TESTOVÁNÍ: Mop Vileda Ultramat Turbo

20.03.2018 | Testování

Těšíte se na příchod jara, ale zároveň se děsíte velkého jarního úklidu? Příchodem inovovaného mopu Ultramat TURBO do vaší domácnosti se stane úklid podlahy hračkou. A to bez rozmočených rukou a bolavých zad z ohýbání. Přesvědčit se o tom bude moci v rámci našeho testování přesvědčit 8 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 53 testerek

Doporučeno: 85x


Mop Ultramat Turbo od Viledy navíc nově prošel vylepšením, díky kterému je vkládání hlavice mopu do ždímacího koše ještě jednodušší než dřív.

Nepřekonatelný pomocník

Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do detailu promyšlené zpracování a naprosto snadné používání. Je vybaven praktickým pedálem, který rozpohybuje rotačním systémem a tak mop vyždímá do poslední kapky. A s dokonale vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá.

Obrovskou výhodou je i individuálně nastavitelná délka teleskopické tyče.

Oceníte i nově zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše. Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Použitá mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy, abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty. Mycí návlek lze jednoduše vyprat v pračce a následně znovu použít.

Ultramat TURBO je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah, jakými jsou PVC, plovoucí podlahy, parkety anebo dlažba. K dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobbymarketů.

Cena: od 999 Kč

Více informací naleznete na www.vileda.cz

vybraná testerka | 19.04.2018

Moc děkuji za možnost testovat tento mop. Doteď jsem používala jen koště a hadr, to se ale s mopem od Viledy nedá vůbec srovnat. Nejvíc mě baví ždímací mechanismus u kterého nemusím ohýbat záda, hadřík krásně drží díky patentkům a teleskopická tyč se dá přizpůsobit výšce - to koště nedokázalo. Hadřík se dá lehce sejmout a vyprat v pračce. Máme laminátové podlahy a nikde není vidět ani šmouha. Mop se dostane krásně i do rohu a pod postele. Já i moje záda určitě doporučujeme :-)

vybraná testerka | 16.04.2018

Děkuji za možnost testovat tento výrobek. Mop od jiné značky jsem měla již několikrát a bohužel mě zklamal tím, že vždy po roce selhal ždímací mechanismus. Tento mop se perfektně ždímá pomocí pedálu v kbelíku, což je super! Kyblík je velmi stabilní a nehrozí, že by se tlakem při ždímání převrhl... Zároveň je i dobře vyvážený, že se při přenášení i s vodou nepřevažuje. Samotný mop je velmi lehký, což oproti mému původnímu mopu, který měl ždímací mechanismus přímo na tyči, veliká výhoda. Práce s ním není tak namáhavá...krásně se všude vejde, zajede pod veškerý nábytek a kloub pracuje také velmi lehce a příjemně. Samotný hadr je sympatický, jak po jedné straně má i štětinky pro vytírání rohů. Materiál je výborný a lehce setře veškerou i naschlou špínu... Což při dítěti a psech moc oceňuji! Po této zkušenosti bych neváhala mop znovu do domácnosti zakoupit!

Při mé výšce 182cm bych snad jen ocenila delší násadu na mop.

vybraná testerka | 15.04.2018

Děkuji za možnost testování mopu.. Jelikož jsem doposud používala mop s rotačním ždímaním kde jsem měla hlavu třásňovou rozdíl tam určitě je.. mohu říct,že s mopem od viledy, který je plochý a díky plně otočnému kloubu se s ním člověk opravdu dostane všude a lépe než s třásněmi na podlaze nenechavá čmouhy po zaschnutí takže nejsou vidět žádné tahy.. podlaha je lépe setřená a dobře se s tím vytírají i rohy něž- li s mopem s třásněmi je dobré že na hadr se opravdu nemusí sahat a díky patentkum neodpadává..

Při ždímání občas pod kbelíkem je loužička, ale stalo se mi i u jiných mopů, vytírací plocha se občas složí i během vytírání, teleskopická tyč se občas uvolní a sjede.. možná by ani nebylo na škodu kdyby byla o kousíček delší.. cena hadru i když dá koupit někde levněji, ale musíte hledat

vybraná testerka | 15.04.2018

Děkuji za možnost vyzkoušet mop od Viledy, oceňuji na něm především ždímací systém, který nezatěžuje záda a kvalitní hadr, který se dá snadno vyprat. Další benefit je i teleskopická tyč, kterou ocení každá hospodyňka.

vybraná testerka | 15.04.2018

Mop mě zaujal na první pohled. Vlastním starší typ mopu stejné značky, ale tenhle mi vyhovuje daleko víc. Ždímání je snažší a v minulosti se mi několikrát stalo, že tlakem při ždímání se mi povedlo kyblík převrhnout. Zde je to vyřešeno daleko lépe. Mop setře bez problémů vše, použitý materiál na "hadr" je kvalitní a dobře pratelný.

vybraná testerka | 13.04.2018

Děkuji za možnost testování mopu. V prvé řadě mě na něm nadchla jeho skladnost a to,že se dá pohodlně rozložit. Pochválit bych chtěla i uchycení pomocí patentek a především to, že je díky němu vytírání opravdu hračka. Co mě nadchlo především je ždímací mechanismus, který zabraňuje případnému převrhnutí kyblíku díky velkému tlaku při ždímání. V minulosti jsem byla svědkem takové "nehody". Takže tato vlastnost je pro mě velkým plus, i když jsem se ždímáním zpočátku lehce bojovala. :-D

Trochu mi zatím dělá problémy teleskopická tyč, kterou se mi podaří při zatlačení občas zasunout. S tímto se budu muset ještě důkladněji seznámit. Zpočátku jsem měla menší potíže i se ždímáním. Jinak ale tyto zápory nepovažuji za nijak závažné

vybraná testerka | 12.04.2018

Děkuji za možnost otestování tohoto mopu. Protože jsem dosud používala jen provázkový mop, trochu mě vyděsil mechanismus mopu Vileda (a ještě víc moji tchýni, která prý stejně zůstane u hadru :D) Vše je ale intuitivní a brzy mi mop "padl do ruky". Stírání je velice jednoduché, bez námahy, bez nutnosti ohýbat hřbet :) Ani s vytíráním rohů nemá mop problémy. Prací návlek je velkou výhodou, stejně jako teleskopická tyč. Snad nějakou dobu návlek vydrží bez roztrhání a poškozených patentků, kterými je uchycen. Velmi praktické - návlek fakt drží.

Při zaklapávání mopu se mi občas stalo, že trochu víc přitlačím a teleskopická tyč se zasouvá zpátky. Bojím se ale ji utahovat moc, aby závit nepraskl.

vybraná testerka | 11.04.2018

Jednoduché sestavení, jednoduché používání. Opravdu zajede do každého rohu a do čista vytře. Účelně za sebou stáhne věškeré chuchvalce a nečistoty. Hadr se snadno připne a odepne a dá se jednoduše vyprat. Z počátku mi dělalo problém ždímání, jelikož jsem nepochpila (ač jednoduchý) systém, s tím mi pomohlo uživatelské video na youtube. Určitě doporučuji.

Vytírací plocha se občas složí i během vytírání (nejen během ždímání)

12.02.2023

4du4duudu7ududzd6dzdzzdzd6d6d66e6er

dzdzzdzd6d6d6d6d6

19.12.2022

Tento mop je skvělý, teď se mi vytira mnohem líp

Žádný

20.11.2022

Skvělý pomocník v domácnosti mohu doporučit značku Vileda

27.10.2022

Skvělý pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

10.10.2022

Je skvělí lehce se s nim pracuje je spolehliví a je lehký

18.09.2022

snadné používání je prostě úžasný miluju to ❤️❤️❤️❤️

05.08.2022

Díky mopu je úklid rychlejší a méně se u něj nadřu. podlaha po vytření celkem rychle schne, takže moc lze dobře vyždímat. Také mi vyhovuje, že díky hranatému tvaru dokážu vytřít všechny rohy a zákoutí.

