Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Otázky, které byste partnerovi nikdy neměla pokládat

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

20.06.2019 | Vztahy

Mezi partnery by měla panovat naprostá důvěra. Je jasné, že chceme o svém protějšku vědět všechno a stejně tak jsme mnohdy ochotní prozradit o sobě víc, než běžně vyprávíme našim přátelům nebo rodině. Jsou ale otázky, které by mezi partnery být vysloveny neměly.

„Kolik jsi měl žen?“

Tohle je velice choulostivá otázka, kterou z úst své partnerky nechce slyšet žádný muž. Důvod je jednoduchý, ať odpoví jakkoli, je to špatně. V lepším případě to vyvolá pouze protáhlý obličej, v tom horším třetí světovou. Jasně, že každá z nás ví, že nejsme první ženou našeho partnera, ale skutečně chceme vědět, že jsme páté, osmé nebo pětadvacáté? Ať je to jak chce, muž stejně nejpravděpodobněji zalže. A vy to poznáte. A oheň je na střeše. Prostě se na to neptejte.

„Líbí se ti Jana?“

Chcete v sobě vyvolat záchvat žárlivosti, probudit v sobě nedůvěru v partnera a odepsat nejlepší kamarádku? Tak se partnera zeptejte, jestli se mu líbí. Pokud víte, že je to kočka k nakousnutí, a on (pochopitelně) odpoví, že se mu nelíbí, bude vám jasné, že vás tahá za nos nebo jednoduše nepřistoupíte na to, že by to mohla být pravda. A pokud odpoví, že se mu líbí? Tak asi nemusíme vysvětlovat, co bude ze strany ženy následovat, že?

„Nezdá se ti, že jsem přibrala?“

Co chcete slyšet? Že ne? No, pokud jste nepřibrala, tak o tom víte. A pokud ano, tak přece nechcete slyšet od partnera, že to tak skutečně je. Jestliže máte dojem, že máte pár kilo navíc, jděte si zaběhat, ale nenuťte partnera poslouchat vaše výčitky, až vám odpoví popravdě.

„Jaká byla tvoje bejvalka?“

Krásná, vtipná, milá a sexy, stejně jako teď vy. Jenom to prostě přestalo klapat. Ale stejně budete doufat, že to byla ropucha s bradavicí, dřevěnou nohou a skleněným okem, co uměla akorát krkat abecedu a dloubat se v nose. Zůstaňte při tom a netahejte si minulost do současného vztahu.

„Ptáš se, co mi je? Ty nevíš?!“

Ne. Neví. A dokud mu to neřeknete, vědět ani nebude. A nechce to vědět. Pokud to není jasné, je to pro něj malichernost, kvůli které stráví dopoledne u výslechu, odpoledne na přednášce a noc na gauči. Této otázky se vyvarujte a raději mu rovnou řekněte, co vás štve.

Světlo na konci tunelu po bolestivém rozchodu

Fenyklový salát

Fenyklový salát

16 hlasů
20min 399 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Treska na víně s rozinkami

12 hlasů
45min 542kJ 145 Kč

Rychlá, zdravá a chutná příprava tresky na víně.

Tvarohové knedlíky s brusinkovou omáčkou

15 hlasů
1h a 30min 1106kJ 165 Kč

Jemné tvarohové knedlíčky s brusinkami.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více