Flirtování není bezhlavý závod

Slunce, dobrá nálada a probouzející se jaro – a to v mnohých podporuje chuť flirtovat. Aby vaše snažení bylo úspěšné, následujících chyb se rozhodně vyvarujte.

Při flirtování platí rozhodně jedno – nepřistupovat k němu bezhlavě, ale mít plán a koncept. Flirtování totiž není nic jednoduchého, pokud chcete dojít ke kýženému výsledku. Následujících chyb byste se proto podle expertky na téma hledání partnera měly vyvarovat.

Nemáte žádný plán

V kavárně, v kanceláři, na koncertě nebo raději online? Rozmyslete si, jaké místo je pro vás nejlepší, abyste se s někým seznámili. A tam se potom porozhlédněte po panu Správném.

Zasekli jste se v minulosti

Ještě se probíráte posledním rozchodem? Tak to asi není nejlepší čas otevřít se novému flirtování. Buď si dejte ještě trochu času, abyste uzavřeli minulost, nebo si za všechny minulými vztahy udělejte hned teď tlustou čáru.

Máte přehnaná očekávání

Prince na bílém koni si ve skrytu duše přeje každá z nás. Ale buďte upřímné – s takovou představou jste realitě vzdálené až příliš. Poohlédněte se raději po někom, kdo se k vám bude hodit perfektně. Přestaňte snít o princích a na malé nedostatky nehleďte. A to ostatně platí i pro zevnějšek. Ani tady byste neměli lpět příliš na svých představách.

Nejste přístupní kompromisům

Hledáte sice nový vztah, ale po předchozích zklamáních už na žádné kompromisy přistoupit nechcete? To je špatně. Úspěch budete mít jen tehdy, když tomu druhému také vyjdete vstříc.

Máte více či méně předsudků

„Ženský na něj letí, takže je určitě nevěrný.“ Předsudky vám zakryjí pohled na realitu. Nedávejte jim proto žádnou šanci, pokud se seznámíte s někým novým.

Vzdáváte to příliš brzy

Někoho jste poznala a nepostupujete hned od začátku dopředu? Buďte trpělivá a nevzdávejte to příliš brzy. I láska potřebuje čas.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Můžete se těšit na příjemné chvilky se svými ratolestmi, které vám budou vyprávět své vtipné školní příhody. Nejenom, že se skvěle pobavíte, ale zároveň si také vzpomenete na svá dětská léta a eskapády, které... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

940 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
48 Příspěvků
Poslední příspěvek 29.9.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat