TESTOVÁNÍ: Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix

19.03.2018 | Testování

Jaro je nejen obdobím, kdy se probouzí příroda a odhazujeme svršky, ale také dobou, kdy kriticky hodnotíme následky zimního hodování a nedostatku pohybu na svém těle. A nastává obligátní hubntí do plavek a nejen do nich. Chcete po letech vytáhnout tílka, krátké topy a sukně? Chcete se prostě cítit opět báječně a nabít svoje sebevědomí? V tom vám může pomoci program Prodietix, francouzská proteinová dieta, kterou budou moci v rámci našeho testování vyzkoušet i 4 testerky. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 48 testerek

Doporučeno: 88x


Hubnutí do plavek je na jaře velkým tématem pro spoustu žen. I proto jsme se na Bety.cz rozhodli připravit speciál věnovaný právě tomuto tématu. A hledáme 4 odvážné ženy rozhodnuté změnit svou postavu, které se s námi budou dělit o své zkušenosti, zážitky, úspěchy (a třeba i přešlapy a neúspěchy, pokud nějaké budou). Vyzkoušejte s námi francouzskou proteinovou dietu v rámci programu Prodietix!

Co budeme testovat

Proteinová dieta, známá také jako "bílkovinová", "cyklická ketogenní", "ketonová", či "ketodieta", je lékařskou vědou uznávaná metoda, která už po několika týdnech přináší skvělé výsledky v hubnutí.

Prodietix proteinová dieta přináší širokou škálu speciálních proteinových jídel, která plnohodnotně dokážou nahradit běžnou denní stravu člověka. Na výběr máte z několika desítek sladkých či slaných potravin. Polévky, omelety, těstoviny, pečivo, krekry, studené nápoje, teplé nápoje, palačinky, smoothies, krémy, koláče a další nejen chutné, ale i zdravé pokrmy. Vyráběny jsou ve Francii pouze z přírodních zdrojů nejvyšší kvality s vysokým obsahem proteinů. Tedy například z mléka, vaječných bílků, sóji, syrovátek a jiných. Obsahují celou řadu vitaminů a minerálů, které lidský organismus denně potřebuje.

Prodietix proteinové potraviny se snadno připravují a disponují širokou nabídkou receptů, jež pomohou si proteinovou dietu ještě více vychutnat.

Program Prodietix probíhá ve třech fázích. Ve fázi první dochází ke kompletnímu nahrazení běžného jídelníčku za jídelníček složený pouze z proteinových potravin a povolené zeleniny. Tato fáze ne nadarmo nese název „váhová redukce“, protože dochází k navození ketózy a úbytek kilogramů je nejvíce znát. Druhá a třetí fáze plní funkci pozvolného návratu k běžnému jídelníčku pomocí postupného zahrnování sacharidů a tuků do stravy. Prodietix proteinová dieta je efektivní a zdravý způsob hubnutí s garantovanými výsledky. Existuje však několik podmínek, které je nutné dodržovat, aby správně fungovala.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitaminy a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt Prodietix hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek Prodietix proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více informací najete na prodietix.cz

Program Prodietix Z2 (-10 kg)

Program Prodietix Z2 je určen především pro ženy a muže s nižší konečnou cílovou hmotností.

Program Prodietix Z2 má celkovou délku 6 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (2 týdny + 2 týdny + 2 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jojo efektu.

Klient jí 4krát denně proteinové nebo "normální" jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 126 porcí proteinových jídel (56 porcí + 42 porcí + 28 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Cena: 5 796 Kč

Více informací na prodietix.cz

Program Prodietix Z3 (-15 kg)

Program Prodietix Z3 je určen především pro ženy a muže s nižší konečnou cílovou hmotností.

Program Prodietix Z3 má celkovou délku 9 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (3 týdny + 3 týdny + 3 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jojo efektu.

Klient jí 4krát denně proteinové nebo "normální" jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 189 porcí proteinových jídel (84 porcí + 63 porcí + 42 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Cena: 8 127 Kč

Více informací na prodietix.cz

Jaké testerky hledáme

Ráda byste do léta zhubla až 10 či 15 kilogramů? Jste žena mezi 30 a 50 lety? Nebojíte se s námi podělit o své úspěchy a podrobnosti na cestě za vysněnou postavou? Pak hledáme právě vás! Dvě z testerek budou moci vyzkoušet program pro zhubnutí 10 kilogramů, dva pak program na redukci 15 kilogramů.

Podmínky testování

  • věk mezi 30 a 50 lety
  • dlouhodobý boj s nadváhou
  • neužíváte léky na štítnou žlázu nebo antidepresiva
  • nejste alergik
  • nejste těhotná nebo nekojíte
  • podmínkou je i registrace v programu Prodietix ZDE
  • ochota dělit se pravidelně o úspěchy při účasti v programu v rámci našeho speciálu na Bety.cz
vybraná testerka | 05.03.2020

S touto proteinovou dietou Pridietix mám po zkoušení jen ty nejlepší zkušenosti. Sice mi ne všechny jídla chutnaly,ale určitě si najdete to své oblíbené. Shodila jsem i pár kilogramů, ale spíše meto nakoplo jíst pravidelně a zdravěji.

chut jidel ne u vsech dobra

vybraná testerka | 28.06.2018

Předně moc děkuji za možnost testování. Do poslední chvíle jsem přemýšlela, jestli se vůbec přihlásit... Nakonec mě popíchl manžel, ať to zkusím a ono to vyšlo :) Překvapení bylo veliké, když mi přišla krabice plná pytlíčků, bála jsem se, že to nedám, že to nebude k jídlu a podobně... Mile mě překvapily krémy, polévky a tyčinky, fakt moc dobré. Našlo se i pár, které tak moc dobré nebyly, ale to je na chutí každého. Ze začátku první fáze byl mazec si zvyknout na to, že se jí pravidelně a hodně zeleniny, bolela i hlava, ale všechno šlo snáze, hodně mi pomáhal manžel - vymýšlel mi recepty a hodně vařil:) druhá fáze už byla daleko příjemnější, i když jsem marodila, všechno se zvládlo, akorát pohybu jsem moc nedávala :) Zlom nastal ve třetí fázi, kdy už se mohlo jíst prakticky od všeho něco, už se dalo i dobře kombinovat a hlavně za tu dobu se člověku pěkně vypiluje chuť :) s dietou jsem opravdu nadmíru spokojená! Shodila jsem více než 14 kilo a teď, když mám dietu už tři týdny ukončenou, tak nemám nahoře ani gram! Za mě top, určitě to za ty peníze stojí a pokud někdy ještě budu potřebovat, určitě si dietu koupím, je to investice do sebe - a dobrá! Moc děkuji za životní nakopnutí a chci a budu pokračovat dál!

Zápory jsem nenašla žádné, jen pro někoho může být dieta drahá, ale jak jsem již psala, berte to jako investici do sebe! A kdo chce zhubnout, zhubne

vybraná testerka | 27.06.2018

Pro mé velké překvapení jsem byla vybraná na testování, za což moc děkuji., nyní jsem několik týdnu po dietě. Rychlé schození nedbytečných "tuků" , pestrá strava, naučí jíst pravidelně, jojo efekt se nedostavil :-D časové nenáročná strava, vřele doporučuji a kdyby někdy náhodou....tak jdu do ní i přes vysokou cenu, je to totiž ceny jistoty.

vybraná testerka | 12.04.2018

Byla jsem vybrana, za coz redakci moc dekuji. :-) Tuto dietu dodrzuji teprve ctvrty den a muzu si jen pochvalovat. Naplanovane jidlo na cely den je chutne a nemam zatim chute na nejake prohresky. Uvidime jak to vydrzim a jaky bude vysledek. :-)

20.11.2022

Doporučuji, ale musíte mít vyváženou stravu

Žádné nejsou

07.03.2022

Bohužel s touto dietou jsem nebyla vůbec spokojená.

Ani né po týdnu diety jsem dostala zažívací problémy a dietu jsem musela ukončit. Bohužel za toto mi to nestálo. Ale díky garančnímu programu mi vrátili peníze - což je +

30.09.2020

Dietu jsem dostala jako dar (sama bych si ji nepořídila) jídla byla opravdu chutná - což velmi mile překvapilo , shodila jsem prakticky bez práce cca 10kg

cena je hodně vysoká , každý si ji dovolit nemůže

24.09.2019

Pro mě jedna z nejúčinnějších a nejchutnějších diet. Toto je snad jediná značka diety, kde jenom neslibují chutná jídla, ale opravdu je mají a člověk nemá problém u ní vydržet déle jak 3 měsíce. Jako každá spokojený zákazník doporučuji dále a držím palce všem, co se do diety pustili. Hlavně nevzdávat to, protože výsledek stojí opravdu za to.

25.07.2019

Tohle je snad jediná dieta, u které se dá vydržet až do konce, protože ta jejich jídla jsou fakt dobrá a člověk nemá problém je pozřít. Zvolila jsem balíček na 12 týdnu (www.prodietix.cz/dietni-programy) a dala jsem dolů krásných 25 kilo, takže kdo s tím taky zápasí jako jsem zápasila já, tak vřele doporučuju !

11.07.2019

S prodietixem se mi podařilo dát dolů krásných 16 kilo, kterých jsem se po porodu nemohla ani za mák zbavit a to si myslím, že jsem makala jako blázen. Na dietu jsem dostala doporučení od mé kolegyně z práce, která na této dietě také byla a taky hodně zhubla, takže jsem se rozhodla do toho jít taky, protože jsem viděla ten efekt. Za mě naprosto úžasná věc !

žádné

29.05.2019

Úbytek váhy u mě 14 kg, program tedy téměř přesně odhadl. Program neučí jen správne diétovat, ale celkově se správně stravovat i spo skončení "balíku". Tedy pokud se nevrátíte ke starému já, váha se vám sama od sebe nevrátí.

nic

12.02.2019

Vyzkousel jesm mnoho diet (napr i primou konkurenci pro prodietix), no prodietix mohu doporucit jako cislo 1. Nejvic mi utkvela v pameti chut. Ta by jednoduse prijemna, nic hrozne preslazene a naopak.

Asi nic

30.11.2018

O proteinové dietě jsem toho hodně slyšela i přečetla. Líbí se mi, že se jídlo velmi jednoduše připravuje a je na výběr z velkého množství jídel i nápojů. Věřím, že tato dieta opravdu funguje, jen je trošku finančně náročnější, ale za výsledek to jistě stojí!

20.09.2018
Doporučení: 79

Dietní program Prodietix nabízí celou řadu jídel, která dokáží plnohodnotně nahradit běžnou stravu jako jsou omelety, polévky, krémy, smoothies, palačinky, krekry, těstoviny, pečivo a teplé i studené nápoje. Nejvíc se mi líbí, že se všechna jídla snadno a rychle připravují a lze je přizpůsobit mnoha receptům, díky nimž si svou novou proteinovou dietu skutečně vychutnám

06.07.2018

Ano právě teď frčí proteinová dieta. A to bych nebyla já abych ji nezkusila... Držela jsem spousty diet ale toto je nejen zdravé ale hlavně to funguje. Je pravdou že bez řádného pohybu to nejde ale tato dieta přispívá právě ke kontrolovatelnému úbytku váhy.

Možná jen ta cena je vysoká ale pro krásnou postavu se vyplatí utratit korunky navíc.

27.06.2018

Tuto dietu , jsem tedy osobně nezkusila , ale byla jsem svědkem kdy ji užívala moje kamarádka . Z počátku jsem jí to vymlouvala , že je to celkem drahá záležitost , ale nenechala si to vymluvit a shodila díky Prodietixu 15 kg , navíc si svojí váhu stále drží , a to i po vysazení . Mě by odrazovala ta cena , jelikož když máte děti je to celkem dost . Doporučím a snad někdy zkusím také , když čtu ty ohlasy .....

Vysoká cena

17.06.2018

Tuto dietu sem měla možnost zkusit a opravdu ji mohu jen a jen doporučit. Díky ní sem shodila skoro 13kg. A hlavně se nekonal tolik obávaný jojo efekt, ze kterého sem měla celou dobu strach. Jsem opravdu spokojená.

17.06.2018

Tuto dietu měla moje kamarádka, která díky ní shodila 12kg,moc si vše pochvalovala. Navíc ztracená kila se zatím nevrátila. Sama zkušenost nemám,odrazuje mě cena a pravděpodobně bych ani nestíhala jíst takto pravidelně. Snad někdy v budoucnu bude možnost vyzkoušet. Je fajn, že to funguje, aspoň podle recenzí a osobní zkušenosti kamarádky.

08.06.2018

Bohuzel stitnou zlazu mam a tak toto nemohu ani vyzkouset.Ale jsem rad za recenze.Vypada to dobre.Cenna vysoka ale odpovida zrejme zaveru uzivani.Je to v peknem baleni a ruznych druzich.😇😇😇😇😇😇😇😇😇

07.06.2018

kauzu hura do plavek sleduji peclive a zvazuji ze zakoupim cena je sice vysii ale jestli testerky nelzou tak tato dietka ma dobry ucinky sama bych potrebovala dat dole alespon 30 kilo a tak uvazuji o koupe

07.06.2018

Bohužel jsem nebyla vybraná mezi testerky tak si počkám na jejich hodnocení. Ráda bych tuto dietu vyzkoušela zvlášť teď na léto se nějaké to kilo zhubnout hodí. Dieta vypadá zajímavě, dozvěděla jsem se o ní až zde.

