Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

915 / 915 Počet bodů celkem/aktuálně
2 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Z produktu jsem naprosto nadšená. Úplně nejvíce mě však dostala jeho vůně! Ta je naprosto skvělá a ve vlasech dlouho vydrží. Vlasy jsou po použití hebké a jemné a úplně super jsou možné varianty využití jak na mokré, tak na suché vlasy.

Zápory

Vlasy jsou dokonce tak jemné, že elektrizují, což je jedno malinké mínus. Nicméně produkt mohu s čistým svědomím doporučit.

Moje hodnocení

Klady

Granulky jsou malé, tak se dobře papají. Pejskovi chutnají, ale až když má opravdu hlad. Granule používáme jako doplněk ke kapsičkám a za ty by je náš mlsal nevyměnil. Ale musím uznat, že obvykle granule jí až když ho opravdu honí mlsná, nebo v obdobích kdy má více pohybu, tak mu více vyhládne a v tomto případě si na ně chodil po večerech i když více aktivity neměl.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jednoduché sestavení, jednoduché používání. Opravdu zajede do každého rohu a do čista vytře. Účelně za sebou stáhne věškeré chuchvalce a nečistoty. Hadr se snadno připne a odepne a dá se jednoduše vyprat. Z počátku mi dělalo problém ždímání, jelikož jsem nepochpila (ač jednoduchý) systém, s tím mi pomohlo uživatelské video na youtube. Určitě doporučuji.

Zápory

Vytírací plocha se občas složí i během vytírání (nejen během ždímání)

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.