01.04.2022

Výborný pomocník pro mé vysušené ruce a bolavá záda. Bez styku s vodou a bez zbytečného ohýbání uklidí naše velké podlahové plochy. Ať už jsou to dlaždice či laminátová podlaha, vše je krásně a bez námahy umyto

nenašla jsem

30.09.2020

další z parádních domácích pomocníků od Viledy - jednoduché vytření bez námahy a mokření rukou - super funguje a pomáhá

-

23.08.2020

Skvělý mop pro domácí úklid. Vytře velkou plochu za krátkou dobu.

05.07.2019

Tento mop moc doporučuji. Vyhovuje mi, že si nemusím máchat ruce jako u ostatních mopů, u kterých je nutné hadr z násady sundávat. Také se nemusím k ohýbat, takže moje záda mi také děkují. Vileda je zárukou kvality.

14.04.2019

Skvělý mop, jiný než od Viledy jsem nechtěla a dobře jsem udělala. Výborně se s ním manipuluje a vytírá se s ním jedna báseň. Úklid s tímto pomocníkem je pak hračka a zabere mnohem méně času než když jsem lezla s hadrem po kolenou.

04.10.2018
Doporučení: 79

Mop Vileda Ultramat Turbo je výborný pomocník do domácnosti a ideální pro snadný úklid v rozích. Lehce se s ním manipuluje, stírá podlahy jednoduše, rychle a účinně a při odstředění voda nestříká nikam mimo. Nejvíc se mi líbí materiál kbelíku, protože je kvalitní a při šlapání se ani nehne

03.10.2018

Tento mop máme na chalupě a jsme s nim mimořádně spokojeni. Oceňuji na něm techniku ždímání, která šetří čas a hadr vyždímá tak aby byl tak akorát mokrý, jak je zrovna potřeba. Dále samozřejmě je užitečné, že návlek je pratelný v pračce a že mop má teleskopickou tyč, která může být šikovná v případě, že je potřeba dostat mop třeba pod postel :-) Doporučuji ;-)

10.07.2018

Mop Vileda Ultramat Turbo jsem testovala na zápůjčku od švagrové a byla jsem celkově spokojená. chce to jen trochu cviku při ždímání. vytřeno jsem jinak měla za třetinu oproti běžnému času. vynikající výrobek

09.05.2018

Na základě skvělých recenzí jsme tento mop koupili babičce a vytírá se s ním jedna báseň. I babička je s ním spokojená a to bývá málokdy. Mop má nastavitelnou tyč, kýbl je dobře řešený a díky kloubu lehce vytřete i na hůře dostupných místech.

04.05.2018

Mop Vileda Ultramat Turbo je super pomocnik, zvladne dlazbu, parkety ale i bezvadne schody, coz v bytovce orpavdu rpi uklidu ocenuji, zadne behani s hadrem v ruce, dobre se zdime, neni pdolaha mokra

01.05.2018

Tento vyrobek je na podlahu dokonaly a moc bych si ho prala.Sama zadny nemam a tak nezbyva nez neustaly hadr kazdym druhym dnem.Ale zrejme zakoupim protoze si ho vsude chvali a usetri cas a namahu.😊😆😆

nic

01.05.2018

S Mopem Vileda Ultramat Turbo jsem absolutně spokojená. Ostatně jako se všemi výrobky od Viledy, které doma používám. Je lehoučký, krásně se s ním manipuluje. Dobře se s ním vytírá v rozích, pod nábytkem... A systém ždímání, který šetří naše ruce je super. Rozhodně doporučuji.

18.04.2018

Tento skvělý a výkonný mop jsem si koupila před měsícem. Musím říct, že mop je skladný, funguje jak má a osvědčil se mi v domácnosti, kde jsou malé děti. Měla jsem možnost vyzkoušet si mop kulatý vláda turbo, ale nebyl tak úžasný jako tento plochý. Oceňuji pratelný hadr možný kdykoliv koupit jiný do zásoby jako náhradní. Doporučuji.