28.05.2018

Super dieta, která mi pomohla. léta jsem bojovala s nadváhou a tímto způsobem jsem uspěla zatím nejlépe. Je chutná a hlavně funguje, což je nejdůležitější. Když už člověk do toho investuje dost peněz, je fajn že to má efekt.

Cena

18.05.2018

Pro ty kteří splňují podmínky pro to aby se do toho pustili to vypadá zajímavě. Podle recenzí to asi bude fajn. Supr je že člověk shodí přebytečné kila které se navíc nevrací. Když se snaží dodržovat jídelníček. Oceňuji že je to rovnoměrně rozloženo do fází.

07.05.2018

Jedná se o druh diety, kterou bych podle podmínek nesměla užívat, samozřejmě, že nadváhu nemám, ale třeba problémy se štítnou žlázou a další. Usoudila jsem z toho, že se jedná o dietu jen pro určité ženy a věřím, že pokud budou dodržovat podmínky, určitě se jim povede zhubnout. Podle recenzí to není jednoznačné.

04.05.2018

znám a mám na sobě vyzkoušený Program Prodietix Z3 (-15 kg) ,kila jdou dolů velmi ryhcle,ale bohužel po skončení programu se podobnou rychlostí vrací -takže klasický jojo-efekt, cena je take celkem vysoka

01.05.2018

Dala jsem se na hubnuti a tohle je moc fajn.Nikdy jsem.nezkousela nebo nekoupila ale recenze jsou fajn a pokud opravdu pomuze proc neinvestovat.Je to setrne a i v krasnem baleni.Chute jsou nejhorsi a to potrebuji z meho tela dostat pryc.😊

nic

29.04.2018

Na tuto proteinovou dietu jsem slyšela samou chválu. Při dodržení tří základních podmínek Prodietix proteinové diety - 1 správného pitného režimu, 2 konzumace povolené zeleniny, 3 pravidelnost v jídle se určitě zhubnout dá, možná taky někdy se na to dám.

12.04.2018

Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix musí být skvěle, jednoduché a hlavně pohodlné. Člověk nemusí zdlouhavě přemýšlet o tom co si uvaří, zda je to pro něj nutričně vhodné. Je to určitě skvělá věc, která stojí za vyzkoušení

11.04.2018

Prodietix znam, klasicka proteinová dieta, efekt super rychly vetsinou s ubytkem jen tukoveho obsahu,svaloviny malo, jd ei 10 kg za mesic, bohuzel jak s ena najede na klaiskcou stravi a zaradi se sacharidy je jojo

11.04.2018
Doporučení: 9

Pokud má člověk vysokou nadváhu je proteinová dieta Prodietix výborný pomocník pro začátek. Člověk se musí od začátku naučit hlídat, kdy a co jíst. Že nemůže sníst cokoliv, ani jakékoliv množství potravy. A takto systematicky jíst a tomu i podřídit nutný pohyb je důležité. Bez toho žádné hubnutí nemá cenu. A když se to nenaučí člověk bez tohoto produktu, tak jsou všechno jen vyhozené peníze.

09.04.2018

Známá má s proteinovou dieto zkušenost a nemůže si ji vynachválit, zhubla 15kg, a váha se ji nevrací, takže je velice spokojena. Ráda bych tkusila i tuto proteinovou dietu, protože jsem jich už držela nespočet.

09.04.2018

S tímto programem má zkušenost moje kamarádka, na které byl výsledek viditelný opravdu brzo. Hlavně mě pak překvapilo, že se nejednalo o krátkodobý efekt - tzv. "jojo". Váha se ji drží stále dobře. Takže mohu doporučit.

08.04.2018

Já osobně jsem už vyzkoušela hodně diet a tajně doufala že vyhrají rozstřel ale nevadí určitě proteinovou dietu vyzkouším i tak protože jsem o ní hodně četla a. Eco na tom opravdu bude pozitivního.tak se už moc těším

05.04.2018

Jen skoda ze jsem nevyhrala testovani jelikoz mam dost vysoke bmi a myslim si ze urcite do budoucna poridim tez protoze tato dieta opravdu pomaha.Sna jedina u nas na ceskem trhu ktery tu mame.Jde to i bez hladoveni.

