Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak během pár vteřin poznat, zda se mu líbíte

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

01.09.2017 | Vztahy

Nevíte, jestli se mu líbíte – a nechcete se ptát? Ani nemusíte. Stačí vědět, co jeho zájem jednoznačně prozrazuje. Podle čeho poznáte, jestli se chytil na udičku?

Před chvílí vám přišlo, že to mezi vámi jiskří, ale teď už ten dojem nějak nemáte? Nemusíte zkoušet možné i nemožné, nemusíte být ani sebevědomá a „oprásklá“ jako Samantha ze Sexu ve městě. To, jestli se chce přiblížit blíž, totiž signalizuje řeč jeho těla.

Když se na někoho zadíváte, a on zájem nemá, začne mezi vámi a jím stavět překážky. Pokud si tedy tenhle fešák vezme sklenici s pivem či vínem a doslova s její pomocí postaví pomyslnou zeď, jakmile o něj zavadíte okem, není to dobré znamení.

Britská sexuoložka a expertka na řeč těla Tracey Cox dokonce říká, že tělem (a nejrůznějšími předměty) vytváříme hranici, za niž odmítáme někoho pustit, směrem dovnitř a ven.

Něco jako značkování území

Ty, jejichž společnost nás těší, udržujeme ve vnitřním prostoru, ostatní odrazujeme překážkami vymezujícími naše teritorium. Pomáháme si pažemi, nohama, rameny, držením těla, židlemi a taškami, ručníky či lehátky nebo například odkládáním svršků a zavazadel na sedadla kolem nás. Bráníme před ostatními také to, co považujeme za své,“ objasňuje známá odbornice s tím, že sexuálně útoční muži se například často opírají paží o stěnu a otáčejí se za vyhlédnutou kořistí. Dobře, teď už víte, že zájem nemá, ale jak vypadá pravý opak?

Váš objekt pootevře ústa. To proto, že se mu líbí, co vidí, a v podstatě by to i rád ochutnal. Pravděpodobně u toho i pozdvihne obočí – další pozitivní reakce na vaši přítomnost. Mezi další dobrá znamení patří i rozšíření nosních dírek a vstřícný výraz, který si bezpečně nelze splést. Zkrátka jej intuitivně vycítíte. A co to znamená, když se dotyčný začne upravovat?

Budu hezčí – a dostanu tě!

Uhlazení vlasů (či jejich mírné rozcuchání – záleží na jeho povaze i účesu), narovnání kravaty, odstranění smítka z obleku, povytažení trička či ponožek. Tímhle vším se muži (i ženy) snaží dělat hezčí před tím, kdo je jim sympatický. Zvlášť ty ponožky jsou tak trochu začarované…

„Dříve se muži oblékali formálně jen při významných událostech, a zatímco oblek odpočíval v šatníku, ponožky se nosily bez ustání – a do roztrhání. Proto si je muži v jednom kuse povytahovali ve snaze vypadat co nejlépe,“ dál popisuje Tracey Cox a dodává, že toto gesto má značnou vypovídací hodnotu. Pokud si muž ve vaší přítomnosti urovnává ponožky, je téměř na sto procent jisté, že má zájem a snaží se udělat dojem. Potřebujete snad vědět ještě něco jiného? Jděte k němu blíž…

Zvládněte rozchod s grácií

Bramborák v pekáči

Bramborák v pekáči

17 hlasů
1h a 5min 409 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky s oregánem

11 hlasů
55min 1107kJ 140 Kč

Smažené masové „špízy“ se sýrem a cuketou.

Fazolkový salát

3 hlasy
30min 434kJ 80 Kč

Salát s fazolových lusků a červených fazolí.

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více