16.04.2018

Tento mop jsem dostala od manžela. SKvěle vytírá a je opravdu praktický v tom, že se nemusí hadr ručně ždímat. Oceňuji i krásné barevné provedení. Líbí se mi i systém uchycení hadříků na mop na zacvaknutí.

Je poměrně těžký a velký. Nejasný návod používání.

12.04.2018

Mop Vileda Ultramat Turbo je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Snadno se sestaví, je lehký a manipulace s ním je snadná. Naše babička na němě nejvíc oceňuje to, že se nemusí ohýbat, aby vyždímala mokrý hadr a zdlouhavě vytírala na kolenou. Mop jde snadno vyždímat a zajede i do těch nejhůře přístupných míst.

12.04.2018

Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy je prostě super, ale je potřeba se s ním skamarádit, pokud jste jej dříve nepoužívaly - já jsem měla jen třásňový, doporučuji všem a jak posílám fotečku i náš ćendík je s mopem kamarád

11.04.2018

mop Ultramat TURBO od Viledy je proste bomba, koupili jsme ho babicce k Vanocum, druhe babicce jsme koupili ten trojuhelnikovy oba jsou naprosto peckovy, jsme nadsena takze si ho preju take, snad budu mit stesti .)

09.04.2018

Po zimě unavené, rozpraskané a vysušené ruce. Neodolala jsem a pořídila si tohoto pomocníka s vidinou, že už mé ruce se nebudou máchat v kbelíku s vodou. Sice ve mě hlodal maličký červík o tom, zda se mop vyždímá opravdu kvalitně a zda mi spíš plovoucí podlahu neponičí. Opak byl ovšem pravdou. Nová technologie ždímá parádně. Jsem spokojená

09.04.2018

Sice jsem nebyla vybraná do testování mopu od Viledy, ale tak moc jsem po něm toužila, že mi jej manžel koupil. Je to opravdu malý zázrak, je to neuvěřitelně výhodný produkt, při kterém ušetříme spoustu času.

07.04.2018
Doporučení: 6

Mop od Viledy je malý můj sen - mám zkušenosti s houbičkami a hadříky, ale po mopu již delší dobu očkem koukáme. Dočetly jsme se s dcerou samé chvály a vychytávky. Jak je práce s ním snadná a jde od ruky. Tak snad již brzy!!!!

07.04.2018

Vytírání nikdy nebylo tak snadné a účinné jako s výrobky od viledy. Tento je můj oblíbený. Díky ždímacímu systému a teleskopické tyči je úspora práce, vody a času veliká a vytření dokonalé. Vhodný i pro háklivé dřevěné podlahy.

07.04.2018

Značka Vileda je kvalitní značka, kde jsou super, jak hadříky, tak utěrky i mop. Ten jsem sice měla možnost vyzkoušet pouze u kamarádky, ale byl super. Takže si časem plánuji jeho pořízení a mohu jen doporučit dál :-)

06.04.2018

Tento mop Vileda Ultramat Turbo by si přála každá žena.Pěkně se s ním vytírá,má úžasné ždímání,dost velkou tyč.Navíc se hodí na všechny typy podlah,což každý ocení.Pedál se jednoduše ovládá.Má ho dcera a je s ním moc spokojena.Já si ho pořídím určitě taky.

Žádné.

06.04.2018

Ó mocná Viledo :-D No vážně, Vileda je záruka kvality každého úklidového výrobku, který pošle na trh. Tento mop je prostě pecka, kvalitní zpracování, snadná manipulace, teleskopická tyč, takže práce bez hrbení, pratelný povlak. Paráda.

05.04.2018

Mela jsem moznost ho mit doma a lepsiho pomocnika ani neznam.Super cena i vykon vileda ma vzy vse dobre propracovane,za zkvele dostupne ceny pro vsechny.Kybl je dost proistorny na nekolik litru vody..

05.04.2018

Mop Vileda Ultramat Turbo. Úklid bez tohoto vynikajícího pomocníka si už nedovedu představit. Při vytirání jen s hadrem jsem u práce funěla...při vytírání s tímto skvělým mopem si zpívám....to snad hovoří za vše.

05.04.2018

Mop Vileda Ultramat Turbo je suprovým pomocníkem a já sama ho využívám. Jeho chod je bezproblémový, šetřím svá záda a za minutku mám vytřeno. Je vyroben z kvalitních materiálů a má dlouhodobou životnost!

04.04.2018

K výrobkům od Viledy mám důvěru a mám s nimi jen samé dobré zkušenosti, včetně tohoto mopu. Dobře se s ním manipuluje, otáčivá hlavice mopu se během vytírání krásně přizpůsobí změně směru. U starého modelu bylo náročnější ždímání, chtělo to sílu, díky šlapátku je to nyní pohoda. Díky dobře tvarovanému kýblu se z něj dobře vylévá voda.

Hadřík na mop je na patentky, takže když se opotřebuje, je nutné koupit ten samý, nelze kombinovat s jinými značkami. A bohužel originál Vileda je dost drahá.

04.04.2018

Mop Vileda Ultramat Turbo je velmi oblíbený výrobek pro domácnost, protože je s ním velmi dobrá manipulace, má systém ždímání, dostane se i do nedostupných míst a podlaha zůstane pěkně čistá a suchá.

04.04.2018

TESTOVÁNÍ: Mop Vileda Ultramat Turbo.Tento mop je nejen účinný v rámci uklízení ale líbí se mi i to,že má skvěle promyšlený a moderní systém ždímání,který usnadní další práci i čas.Určitě ho tak mohu všem jen doporučit.

04.04.2018

Od Viledy již mám nějaké výrobky a jsem s nimi maximálně spokojena,ale tento mop vypadá opravdu velice dobře.Mě by se do domácnosti hodil už z toho důvodu že každy den vytírám a klasickým hadrem to není ono.Takže o koupi tohoto mopu rozhodně budu uvažovat

04.04.2018

Značka Vileda je super mám od ní mnoho výrobků počínaje hadříky a houbičkami a konče mopem. Tento mop je velmi skvělý pomocník dobře se s ním manipuluje a zvládne to každý. Dostanu se s ním všude a neraději ho používám na schody.

03.04.2018

Starý dobrý mopík od Viledy. Uklizeno rychle a snadno. Pro všechny druhy povrchů podlah v domě a hlavně s dokonale vyždímanou vytírací hlavicí a bez nutnosti máchat si ruce ve špinavé vodě. Také teleskopická tyč je velmi užitečná. Doporučuji.

02.04.2018

Mop Vileda Ultramat Turbo je tak trochu pro líné. A to myslím v pozitivním smyslu, protože úklid je s ním rychlý a jednoduchý, podle mě to zvládne i dítě. Já jsem si ho oblíbila hned, je super i na schody

01.04.2018

Starý dobrý mop, který už dlouho používám. Moc dobrá věc. Šikovný kbelík, s šikovným ždímacím systémem a šikovná teleskopická tyč. Obdelníkový tvar vytírací plochy umožní vytřít také kouty. Moc se nám v domácnosti osvědčil.

01.04.2018

úklid s mopem Vileda Ultramat Turbo je hračka. Vzhledově se mi moc líbí, práce s ním je jednoduchá a mě to ušetří spoustu práce a navíc mě ani nebolí záda, jako když se plazím po zemi s hadrem. Doporučuji

žádné

31.03.2018

Znacku vileda mam moc rada, koupila jsem si od nich mop na podlahu a jsem nadsena, zadne znicene ruce od saponatu, krasne vytira a dostanu se s nim vsude. cena je taky prijemna,takze dostupny pro vsechny 😊 doporucuji

31.03.2018

Od značky vileda vlastním mnoho výrobků a tento mop je mezi nimi. Velmi mi vyhovuje teleskopická tyč, která umožní vytřít pod postelí, či pod nábytkem. Moderní ždímací systém odstraní přebytečnou vodu a vytírání je tak snazší, lepší. Vhodné na lino i dlažbu..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:48
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat