Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kterých 40 testerek a jejich dětí vyzkouší ovocné šťávy a pyré Ovocňák?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

29. 8. 2017 | Zábava

Čistý ovocný mošt nebo 100% ovocné pyré Ovocňák díky způsobu zpracování zajistí nejen skvělou chuť, ale také řadu živin pro váš organismus. Jste mezi vybranými testerkami, jejichž ratolesti budou moci produkty od Ovocňáku ochutnat?

Mošty a pyré Ovocňák jsou vyráběny v Rudicích u Uherského Brodu. Suroviny pro tvorbu moštů pocházejí převážně od sadařů z Moravy, případně od dalších českých a slovenských pěstitelů. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní produkt z českých zemí českému spotřebiteli. Jedním ze základů zdravého života je konzumace čerstvých potravin bez přidané chemie, cukrů, konzervantů či aromat, které ideálně pochází z prostředí, kde žijeme. Ovocňák se snaží zvýšit podporu českých výrobků a povědomí o nich.

Mošty neobsahují žádnou přidanou vodu, sladidla ani jiné chemické látky. Jedná se pouze o čerstvou šťávu z ovoce nebo zeleniny. 1 litr šťávy je vyroben z cca 1,6 kg ovoce a zeleniny plné vitaminů a minerálů.

Druhou výrobkovou řadou jsou přesnídávky neboli pyré. Vyrábí se původní osvědčenou recepturou, tedy pasírováním ovoce. To přináší v ovoci tak žádanou vlákninu a samozřejmě svěží ovocnou chuť. 1 kg pyré se vyrobí z asi 1,3 kg ovoce a následně se pouze šetrně pasteruje při 82 °C.

Které testerky se mohou těšit na ovocné šťávy a pyré Ovocňák?

V Rozstřelu jsme se našich testerek ptali, které ovoce jejich děti milují a které naopak zrovna nemusejí. Jak je vodět, jsou dětské jazýčky zrovna tak vybíravé jako ty naše, i když ovoce je u nich jistě oblíbenější než třeba zeleninka. Které z testerek jsme nakonec vybrali?

Balíček s ovocnými šťávami a pyré Ovocňák už je na cestě k těmto testerkám: alenab, Smileys, Frana, nela a dalším. Seznam všech vybraných testerek najdete ZDE. Gratulujeme!

Proč jste se ještě nestala testerkou?

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami. Pokud tyto údaje ve vašem profilu nejsou vyplněné nebo nejsou kompletní (tj. chybí telefon, nebo adresa), jste bohužel automaticky vyřazena.

Máte-li s nahráním údajů jakékoli technické problémy (např. s nahráním fotografie), neváhejte nás kontaktovat na redakce@bety.cz.

Po přihlášení k vybranému testování také NEZAPOMEŇTE přidat svůj příspěvek do Rozstřelu testerek! Klíč, podle kterého vybíráme, vždy najdete v textu u daného testování.

Nenechte se zbytečně připravit o možnost být jednou z testerek!

Budete mezi prvními, které na "vlastní kůži" otestují novinky z kosmetiky, zdraví či módních trendů!

Testujte s námi nové výrobky či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz!

Cestování single je cestou k nezávislosti

Plněné papriky

Plněné papriky

11 hlasů
1h a 30min 644 kJ 89 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krůtí plátky s nivou

8 hlasů
45min 891kJ 165 Kč

Chutný plátek krůtího masa se sýrem a šunkou.

Rizoto s čerstvým fenyklem

0 hlasů
1h a 5min 711kJ 150 Kč

Skvělá kombinace vláčné rýže, ricotty, parmezánu a fenykl...

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více