Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

1705 / 1705 Počet bodů celkem/aktuálně
6 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Na to, že je syn atopik, tak na mýdlo i tělové mléko reaguje velice dobře a postižená ložiska mu po namazání nerudnou. Oceňuji, že se krém krásně vstřebá a nezůstává tak silný film na kůži. Co se týče přebalovacích podložek, tak za mě jedny z těch nej, protože neprotečou a jsou pevné, takže je vidět, že se na nich materiálem nešetřilo a tak by to mělo být.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Také jsem měla možnost otestovat tento výrobek od Manufaktury, kdy jsem si jej aplikovala já a zkoušela jsem ho i na mamince, na které jsou vrásky mnohem viditelnější než na mě. Za dobu používání, což byl skoro měsíc jsou vidět menší změny, a to v mém případě v okolí očí není pokožka tak unavená a u mamky je kůže vypnutější a hladší. Takže při dlouhodém užívání věřím, že dochází k opravdu dost viditelným změnám.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Tohle je snad jediná dieta, u které se dá vydržet až do konce, protože ta jejich jídla jsou fakt dobrá a člověk nemá problém je pozřít. Zvolila jsem balíček na 12 týdnu (www.prodietix.cz/dietni-programy) a dala jsem dolů krásných 25 kilo, takže kdo s tím taky zápasí jako jsem zápasila já, tak vřele doporučuju !

Zápory