05.04.2018

Já jsem ke všem dietám hodně skeptická. A to i k této proteinové dietě .....jak říká výživová poradkyně, která působí v našem městečku.....proč do sebe cpát chemické proteiny, když existuje tvaroh.....

05.04.2018

Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix pomůže všem, kteří bojují s disciplínou, rádi by zhubli, ale bohužel vůle je slabší než chuť začít :) Proteinová dieta Prodietix má svůj smysl a já jelikož jsem podobnou dietu vyzkoušela mohu jen doporučit! Funguje!

04.04.2018

Tuto dietu si naordinovala m švagrová,aby se zbavila kil které přibrala během Vánoc.Pravidelně se stravuje podle rozpisu připravuje si proteinová jídla a měhem jednoho měsíce zhubla 8 kg a pokračuje i nadále.Takže proteinová dieta rozhodně je ideální na schození přebytečných kil

03.04.2018

Nahradit běžné jídlo na nějaký čas podobnými výrobky je jedinečná možnost. Před létem by snad každý chtěl o nějaké to kilo zhubnout a pokud to jde s vědecky ověřeným výrobkem a s jistotou, že i tak mé tělo dostane všechny potřebné složky, je to o to lepší. Snadné užívání a pěkné balení jsou také bonusem.

03.04.2018

Jako restart nějakého životního stylu na ten zdravý OK. Ale jinak tyto věci vůbec nepodporuji. Jsem přesvědčená, že shodit nějaké to kilo navíc může každý (kdo například nemá potíže se štítnou žlázou apod.) Trochu pohybu, vyvážené stravy a výsledek se dostaví.

02.04.2018

proteinovou dietu Prodietix jsem moc ráda vyzkoušela. Navíc se blíží léto a sním i plavková sezona a je jasné, že chci vypadat skvěle. Není po něm špatně, do toho cvičím a jezdím na kole a cítím se skvěle a kila jdou dolů

01.04.2018

Rozhodně vítám hubnoucí preparát sestavený a kontrolovaný odborníky a takový přípravek, který zajistí tělu důležité živiny i během hubnoucího procesu. To tento preparát splňuje. Úbytek váhy postupně a pomalu je jistější, bez jojo efektu.

01.04.2018

Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix je zábava a hračka. Rozhodně doporučuji těm, kteří nechtějí dlouho čekat, až shodí svá kila a chtějí spalování a hubnutí zdravě podpořit. Já jsem se do toho pustila a nelituji

nic

31.03.2018

Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix byla hračka a paráda. Opět jsme si myslela, že je to reklamní tah, ale nebyl. Za krátkou dobu jsem shodila svých nechtěných pět kilo a cítím se skvělé. Dokonce se mi po něm zlepšila a i kůže.

nic

31.03.2018

Skvěle propracovaný a promyšlený způsob, jak snížit svou hmotnost. Pod dozorem odborníků a s dostatečným přísunem všech potřebných živin je hubnutí efektivnější a přitom bezpečnější. Výrobky lákavě zabalené, snadné užívání a pravděpodobnost účinku vysoká.

30.03.2018

Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix - toto testován i mně velmi zaujalo, jenže jsem nesplňovala kritéria k výběru, tak jsem se nehlásila. Myslím, že tato dieta je vyvážená a že vybrané testerky budou spokojeny a shozená kilečka už nikdy se nevrátí.

30.03.2018

Velice kvalitní dieta, pestrý program,líbí se mi že je dostatečný příjem důležitých minerálních látek.zarucena účinnost a odborně rozvrženy program.bez jo jo efektu,zaě velká spokojenost, držím palce testerkam

30.03.2018

Program prodietix mne velmi zaujal. Není nad to, kdyý při hubnutí máte garanci toho, že tělo není ošizeno o důležité prvky, že hubnete takříkajíc pod odborným dohledem. Nabídka přípravků je pestrá, program rozvržený do delší časové etapy a mám jistotu, že se mi dostane všech důležitých látek. Gratuluji vybraným uživatelkám a držím palce.

26.03.2018

TESTOVÁNÍ: Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix.Je dobré že existuje taková dieta,u které jsou výsledky trvalé a nedostavuje se jojo efekt jako u jiných diet.Určitě tuto dietu vyzkoušejte,je opravdu účinná..

Další hodnocení

Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat