Komentáře k článku

žena 18.04.2018

no jo, tak ať si hledají štěstí u jiné - ona ví, že je to jen na chvíli a ráda bude chválit a chválit - možná i nezištně. Pokud bude v manželství muž plnit "hlavní poslání" tedy plnit rodinný účet a stěhovat těžké věci, sekat trávu a opravovat rozbité, pak mu manželka ve volných chvílích občas vypere, vyžehlí a připomene jeho povinnosti a bude rodinná pohoda. Neb kdo orá mé políčko, šetří můj pluh - stará moudrost, která odráží skutečnost.

Amanita Pantherina žena 18.04.2018

Ona možná bude chtít sekání trávy a plnění účtu u ní. Pokud by to chtěl i muž, měl by pod jednou střechou vše komplet a bez nervů, manželce by zbylo sehnat jiného troubu na plnění účtu a sekání trávy.

DANA STOCKINGEROVÁ 18.04.2018

ANO , MÁM JAKO MŮJ PARTNERY PORNOHEREC THOMAS BJORN . ALE JEHO PŘÁNÍ BYT MANŽELSTVÍ TAKŽE O NĚM NEMLUVÍME A CELOŽIVOTNĚ JSOU VELMI RÁDI , DO SVÝCH THOMAS MÁ HEZKÝ ZUB JAKO PŮVABNÝ .

konatovka 18.04.2018

Kdybych manžela nechápala, tak nejsme spolu tak dlouho, že to bude brzy na zlatou svatbu.*1*

Jana 18.04.2018

Nech mě poznat Tě,pak teprve Tě budu chápat.Neznámou duši nemůžu chápat,můžu jen hádat.

Markizek 20.04.2018

Těch 30% žen se ale musí ohánět, aby uspokojily 50% mužů...;-) Nebo že by byla někde chybička? ;-)

Pani logika Markizek 21.04.2018

Porad dokola, 30 procent ZADANYCH zen, ty ktere nejsou zadané, muzou osoulozit zenatych kolik je jim libo..

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat