Pravá láska může vzniknout i z přátelství

Pravá láska – každý by ji chtěl najít, ale málokdo ví, jak taková pravá láska vypadá nebo co z ní tu pravou dělá… Takže je nejvyšší čas si to objasnit!

Příběhy o čisté lásce známe všichni. Naštěstí! Tak alespoň víme, že skutečně existuje. Ale k čemu je nám to platné, když nic dalšího nevíme? Například, jak ji poznat, kdybychom ji čirou náhodou našli. Nic – kromě toho, že nás to neustále motivuje k hledání vhodného partnera.

Jaký je rozdíl mezi pravou láskou a tou druhou

V zásadě lze říct, že existuje mnoho druhů lásky – láska k bližnímu, mateřská láska, platonická láska, láska k Bohu, sebeláska… A i když každá z nich je samozřejmě velmi zajímavá a některé dokonce mohou mít s pravou láskou něco společného – pod pojmem pravá láska si zpravidla představujeme něco jiného. Myslíme tím pocity, které máme jen k tomu jednomu, jedinému člověku, který je pro nás důležitější než všichni ostatní lidé na celém světě. Který je v našich očích dokonalý a který by s námi měl zůstat až do konce našeho života. A to je hlavní znak pravé lásky – je exkluzivní a spojuje dohromady dva lidi.

Jak vzniká pravá láska

Pravá láska vám nespadne do klína, roste totiž v čase. Vzniká ze vztahu dvou lidí, kteří spolu souznějí v různých rovinách života. Pozná se podle tělesné přitažlivosti, vášně a dobrého sexu, vzájemného porozumění (a to i beze slov), důvěry a tolerance. Velmi mnoho milostných příběhů má na samém začátku ten zvláštní a nezaměnitelný pocit v břiše. Přesně proto, abychom toho pravého nepřehlédly. Ale stejně tak může pravá láska vzniknout z přátelství.

Jak ji poznat

Na rozdíl od zamilovanosti jde pravou lásku poznat až neskutečně těžko. A navíc vypadá u každého z nás úplně jinak. Jasně, na jedné straně jsou to výše zmíněné znaky harmonie. Kromě toho existují ale i další typické znaky jako například důvěra, vášeň, žárlivost, obětavost, loajalita. A dobrá zpráva nakonec! Pokud jste si třeba mysleli, že pravou lásku máte doma a navzdory očekávání to s ní dopadlo jinak, není třeba truchlit. Pravá láska totiž není jenom jedna! Každý člověk může ve svém životě exkluzivně a opravdově milovat několik osob. Jen tedy není úplně fér milovat je současně…


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat