Klady:

Robota jsem dostala jako dárek k výročí a jsem z něj naprosto nadšená. Před pořízením tohoto úžasného pomocníka jsem.luxovala klidně i 3x denně a už jsem z toho byla opravdu unavená. Robot vylučuje a úklidu za mě, není hlučný, zajede kamkoliv.

10. 2. 2019

Klady:

Musím uznat, že ačkoliv jsem se této revoluci dlouhou dobu "bránila" (odradila mne i vyšší pořizovací cena), nelituji jeho koupě. Sice mi zpočátku dalo eliminování překážek dost zabrat, ale opravdu se to vyplatí. Je navíc o dost tišší a celkově tolik neruší jako běžný vysavač. A co víc - práci udělá za vás...

Zápory:

vyšší pořizovací cena

5. 2. 2019

Klady:

Robotický vysavač je úžasný vynález. Nejdříve je teda potřeba trochu upravit dům, například schovat dráty a zjistit, zda se v kějaké místnosti nezasekne například pod postelí. Ale pak stačí zapnout vysavač, hodit nohy na stůl a je uklizeno! :)

1. 2. 2019

Klady:

Tyto robotické vysavače naprosto ovládly svět, jelikož nejen že to jsou kouzelní pomocníci, kteří šetří lidem čas, ale zároveň se stávájí součástí domácnosti, kdy jim členové rodiny dáváji různé jména či přezdívky. Tyto vysavače má ve svém portfóliu již několik firem, které nabízejí různou kvalitu či design produktů za rozdílné ceny. Tento vysavač mě zaujal nejen díky celkem pěknému vzhledu, ale i přívětivě celkem nízké ceně na rozdíl od jiných firem. Líbí se mi, že je opřen o čistící programy a výkon je i na tuto cenu přívětivý. Přijemný vzhled je plus tohoto přístroje. Doporučuji :)

15. 1. 2019

Klady:

Robotický vysavač Vileda VR 302 je perfektní vynález :) Robotický vysavač Vileda VR 302 šetří čas a práci udělá za mě! Takže jsem spokojen, protože svůj čas mohu investovat jinam a lépe :) Robotický vysavač Vileda VR 302 je boží

12. 1. 2019

Klady:

Robotický uklízeč od viledy jsem so několikrát půjčila a přesvědčil mne o svých kvalitách, takže jsem jeho šťastnou majitelkou. Poradí si s linem i parketami. Zajede pod nábytek a vysaje i kouty. Úsporný, praktický, spolehlivý a tichý.

11. 1. 2019

Klady:

Robotický vyavač od wiledy mě opravdu nadchnul a donutil mě si ho koupit, když jsem na něěj viděla reklamu. je prima, když za vás práci udělá někdo jiný a nereptá u toho :) doporučuji všem, kterým se nechce uklízet :)

11. 1. 2019

Klady:

Jo jo, tak tohle je opravdové sci-fi v praxi, jak robotického šikulu nazval náš děda. Prostě si sedíte u kávičky a tenhle šikula šmajdá po bytě a luxuje to, co by jinak čekalo na Vás. Já prostě tyhle vychytávky miluju.

11. 1. 2019

Klady:

Nechápu, jak jsme mohli žít bez robotického vysavače! V naší domácnosti je o poznání méně prachu a vlasů, děti již tolik nekašlou. Vysavač má velmi jednoduchou obsluhu, pouštíme ho každý den při odchodu do práce a při příchodu nás čeká perfektně vysátá podlaha. Manipulace s ním je jednoduchá a intuitivní, čistění nádobky s prachem také.

11. 1. 2019

Klady:

Robotický vysavač od Viledy vypadá skvěle, Než oběhnu s klasickým vysavačem celou domácnost, zabere to spoustu času. Od krbu se práší. V kuchyni při vaření každou chvíli drobek. Viledu mám moc ráda jako značku, takže zvážím tuhle investici.

10. 1. 2019

Klady:

Vileda Robot VR 301 precizní robotický vysavač je ideální na plochy, kde není moc nábytku -je to už druhý za deset let, co jsme vyzkoušeli jinou značku -jsme spokojeni, ušetří čas a manipulaci. Doporučuji.

10. 1. 2019

Klady:

Narobota jsem si šetřila dlouho, ale vyplatilo se. Doma odvede všechnu práci za mě, je rychlý a spolehlivý a já si můžu dělat co chci. Nedělá rámus. Navíc pes si s ním taky rozumí a rádi se předhánějí. Je kvalitní a skoro nerozbitný

10. 1. 2019

Klady:

Ke koupi tohoto přístroje mě přiměla kamarádka. Moc se mi líbilo, jak u ní stroj této značky pečlivě a vytrvale uklízí. Poradí se se všemi druhy podlah v domě. Jeho chod je tichý, neruší. Nabíjecí doba je přiměřená a doba výdrže spolehlivě vystačí na celý dům. Pořizovací cena je přiměřena. Údržba a ovládání jsou jednoduché, poradí si s nimi každý.

10. 1. 2019

Klady:

Všechny výrobky od Viledy jsou za mě TOP! Robotický vysavač byl mým snem. Dostala jsem tohoto mazela, jako dárek k Vánocům, a nemohu si jej vynachválit. Za mě určitě nejlepší investice, která stojí za to.

9. 1. 2019

Klady:

TESTOVÁNO S TÁTOU: Konečně máme doma robota.Mě zaujalo kolik má tento robotický vysavač funkcí a programů.Pochopitelně i snadná údržba vysavače usnadní práci.Nebo to že je vhodný na všechny typy povrchů.

7. 1. 2019

Klady:

Vysněný dárek pod stromeček. Pomocník pro všechny, kdo mají rádi dobře uklizeno a nechtějí úklidem trávit zbytečně moc času. Propracovaný systém uklízí opravdu dobře. Nízká výška umožní zajetí pod nábytek, nabití baterie je rychlé a doba práce na nabití je dostatečně dlouhá. Výkon vysoký, chod tichý a efektivita jednoznačná.

7. 1. 2019

Klady:

Po robotickém vysavači koukám už dlouho a jelikož mi ho letos Ježíšek opět nenadělil, tak si udělám radost nejspíš sama :-) Slyším na něj samou chválu a celkově se značkou Vileda jsem velmi spokojená.

5. 1. 2019

Klady:

Nám tohoto "Saturnina" donesl Ježíšek a udělal moc dobře. Máme dost velké, volné plochy a skutečně se u nás vyřádí. Je to výrobek mé oblíbené značky a úklid mu jde výborně. Po nabití vydrží pracovat hodinu a půl ve vámi zvoleném režimu. Díky nízké výšce se vejde pod nábytek. Sebere prach i větší nečistoty. Je tichý, ano o něm nevíte. Úsporný chod a vysoký výkon. Cena vzhledem k výkonnosti naprosto přijatelná. Také naše kočka je z něj nadšená.

4. 1. 2019

Klady:

Úžasný pomocník do domácnosti, sám jezdí po bytě a luxuje. Dá se dálkově ovládat.Je ideální na plovoucí podlahy, lina, dlaždice. Luxuje i nízké koberce. Vyhne se překážkám, nespadne ze schodů. Moc se mi líbí.

4. 1. 2019

Klady:

Má ho moje snacha a je s ním moc spokojená. Nejenže je hodně výkonný, ale i skvěle vypadá. A vejde se pod gauč, což je výhoda, protože tam mají schovku její kočky:-) Neničí nábytek, což je velká výhoda, uklízí spolehlivě, a ani nevydává žádný hluk jako klasické vysavače. No a vnučka je z něj nadená podobmě jako Viki v recenzi:-)

4. 1. 2019

Klady:

Saturnin je dosti sci-fi název - PALAČINKA je dětské - robotický vysavač Vileda VR 302 - je hit století. Zní to moc zajímavě. Doma bych ho pustila kamkoliv, aby se nám projel po podlaze. A jen bych se dívala a měla radost, že někdo za mě uklízí.

4. 1. 2019

Klady:

Po tomto vysavači s těmito vlastnostmi moc toužím. Kvituji jeho spolehlivost a výkonnost, robotické vysavače velice usnadní úklid v domácnosti. Vyzkoušela jsem si to u dcery a moc se mi to líbilo. Tento testovaný vysavač je již novější typ s vylepšenými vlastnostmi. Určitě si ho do budoucna pořídím.

4. 1. 2019

Klady:

Má dobrý výkon. Oceňuji jeho pěkný vzhled - udělá parádu. Rozhodně urychluje práci a je velkým pomocníkem. Neničí věci kolem sebe. Má snadnou údržbu , dá se opláchnout vodou. A je skvělý že není příliš hlučný.

Zápory:

Cena

Další hodnocení

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Platýz s hroznovým vínem

16 hlasů
45min 635kJ 320 Kč

Recept na chutně připravenou dietní rybu.

Frittata s jarní cibulkou

12 hlasů
45min 425kJ 55 Kč

Frittata z brambor a vajíček.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více