Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Otázky, které byste partnerovi nikdy neměla pokládat

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

20. 6. 2019 | Vztahy

Mezi partnery by měla panovat naprostá důvěra. Je jasné, že chceme o svém protějšku vědět všechno a stejně tak jsme mnohdy ochotní prozradit o sobě víc, než běžně vyprávíme našim přátelům nebo rodině. Jsou ale otázky, které by mezi partnery být vysloveny neměly.

„Kolik jsi měl žen?“

Tohle je velice choulostivá otázka, kterou z úst své partnerky nechce slyšet žádný muž. Důvod je jednoduchý, ať odpoví jakkoli, je to špatně. V lepším případě to vyvolá pouze protáhlý obličej, v tom horším třetí světovou. Jasně, že každá z nás ví, že nejsme první ženou našeho partnera, ale skutečně chceme vědět, že jsme páté, osmé nebo pětadvacáté? Ať je to jak chce, muž stejně nejpravděpodobněji zalže. A vy to poznáte. A oheň je na střeše. Prostě se na to neptejte.

„Líbí se ti Jana?“

Chcete v sobě vyvolat záchvat žárlivosti, probudit v sobě nedůvěru v partnera a odepsat nejlepší kamarádku? Tak se partnera zeptejte, jestli se mu líbí. Pokud víte, že je to kočka k nakousnutí, a on (pochopitelně) odpoví, že se mu nelíbí, bude vám jasné, že vás tahá za nos nebo jednoduše nepřistoupíte na to, že by to mohla být pravda. A pokud odpoví, že se mu líbí? Tak asi nemusíme vysvětlovat, co bude ze strany ženy následovat, že?

„Nezdá se ti, že jsem přibrala?“

Co chcete slyšet? Že ne? No, pokud jste nepřibrala, tak o tom víte. A pokud ano, tak přece nechcete slyšet od partnera, že to tak skutečně je. Jestliže máte dojem, že máte pár kilo navíc, jděte si zaběhat, ale nenuťte partnera poslouchat vaše výčitky, až vám odpoví popravdě.

„Jaká byla tvoje bejvalka?“

Krásná, vtipná, milá a sexy, stejně jako teď vy. Jenom to prostě přestalo klapat. Ale stejně budete doufat, že to byla ropucha s bradavicí, dřevěnou nohou a skleněným okem, co uměla akorát krkat abecedu a dloubat se v nose. Zůstaňte při tom a netahejte si minulost do současného vztahu.

„Ptáš se, co mi je? Ty nevíš?!“

Ne. Neví. A dokud mu to neřeknete, vědět ani nebude. A nechce to vědět. Pokud to není jasné, je to pro něj malichernost, kvůli které stráví dopoledne u výslechu, odpoledne na přednášce a noc na gauči. Této otázky se vyvarujte a raději mu rovnou řekněte, co vás štve.

Chystáte se na první rande. Tak na tohle zapomeňte

Studené letní rizoto podle Itala

Studené letní rizoto podle Itala

23 hlasů
30min 1136 kJ 107 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Minutka z hovězí svíčkové

19 hlasů
35min 677kJ 140 Kč

Nudličky hovězího masa paprikou a brokolicí.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více