TESTOVÁNÍ: Letní osvěžení s Ovocňákem

14.08.2017 | Testování

Hledáte svačinku pro své děti nebo osvěžení pro letní dny? Pak vyzkoušejte pyré nebo ovocné nápoje Ovocňák. O jejich skvělé chuti se budou moci přesvědčit i naše testerky a jejich ratolesti.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 126 testerek

Doporučeno: 44x


Čistý ovocný mošt nebo 100% ovocné pyré Ovocňák díky způsobu zpracování zajistí nejen skvělou chuť, ale také řadu živin pro váš organismus.

Tradice a kvalita

Mošty a pyré Ovocňák jsou vyráběny v Rudicích u Uherského Brodu. Suroviny pro tvorbu moštů pocházejí převážně od sadařů z Moravy, případně od dalších českých a slovenských pěstitelů. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní produkt z českých zemí českému spotřebiteli. Jedním ze základů zdravého života je konzumace čerstvých potravin bez přidané chemie, cukrů, konzervantů či aromat, které ideálně pochází z prostředí, kde žijeme. Ovocňák se snaží zvýšit podporu českých výrobků a povědomí o nich.

Mošty neobsahují žádnou přidanou vodu, sladidla ani jiné chemické látky. Jedná se pouze o čerstvou šťávu z ovoce nebo zeleniny. 1 litr šťávy je vyroben z cca 1,6 kg ovoce a zeleniny plné vitaminů a minerálů.

Druhou výrobkovou řadou jsou přesnídávky neboli pyré. Vyrábí se původní osvědčenou recepturou, tedy pasírováním ovoce. To přináší v ovoci tak žádanou vlákninu a samozřejmě svěží ovocnou chuť. 1 kg pyré se vyrobí z asi 1,3 kg ovoce a následně se pouze šetrně pasteruje při 82 °C.

Mošty a pyré můžete koupit na www.ovocnak.cz

Co jsme testovali

V rámci testování mohlo 40 testerek a jejich dětí otestovat balíček moštů a pyré Ovocňák. Co tento balíček obsahoval?

Mošt Jablko - hruška

V hruškách se nachází malé množství vitaminu C, E a B, jakož i důležité minerály: draslík, hořčík a železo. Taktéž jsou hrušky dobrým zdrojem stopových prvků: mědi, manganu a v menší míře i zinku.

Dále hrušky obsahují organické kyseliny, jejichž množství je nižší než v jablkách, a výrazné množství taninů.

Více informací na www.ovocnak.cz

Mošt Jablko – lesní ovoce

Tento mošt je vyváženou směsí jablka, jahody, maliny a černé jeřabiny (arónie).

Nápoj obsahuje 80 % jablečné, 6,6 % jahodové, 6,6 % malinové a 6,6 % šťávy z černé jeřabiny.

Více informací na www.ovocnak.cz

Pyré Jablko – jahoda

Báječná chuť jahod přitahuje nejen děti. Nejlepší jsou samozřejmě čerstvé.

Ovšem skvělé jsou i jahodové moučníky a chlazené jablko-jahodové pyré s piškoty a pudinkem se uplatní i jako osvěžující dezertík na dětské párty.

Více informací na www.ovocnak.cz

Pyré Jablko – meruňka

Meruňky patří z hlediska výživových a biologických hodnot k nejcennějšímu peckovému ovoci. Obsahují kromě jiného i důležitý beta-karoten (provitamin A).

Žlutočervený vzhled poskytují rostlinná barviva, antokyany, která se koncentrují ve slupce i v dužině během zrání.

Více informací na www.ovocnak.cz

vybraná testerka | 23.09.2017

Mošt jablko hruška moc chutnalo i mé vnučce.Krásně nás osvěžil i Mošt jablko lesní ovoce. Oba byly výtečné chuti. Zdroj vitamínů bez chemie,aromat,konzervantů i cukru.Prostě přírodní. A velké plus má i uzávěr, kterými neteče. To samé platí i o pyré jablko jahoda.CHUŤ I KONZISTENCE VÝBORNÁ I PYRÉJABLKO MERUŇKA.OPRAVDOVÁ CHUŤ OVOCE. VNUČCE MOC ŠMAKOVALO I VYCHLAZENÉ S PUDINKEM A PIŠKOTY.HODÍ SE VZÍT JAKO ZDRAVÁ SVAČINKA. ZŮSTANEME U TĚCHTO ZDRAVÝCH A KVALITNÍCH ČESKÝCH VÝROBKŮ URČÍTE I NADÁLE.

Neshledala jsem u těchto výrobků žadná negativa jen samé plus.

vybraná testerka | 20.09.2017

Kapsičky od Ovocňáku jsme znali se synem už předtím. Má je opravdu rád, chutnají krásně po ovoci a co oceňuji já - jsou bez přidaného cukru. Dále je super i větší gramáž než u běžných kapsiček - na svačinku stačí jen jedna a ne dvě jako u jiných výrobců. Novinkou pro nás byly mošty. U těch mě mile překvapilo balení, které se dá znovu zavřít. Můžeme tedy mošt s sebou nosit třeba celý den a malý ho upíjel po troškách. Jinak jsou mošty chutné a zase oceňuji že jsou bez přidaného cukru. No zkrátka za dva dny u nás nebylo po Ovocňáku ani památky a museli jsme vyrazit pro další kousky :-)

vybraná testerka | 19.09.2017
Doporučení: 7

Nemohu nic vytknout, dceři všechno chutnalo, desing obalu byl pro děti lákavý a pro mě jako rodiče složení taky na 1. Super je balení vhodné na cesty, znovu zavíratelný obal. Všechno to slupla na 1 zátah. Děkujeme za možnost testování a chválíme kudy chodíme.

vybraná testerka | 19.09.2017

Všechno naprosto chutnalo, sice se chvilku syn sklebil ale chutnalo mu to velmi. Velmi mě potěšilo že to byly stoprocentní šťávy a pyré. Všechno jsme během 2dnů spoteebovali. Mockrát děkuji za testování

vybraná testerka | 18.09.2017

nejdrive musim pochvalit design baleni - muzete ho vzit kamkoli s sebou, clovek netaha sklenicku presnidavky v kabelce, pyre je proste v plastu a hlavne se s nim deti nepokappou. to same ovocna stava. uzaver skutecne drzi vse v sacku. to je prvni velke plus. pak samozrejme fakt, ze ani pyre ani stava nejsou doslazovane - uz tak maji deti toho cukru az dost v jinych jidlech. merunkove pyre chutnalo i me, skvele bylo treba smichane s tvarohem jako svacinka pro deti. urcite kouknu po obchodech a budeme ovocnaky kupovat i dal.

vybraná testerka | 18.09.2017

Naprosto skvělé džusíky i pyré! Žádná chemie, což mi udělalo největší radost, no a dětem opravdu chutnaly. Jako ostatní testerky musím ocenit to balení. Žádné loužičky na podlaze, uzávěr je vážně spolehlivý. Takže všem maminkám můžu jenom doporučit.

asi žádné

vybraná testerka | 15.09.2017

Měli jsme tyto kapsičky poprvé, tedy oo značky Ovocńák a já jako maminka dvou prcků jsem z nich nadšená. Pyré má skvělou ovocnou chuť a jde v něm cítit jen to ovoce, které tam má být. Mile mě překvapily moštíky. Způsob jejich balení bych zařadila jako top tohoto roku, opravdu nikde nic neteče, chuť je velmi příjemná, i když by mohly být méně sladší, ale záleží i na kombinaci zvoleného ovoce. Za sebe vřele doporučuji.

vybraná testerka | 14.09.2017

Super, super, super. Chuť výborná, balení je lákavé a pro rodiče i praktické. Všechny chutnali skvěle. Pro mě bylo fajn, že mošty měli tak skvělé balení a uzávěr. Prostě máme zase něco nového vyzkoušené a budeme určitě kupovat. Ještě jednou díky za možnost testovat.

vybraná testerka | 14.09.2017

Naprosto super testování. Vnučka byla nadšená. Pyré moc chutnalo, ale ten mošt prostě super. Vypila to téměř na jeden zátah. Super bylo, že i v krásných šatičkách to dokázala vypít bez flíčku. Balení i uzávěr prostě super. A chuť paráda....

vybraná testerka | 14.09.2017

Doporucuji. Vse jsme s detmi ochutnali hned po ceste z posty. Dzusiky jsou nejlepsi co jsme kdy pili. Vyborna chut a prakticke baleni. A take moc hezky obal. Rozhodne koupime na pristi turistiku do batuzku.

vybraná testerka | 14.09.2017

Dekuji za moznost testovat. Deti byli nadsene, pyre jim moc chutnalo a most take. Prekvapilo me a potesilo, ze most mel nevylevaci uzaver. Take jsem mela moznost ochutnat most i pyre meli vybornou chut. Urcite si jeste koupime dalsi

vybraná testerka | 14.09.2017

Vnoučata byly nadšený! Musela jsem všechny poctivě dělit, ale byl to cvhílemi boj. Těm menším chutnalo hlavně pyré, ty straší se podělili o džusíky. Díky balení se nic nevylilo i když s tím běhalo po zahradě,dokonce i když se ztratilo jedno víčko:-) Myslím, že mě dcera bude mít ráda že jsem jim tuhle dobrotu ukázala:-) Doporučuji i za děti!

vybraná testerka | 14.09.2017

Jsem ráda, že jsme mohli otestovat, protože přiznávám, že jsem o značce Ovocňák slyšela poprvé. A z reakcí mých dětí určitě ne naposledy:-) Za sebe musím vyzdvihnout, že neobsahuje žádnou chemii nebo spoustu cukru jako jiné šťávy a pyré jiných značek. Dětem chutnají i bez přislazení. Co jsem stihla ochutnat, tak skvělý je mošt s hruškou. Dětem vlastně chutnalo všechno. Nejsem sice úplný příznivce plastů, ale zase uzavírání a balení je praktické pro děti, nic se nevyleje a hlavně to nemusejí pít najednou.

vybraná testerka | 14.09.2017

Naše děti ocenily nejenom chuť (mošty jsem musela ředit, ale to dělám i s normálními džusy, aby to bylo spíš pití než jídlo:-) ), ale i balení. Z něho jsem teda nadšená taky, protože opravdu neteče a dítěti klidně můžete dát kapsičku do auta. Pyré mělo úspěch hlavně jahodové, takže to teď budeme muset kupovat dál:-) A vyzkoušíme i jiné příchutě.

vybraná testerka | 13.09.2017
Doporučení: 14

Ovocné kapsičky i mošty Ovocňaky mají velice příjemnou a vyváženou chuť. Plná chuť ovoce v každém doušku. Mošty i pyré nejsou přeslazené. Zajímavé ovocné kombinace. Nejvíce oceňuji , že je složeni bez přidané chemie, cukrů, konzervantů či aromat.Všechny produkty jsou lahodné a navíc obohacené o vitamíny a minerály. Krásné barevné obaly s praktickým uzávěrem. Vnučce chutnalo více pyré. Mošty byly pro ni choťově velice výrazné a musela jsem je trošku zředit. Je to tím, že pije čistou vodu a ne přeslazené limonády :)))). Mohu doporučit všem. Lahodné a praktické na cesty, do školy, školky či po sportu. Dále oceňuji široký výběr příchutí a i velikost balení - možnost zakoupení moštů od 200 ml, po 3l, 5l a 10 litrů . Podobné je to i u pyré.

ekologická zátěž

vybraná testerka | 13.09.2017
Doporučení: 1

Já jako maminka dětiček na pitíčcích Ovocňák oceňuji, že jsou bez přidané chemie, cukrů a konzervantů. Opravdu musím pochválit, je cítit chuť ovoce a ne každé dítě všechno ovoce jí. Takto se mohou děti na jeho chuť naučit. Dcera (11 let): Jablko - meruňka se jí zdá kyselé. Sama ocenila, že jsou uzavíratelné a jdou nosit do školy. Syn (9 let): chutnaly mu všechny příchutě. Určitě až Ovocňáka uvidím v obchodě, dám mu přednost před jinými pitíčky.

vybraná testerka | 13.09.2017

Sotva jsem balíček rozbalila , dcera se na kapsicky vrhla. Vše ji moc chutnalo. Take jsme ochutnali a byli jsme spokojeni. Líbí se mi vesele obaly a že most se nevyleva. Až uvidím nekde v obchodě určitě koupím.

vybraná testerka | 13.09.2017

Synovi kapsičky i moštíky moc chutnaly. Super je balení na cesty, takže prcek není celý ušpiněný, kapsičku lze použít kdekoli a není potřeba se stresovat, že s sebou nemáte svačinku. Když dítě nedobaští nebo dopije, tak jednoduše zašroubujete uzávěr a použijete za chvíli. Chuťově mi přijdou vyvážené, ani přeslazené ani kyselé.

Negativa jsem žádná nenašla.

vybraná testerka | 12.09.2017

tuto značku jsem měla možnost vyzkoušet až nyní v testování, v obchodě jsem se jich zatím nevšimla? pyré byly výborné, zmizely v cuku letu, z uzávěru šlo dobře pít, uzávěr netekl. mošty byly dost silné je potřeba je naředit, ale já ředím skoro vše:-D za mě spokojenost...

vybraná testerka | 12.09.2017

Musím uznat že ovocnaka jsem měla poprvé až ted a jsem mile překvapena. Kapsičky jsem jen ochutnala a dala dcerce. Ta je vycucla během chvilky:-) víc jsem byla ale zvědavá na mosty. Bála jsem se že to bude všude ale membrána nepustila ani kapku. A tady jsem měla co dělat abych dcerce nechala aspoň půlku:-D jsou opravdu jak čerstvě vylisovaný:-) malé jsem to nakonec ještě vymačkala do flašky a rozredila vodou a i tak to bylo dobrý. Určitě si to někdy koupím až na to někde narazim.

vybraná testerka | 12.09.2017

ovocné kapsičky jako pyré už známe,a tyhle našemu synovi moc chutnali a pro nás novinka byly ovocné šťávy, které jsme v takového formě neznali. Super na cesty hned jsme využili na dovolenou a znovu koupíme hlavně kvůli kvalitnímu složení.

nic

vybraná testerka | 11.09.2017

Ovocňáky - moc dobrá chuť,ať už jabko-hruška,jabko-lesní ovoce,jabko-jahoda,nejvíc ale chutnala příchuť jabko-meruňka.Balení ve dvou velikostech,myslím si že pro malé děti stačí to menší 120g balení,100% ovoce,netečící uzávěr,za mě a mé děti 100% spokojennost.Doporučuji všem!

vybraná testerka | 11.09.2017

Jak řekl manžel jsou to kapsy jako kr*va :-D . Velice mne překvapuje že opravdu obsahují ovoce. Naše Maky vytáhla celej mošt než jsem dočetla přibalený dopis :-D . Všechny kapsičky nám moc chutnali a určitě pořídíme znovu :)

Nevím proč ale asi bych je v krámu obešla velkým obloukem :-D

vybraná testerka | 11.09.2017

Synovi všechny produkty opravdu moc chutnali, jelikož miluje ovoce opravdu hodně ani mu kapsičky nestačili a snědl obě naráz :D Kladně hodnotím také praktické balení kapsiček, které je vhodné i na cesty a není potřeba tahat s sebou lžičku. Dále jsem velice spokojená se složením, vše je čistě jen z ovoce, žádné umělotiny, žádné doslazování, prostě skvělá svačinka, navíc jsou znovu uzavíratelné, ikdyž u nás to rozhodně potřeba nebyla :D

Jediné zápory, které jsem našla byli u moštů, synovi se moc nedařilo z obalů pít, ikdyž s pyré problém neměl a navíc jsou opravdu moc sladké, takže jsem musela hodně naředit, ale to se u ovoce dá čekat :)

vybraná testerka | 11.09.2017

Obal výrobků je vzhledově zajimavý a děti se na to s chutí vrhly. Víčka se dají snadno otevřít, zvládl to sám i můj 4-letý syn. Mošť- nevytékající obal, je za mě velké plus. Pyré - velikost akorát na svačinku a dobře se z toho jí. Chutnali mi všechny příchutě :)

Volila bych spíše nějaké recyklovatelnější obaly. Z obalu od moštu se dětem špatně pilo (delší obal). Vyřešila jsem to brčkem a pak to šlo. Ze 2 druhů (mošť a pyré) dětem chutnala vždy jen jedna příchuť.

vybraná testerka | 11.09.2017

Kladně hodnotím praktické balení, netekoucí, uzavíratelné. Na cesty super! Rozhodně kladně hodnotím také svěží a přírodní chuť, bez přidaného cukru, konzervantů a chemie. Mému synovi (30 měsíců) se moc líbil i barevný obal. Takže za nás velká spokojenost!

Asi jako většině maminkám se mi moc nelíbí neekologické balení, hodně odpadu.

vybraná testerka | 10.09.2017

Ačkoliv je výrobek určen pro děti, nedalo mi to, a vyzkoušela jsem je spolu s dětmi. Všechny byly výborné. Ideální na cesty a výlety. Díky uzávěru lze dojíst i později.Výborná chuť, škoda, že jich nepřišlo více. Hned se po nich zaprášilo :)

vybraná testerka | 09.09.2017

Mošty i pyré jsou v praktickém, byť ne zrovna ekologickém, balení, nicméně kapsičky mají na druhou stranu tu výhodu, že se z nich nic nevylije a snadno je otevřou i malé děti. Právě díky tomuto balení jsou skvělé na výlety a procházky. Všechny čtyři výrobky dětem moc chutnaly, takže každý bez odmlouvání snědl svoje pyré i vypil mošt. Za dobré považuji to, že výrobky jsou přírodní, bez chemikálií a bez zbytečného cukru.

Ochutnala jsem šťávy a přišly mi dost sladké, ale to bude zřejmě tím, že moc nesladím. Nicméně je to přírodní cukr, takže nic proti. Balení šťáv bych určitě udělala větší. Takhle je to sice praktické, ale děti se moc nenapijí.

vybraná testerka | 08.09.2017

Kapsičky i mošty jsou opravdu přírodní, chutnají jako ovoce. Dcery byly ze tří produktů nadšené a opravdu moc jim chutnali. Čtvrtý - jablko s meruňkou byl trpký a kyselý, nechutnal ani mně. Libí se mi že nejsou slazené, uměle zahušťované ani nijak dochucované. Chuť je svěží a přírodní, měla jsem co dělat, abych je dětem nesnědla i já :) Opravdu chuťově skvělé.

Kapsička jablko-meruňka nám nechutnala vůbec. Při otevření z balení navíc nečekaně vyteklo trošku vody, což by se stávat nemělo. Balení kapsiček mně osobně prostě vadí z ekologického hlediska - obrovské množství odpadu na to, dávat to dítěti každý den do školy nebo to brát na svačiny. Uvítala bych možnost většiho balení, nebo výrazně menšího uzávěru (=méně plastového obalu). Ale to je prostě problém této doby, osobně se kapsičkám vyhýbám a kupuji výrobky v ekologičtějších obalech.

vybraná testerka | 06.09.2017

Už jsme od ovocňáka měli mošt 3 litry. Moc nám chutnal. Synovi hrozně moc chutnali. Když jsem mu je ukázala, tak měl hroznou radost. Nejlepší je, že je to kvalitní 100% mošt a přesnídávky. I manželovi chutnali. Takže za nás ano.

vybraná testerka | 06.09.2017

Holky byly z kapsiček nadšené (znají je a chutnají jim). V létě jsem ocenila, když nechtěly pít, tak ovoňáka si vždy daly. Oceňuji, že když to nevypijí, můžu schovat na později a někde nic nevyteče. Malé praktické balení

Seženu pouze na internetu, na mě příliš sladký

vybraná testerka | 06.09.2017

Musím říct, že mě velmi nadchly a děti též. Nejenže jim výborně chutnalo jak pyré, tak i ta šťáva, ale co je hlavní, že obsahují jen čisté ovoce, bez přídavku cukru, ale nejhlavnější je, že je to bez éček. Nedočetla jsem se od jakého věku jsou, ale v porovnání složení s přesnídávkami jsem uznala, že i pro malé dítko, takže ochutnala pyré i moje 9víti měsíční dcera a byla jsem překvapená, že neměla žádný problém s tím jíst to z toho uzávěru. Takže určitě budeme kupovat hlavně na cesty, ale třeba i do školy. :-)

Žádné jsem nenašla, snad jen, že vzorky byli 4 a dětí mám 5 :-D

vybraná testerka | 06.09.2017

Mošty i pyré vřele doporučuji. Mě i dětem chutná, navíc hodnotím kladně, že jsou ze 100 % ovoce v kombinaci jablko a nějaké jiné přidané ovoce či zelenina. A neobsahují další zbytečné látky jako modifikovaný škrob či zbytečné doslazování aj. Oceňuji, že firma má své sady a pečlivě vybírá i místní dodavatele ovoce a zeleniny. Kromě těchto testovaných mají i jiné příchutě, určitě vyzkouším.

Nevím o žádných záporech.

vybraná testerka | 04.09.2017

Velké nadšení. Skvěle balený produkt, což my, mamky oceňujeme. Obsah ještě lepší. Dobré ovoce, přírodní základ. Přiměřeně sladké a kombinace našich oblíbených příchutí se také povedla. Pitíčka jsou také moc dobrá. Velikost balení ideální. Cena přiměřená.

vybraná testerka | 03.09.2017

Chuť i složení (je to sladké a přitom bez přidaného cukru!) za mě vynikající. Holky hned vypily džusíky i pyré, říkaly, že vyhovovala nejen chut, ale i velikost - bylo to akorát, balení se dobře otvíralo (neměla s tím problém ani mladší dcera), dobře se z něj pilo a uplne super je, že se nevylije! Idealni nejen na cesty.

PRo děti žádné, na mě docela sladké. ale vzhledem že není přislazovano, tak je to ok.

vybraná testerka | 03.09.2017

Oceňuji jako matka, která klade důraz na zdravou výživu, že je to bez chemie, cukrů a dalších chemických látek. Nadchla mě chuť moštů, byli vynikající. Praktické balení na cesty, uvažuji i o koupi těchto výrobků.

Skoro žádné, jen mi nevyhovovalo že mošt trochu tekl jak se tekutina dostala do pítka. Jako zápor beru i to, že je jen ve vybraných prodejnách ke koupi.

vybraná testerka | 02.09.2017

Výborná chuť, super balení, které nedovolí, že se vylije, takže výborné na cesty, na procházky a výlety. Dětem velmi chutná a testovací balíček byl u nás ihned pryč. Jen bych volila větší balení u ovocné šťávy. Pyré velikost OK!

Nevím, zda je opravdu vše bez konzervantů (chemie), když je trvanlivost do června 2018.

vybraná testerka | 01.09.2017

dnes dorazil testovací balíček, který obsahoval Mošt Jablko – hruška, Mošt Jablko – lesní ovoce, Pyré Jablko – jahoda, Pyré Jablko – meruňka. Starší kluci si dali mošt, malý si vybral pyré. Moc si pochutnali, já oceňuji, že jsou produkty vyrobeny z českého ovoce, bez přidaného cukru, aromat, barviv, éček apod. Čistě přírodní. Sama jsem ochutnala mošt Jablko - lesní ovoce a opravdu, tu chuť ovoce jsem tam výrazně cítila.

vybraná testerka | 01.09.2017

Moc děkuji za testování, balíček 📦 dneska dorazil a než jsem stihla udělat fotku tak obsah vzal pomalu za své, na fotografii již zbylo jen pyré a půlka 1 moštu. Malé moc chutná, takže již naplánovala, že musíme nakoupit další. Takže za nás naprosto super, doporučuji

vybraná testerka | 01.09.2017

Kapsičky dnes dorazily, mrkla jsem na složení a překvapilo mne, že tam není nic navíc - opravdu nic! Rovnou jsme je ochutnaly všechny. Synovi by stačila jedna, ale já byla zvědavá na ty chutě! Jsou fakt skvělé! Co se týče moštů, vzhledem k tomu, že jsou jenom z ovoce, jsou na mne dost sladké, ale malému to nevadí! Pokud na Ovocňáky někde narazíme, určitě koupím do zásoby.

09.10.2023

Naprosto skvělá chuť, ačkoliv jsou bez přidaného cukru. Dcera je milovala jako malá a miluje i dodnes. Skvělé na cesty

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Velice chutné kapsičky pro dětičky, velice jim chutnalo

27.10.2022

Kapsičky plné ovoce, jsou ideální svačinkou pro děti

21.06.2020

Ovocňák je super svačinka nejen pro děti. Výborný na výlet.

20.06.2020

Syn Ovocňáka přímo miluje. Je to kvalitní značka. Neobsahuje to zbytečně přidané cukry a chutná opravdu jako ovoce.

Špatně se shání

20.06.2020

Tuto mňaminu si kupuje naše mladší 18letá dcerka - myslím , že to mluví za vše

-

09.06.2020

velké balení svěží a ovocná chuť praktické balení

nic

14.11.2019

Za nás nejlepší kapsičky. Jsou chutné, zdravé a vždy nás zachrání. Jedna kapsička je klidně jedna plnohodnotná svačinka, protože obsah je bezkonkurenční. Stejně tak za cenu kapsičky. I když v některých zdravým výživách se na tom snaží vydělat. Takže já objednávám přes internet rovnou zásobičku. Oceňuji i místní ovoce a zeleninu z ČR a SR. Žádný přidaný cukr a ani žádné další hnusy! Bezkonkureční!

Bohužel některé podniky mají kapsičky i o 10 - 15 Kč dražší než se dají pořídit na stránkách ovocňáku.

11.02.2019

Ovocňák,mě zaujal hlavně jako český výrobek,málo takových výrobků-čistých,bez zbytečně přidaných látek,cukrů.Mám dvě ještě malé dcery.U starší 3 roky,je problém ráno před školkou snídaně,proto ráda šáhnu po kapsičkách,tyto jsou praktické, jen je vycucne a není problém,že něco musí sníst ,kapičky si dá ráda.Druhá dcera má rok a kapsičky si také sama ráda sní,u ní je totiž zase problém s krmením,sama ještě nejí a lžičkou mi toho moc nesní,takhle mi sní celé balení a je po problému,takže super :)

16.01.2019

Ovocňáky dcerka miluje, nejprve jsme je moc nekupovali protože se u nás dali blbě sehnat, ale nyní je už u nás prodává malý obchůdek Enapo, do kterého chodíme denně. Mošty i pyré doporučuji, obsahují jen zdravé složky z ovoce, žádný přidaný cukr v nich navíc není. Někdo tu psal o kyselosti, dcerka si na nic takového nestěžovala. Nejvíce má ráda Jablko, ale to se u nás moc neprodává.

10.01.2019

Ovocnák je perfektníí hlavně na cesty a to nejen pro děti. Moc ráda si na něm pochutnávám i já a to často. děti ho milují a vyžadují ho často. Není zbytečně přeslazený a jsou v něm ovocné složky, což vítám.

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

01.11.2018

Ovocňáky máme moc rádi výborná svačinka pro děti jak malé tak velké .popravdě si ho dam občas i já :D pozitivum pro nás je že je to český výrobek..dobré jsou mošty i pyré..u nás je na prvním místě jablko a lesní ovoce :)

31.10.2018

Super je 250ml balení. Musím se přiznat, že můj syn to nestihl vypít sám a tak jsem to dopíjela. Opravdu ovocná chuť, vhodná pro všechny. Ani těch ovocných/zeleninových variací se nemusíte bát - i ty chutnají skvěle. Za nás je tohle top značka.

U varianty s brčkem to nemůžete jentak položit do kabelky.

15.09.2018

Ovocňák znovu nezklamal. Tyto pyré potěší jak naše broučky tak i rodiče. Co obzvláště oceňuji je skutečná ovocná chuť bez náznaku umělosti a že šťáva je skutečně z ovoce bez přidané chemie, cukrů, konzervantů či aromat. :-) Dobrá a šikovná svačinka na cesty :-)

08.06.2018

Super rychla svacinka bez pridanych cukru coz je pro deti nejlepsi.Kupujeme na vylety a kdekoli jsme a deti je moc miluji.Chutnaji dobre a cenove dostupne.Kdykoli maji hlad ihned mohou hamat v praktickem malem.baleni.

04.06.2018

Jsou úžasné maléj zadne presnidavky nechtěl tak jsem mu dala na vyzkoušení výrobky od vas a jsou super nejsou sladké spise nakyselkave a to on miluje je schopen sníst 200g hnedka na raz a to ma 9 měsíců :-)

04.05.2018

U nás je Ovocňák velmi oblíbený, i mne a manželovi chutná. Je to zdravá rychlá svačinka nejen na cesty. Malá se zabaví u vycucávání a ještě si pochutná. Cena by mohla být trošku nižší, ale zase je chuťově lepší než levnější konkurence.

28.03.2018

Sympatické baleni me zaujalo v obchode. Prozkoumala jsem tedy slozeni a 2 kapsicky vzala domu na otestovani te nejnarocnejsi mlsne pusince,ktere moc zachutnaly.. Me na nich bavi,ze se jedna o cesky produkt.

03.03.2018

Zatím ještě nemám děti,ale moje kamarádka ano.Malé děti ho velmi zbožnují a bez něj neudělají ani krok.Ovocnáček je dobrá rychlá a osvěžující svačinka pro malé děti,ale někdy chutná i dospělím.Doporučuji.

21.02.2018

- výborná chuť - bez přidaného cukru - super osvěžení Jak mošty, tak pyré mi velmi chutnají. Mošty jsou lahodné, ideálně na letní dny a pyré celoročně jako svačinky nejen pro děti. Sama na nich ujíždím ;)

07.02.2018

Ovocnak me primo nadchnul, chut je naprosto bajecna. Libi se mi obal, ktery zaujme male i velke. Neobsahuje pridany cukr ani zadne jine nesmysly. Kupuji ho i vnouckum a opravdu se do tohoto vyrobku zamilovali. Produkt doporucuji!

06.02.2018
Doporučení: 21

Ovocňák mošty jsou opravdu kvalitní a chutné nejen pro děti ale i pro nás dospělé. Líbi se mi, že jsou ze skutečného ovoce, bez přidaných konzervantů, sladidel a barviv. Za mě určitě doporučuji, protože balení moštů v sáčku s brčkem uvnitř je praktické na cesty, ale i na sport

17.01.2018

kapsičky s přesnídávkou od ovocnáka si občas koupíme na sváču nejvíc nám chutná jahodová. pro mě proste presnídávka bez lžicky na cesty ideální do kabelky nebo do auta :-) za nás doporučuji chutna nam.

16.01.2018

Pyré ovocňák kupujeme často. Hodí se jako rychlá a zdravá svačinka. Bereme s sebou na cesty. Skvělý zavírací uzávěr, tudíž nikde neteče. Občas i já sama si jednu dám :D Chutná dobře i vychlazená.

06.01.2018

Vyzkoušela jsem všechny varianty a byli moc chutné a plné vitamínu.Je to zdravá alternativa klasického ovoce,nejvíce mi chutnalo-hruška a lesní ovoce. Velké plus a výhoda je uzávěr neteče a dá se pak schovat troška nápoje na pak.

Nejsou žádné.

29.12.2017

Ovocňáky kupuji ráda, hned od začátku mě oslovily svým složením, protože dětských nápojů plných zbytečných sladidel, umělých aditiv apod. je na trhu až až. Chuťově jsou velmi dobré, nápoje máme doma rádi, pyré jsme zatím neochutnali.

Ovocňáky v sáčku s brčkem jsou nepraktické na pití, brčko nejde povytáhnout, je napevno a děti z toho nezvládají pít. Také jsou zatím k sehnání jen v určitých obchodech, nejčastěji zdravých výživách.

18.12.2017

Ovocnáka známe kupuji kapsičky i mošty ideální na cesty,líbí se mi uzavíratelný obal a složení je taky na jedničku,chválím hezký obal,velké množství druhů jedny z nejlepších kapsiček co znám,cena je příznivá,za mě spokojenost.

05.12.2017

Tento výrobek ovocňák mě mile překvapil. Chutná nám doma všem a nepohrdnu ani já :) samozřejmě nejvíc chutná dětem a já jsem ráda, že jim tak chutná, protože aspoň mají zdravou pochoutku. Já si ho nejvíce vychutnám u televize

žádné

02.12.2017

Tak ovocňák u nás zabodoval na plné čáře a já jsem ráda. Mé dospělé děti si na něm taky pochutnají, já občas taky,ale koho to nejvíc baví, tak to jsou má vnoučátka a já jim chci dopřát to nejlepší. Proto jim dávám tohle.

nic

30.11.2017

Jo bez kapsiček by to u nás nešlo. Tyto jsou naše oblíbené. Mají různé prichute a kombinace. Snadno se použijí a vycucnou. Ocenila bych určitě kdyby byly lépe a více dostupné. Jinak žádné výhrady nemám. Jsou super.

28.11.2017

dětem je kupuji celkem pravidelně.At už na svačinu nebo jen tak na mls.dětem moc chutnají :-) měli snad už všechny příchutě.jsou super na cesty.líbí se mi že když je děti nedojí že se můžou znovu zadělat.Rozhodně doporučuji

23.11.2017

Ovocňáček nadchne všechny nejen děti, ale i dospělé. Je přírodní bez jakékoliv chemie. S malým množstvím vitamínů. Chutově je sladký a lahodný. Hodí se kamkoliv sebou a také jako malá svačinka. Oceňuji uzávěr, který se dá zas zavřít.

23.11.2017

Tuto svačinku jsem objevila poprvé na festivalu Evolution, koupila jsem několik kusů dětem a oběma moc chutnali. Od té doby výrobky kupuji pravidelně, je to dobrý způsob, jak do dětí dostat nějaké vitamíny. ;)

21.11.2017

Kapsičky Ovocňák jsou praktické na cesty í doma, kdyžProstě nestíhám. Jsou chutné. Chutnají i nám rodičům. Je docela velký výběr všelijakých příchutí a druhů. Dětem se dobře drží. Docela nam trvalo, než pochopily, že se to z toho cucá.

16.11.2017

mám doma mimčo takže už po těchto výrobcích pokoukávám. Už jsme měli možnost vyzkoušet a moc mému klučíkovi chutnalo. je super že mošty neobsahují žádnou přidanou vodu, sladidla ani jiné chemické látky.

07.11.2017

Mošty a pyré Ovocňák miluje celicka nase rodiny, jak mladi stari a nejvice na nem ujizdeji deti, ktere jinak ovoce a zeleninu zrovna v lasce nemaji, tady to mizi opravdu zavratnou rychlosti, super jsou ty kapsicky s pyrem

07.11.2017

Nedávno jsme měli možnost tyto kapsičky s ovocným pyré poprvé ochutnat a dětem moc chutnají!No nejenom jim! Vyzkoušeli jsme jich už více,ale tyhle jsou jedny z nejchutnějších! Už se těším až ochutnáme i mošty😉

06.11.2017

Syn tyto kapsičky miluje. Chuť je přírodní, bez umělých konzervantů a aromat. Rád si je dává jak k dopolední tak i k odpolední svacince a moc mu šmakují. :-) A ja se bez okolků přiznám, že mu sem tam jednu "ukradnu".

06.11.2017

Ovocňáka jsme koupili v obchodě a jsme nadšení. Chuť jablko s jahodou. Chutná to přírodně, není cítit žádný ocas. Dobře se drží v ruce a hlavně to jde zadělávat víčkem. Což je úžasná věc. I trošku to zasytí. Vřele doporučují ne jen pro děti. I já jsem si pochutnala.

03.11.2017

pyré nebo ovocné nápoje Ovocňák jsou pro mě výbornou svačinkou na cestách! Miluji je já i naše děti. Je to zdravá svačinka, kterou můžu mít v kabelce a báječně mě zasytí a osvěží. U dětí je taky velmi oblíbená!

02.11.2017

Výrobky Ovocnák milujeme celá rodina, od moštů , přes pyre a přesnídavky, jsou prostě super, zadne chemicke srajdy, jen ovoce a zeleninové štávy prostě super, cena je take v pohode :) Most maji opravdu luxusni

27.10.2017

Ovocňáky u nás hodně jedou... Já sama se přiznám, že si na nich také pomlsám... Bereme je na každý výlet, je to opravdu skvělá svačinka. Dcerka kamaráda s jahodami a syn s meruňkou... A k tatínkovi už si také našli cestu...

25.10.2017

Ovocňak moje dcera moc miluje je skvělé že je to kapsička do ručičky.mic příjemná osvěžující chuť která chutná i mě ,krásný veselý obal a velmi příjemné vždy osvěží jak na cesty tak i domu jo kupujeme

24.10.2017

Minuly tyden babicka dovezla detem od ovocnaka presnidavku jablko jahoda. Moc jim chutnalo ani mi nedali ochutnat tak ani nevim jake je. Proste prazdne sacky svedcili za vse. Detem moc chutnal. Musime nekdy zkusit i most :-)

09.10.2017

Tyhle přírodní nápoje znám a doma nám všem moc chutnají. Složení je 100% přírodní, bez chemie a dalších přísad. Super je i výběr druhů ovoce. Balení praktické, děti mají rádi pyré i džusíky. Opravdu mohu doporučit.

---

08.10.2017

Skvělá chuť, praktické balení. Chutná mně i synovi. Zajímavé příchutě, složení bez přidaného cukru. Je poznat, že Ovocňák je opravdu kvalitní výrobek a nebojím se ho tedy podávat svému dítěti, protože vím, že si pochutná a udělám něco pro jeho zdraví.

04.10.2017

Pyré i mošty jsou naprosto úžasné. Synovi je kupuji pravidelně,protože se mi to osvědčilo a má je moc rád. Líbí se mi,že neobsahují zbytečný cukr,ani konzervanty či aromata. Je to ideální a zdravá svačinka.Určitě doporučuji všem.

Žádné nejsou.S výrobkem jsem nad míru spokojená,

02.10.2017

Baleni, 100% ovoce a prirodni cukr.Malemu chutnali vsechny příchutě,ma rad i jejich piticka.Pro me je to super rychla svačina s sebou a navic se nemusim bat,ze se nekde vyleje.Ochutnali jsme prvne na zivitelce a koupili so hned zasoby

Zarazila me cena,daji se koupit i levnejsi podobne typy a je pomerne ridky.maly snedl 2ks normalne staci jeden

30.09.2017

Mošty a pyré Ovocňák mají velmi praktické balení a hlavně výborně chutnají. Nejvíce na nich oceňuji, že se jedná pouze o čerstvou šťávu z ovoce nebo zeleniny a neobsahují žádnou přidanou vodu, sladidla ani jiné chemické látky. Za mě rozhodně ano.

26.09.2017

Kupovala jsem jako svačinu do školy kvůli praktickému balení, nezabere mnoho místa a chuť a složení se mi zdálo ok. Po otevření lze znovu uzavřít a opakovaně použít, a na manipulaci po použití je balení praktické. Plně vyhovuje.

25.09.2017

Náš starší syn není už malička žádný velký jedlík, má svých pár oblíbených druhů a ty jí dokola. Proto jsem byla ráda, když jsme v obchode narazili na "ovocňáka". Syna balení zaujalo svou barevností hned na první pohled - a bylo vyhráno Baví ho, že si může "přesnídávku" sám načít a s ní jí tolik kolik má chuť, což je většinou vše. Kladně oceňuji množství příchutí z kterých si vybere každý mlsoun

25.09.2017

ovocné nápoje Ovocňák jsou dobrou volbou nejen pro naše děti, ale musím říct, že je v kabelce také občas nosím a moc mi chutnají. Nemusím se bát je dát dětem, protože neobsahují žádné přídané cukry ani konzervační látky

21.09.2017

Ovocnák je uzasny, milujeme ho cela rodina, sny ma nejradeji stavicka, ja zase radeji pyre, proste je to chutove na trhu topka pro nas, ocenuji prakticke baleni, jen nas trosku trapi to s brckem ,ale t o bude brzo nahrazenou jinym :)

17.09.2017

Děti milují tyto ovocné kapsičky a je to super rychlá svačina při cestování. Tato značka má k dobru navíc neobvyklé chutové kombinace. Cena je přijatelná, takže určitě zůstaneme věrni a budeme nosit na výlety i nadále.

15.09.2017

Na základě recenzí zde na Bety.cz , jsem se rozhodla vyzkoušet a přidat Ovocňáky do košíku k nákupu na eschopu. Malému moc chutnaly a nedivím se. Jde poznat, že je to s opravdu velkým podílem ovoce a jsou dobré. Určitě příště zase nakoupím na internetu, u nás v obchodě je nemají.

14.09.2017

Ovocňáky občas kupujeme, dcera je má moc ráda. Jsou praktické hlavně do tašky nebo do kabelky, nezaberou tolik místa jako lahev. Zatím máme ozkoušené jen nápoje, sama jsem zkusila a jsou moc dobré. Hlavně žádný přidaný cukr a konzervanty!! Jinak bych nekoupila.

14.09.2017

Ovocňáka jsme koupily synovi když dostal na jarmarku žízeň. Ovocňák mu velmi chutnal, bohužel ale ho nemůžeme u nás ve městě nikde shnat, pouze při slavnostech nebo když je jarmark, což mě mrzí, chutná a má skvělé složení.

14.09.2017

Mošty a pyré Ovocňák je podle mně naprosto geniální nápad. Hodně se mi líbí praktické balení, které je akorát do děcké ruky. Dětem zaručídostatečný přísun vitamínů a navíc jim skvěle chutná.Super je, že se hodí skvěle na cestování.

13.09.2017

Ovocňák nedoporučuji za sebe, ale za své děti, které milují jak přesnídávky, tak i šťávičky. Jsou opravdu přírodní, úžasně ovocně voní, nejde z nich cítit chemie a jsou především zdravé. Ráda si za kvalitu připlatím.

12.09.2017

Ovocňák jsem měla možnost ochutnat a zakoupit na trhách u nás ve městě. Jsem ráda, že neobsahují sladidla a konzervační látky. Přírodní produkty jsou super. Naší rodině moc chutnají a když na ně někde narazíme, tak opět zakoupíme. Líbí se mi i provedení v kapsičkách, které jsou skladné a mohu je mít vždy při sobě.

11.09.2017

Mi museli vyzkouset jablko jahoda to je nase oblibena prichut u vsech presnidavek a chutnala nam i tato. Maly by zblajznul jeste jednu. Priste zkusime i jinou prichut. Za nas doporucujeme jablko jahoda urcite super!!

11.09.2017

Ovocnáky milujeme celá rodina. Je to dobré pití nebo pyré svačinka pro naší 1,5 letou dceru :) od mala si je zamilovala. Pozitivně hodnotím i cenu, je přijatelná. A příchutě jsou lokální a celkem různorodé.

ocenila bych bio edici :)

11.09.2017

Dokonalé pití pro naši malou slečnu. Kupujeme už pravidelně. Chuť výtečná, já mám dobrý pocit a ještě je to bez zašpinění. Chuť je super a velikost balení naprosto vyhovující. Škoda jen, že nejsou k dostání ve více obchodech.

11.09.2017

Z moštů jsme doma absolutně nadšení. Dcera vypila kapsičky jedním dechem - ochutnávaly jsme lesní ovoce a jablko s hruškou. Musím říci, že občas mám velký problém dostat do ní "zdravé" věci a tady to klaplo na jedničku. Bavily jí i mně praktické kapsičky a mně osobně se skutečně ohromně líbí i hravý praktický obal. Když jsem se jí ptala, jak by to popsala, co jí na tom tolik chutná, odpověděla: mám pocit, že je to plné ovoce a chutná to fakt čerstvě.:) Určitě doporučuju všem. A ráda si přiobjednám další várku na e-shopu. Na svačiny do školy je to ideální!

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

06.09.2017

Meli jsme a jsou naprosto vyborne.☺ Detickam velice chutnaji,skvela a prijatelna Cena,skvele nejen na cesty.☺ Male a lahodne baleni ☺ hodne maminek oceni a uvitaji,kdyz jejich drobecci maji hlad a nemaji nic pri ruce

05.09.2017
Doporučení: 1

Moje vnoučátka milují dobré šťávičky a přesnídávky a moje dcera velmi dbá na zdravou výživu. Ovocňák vyrábí kvalitní dobroty bez chemie, chuť je výrazná, vůně je příjemná, cena je přiměřená, kapsičky jsou kvalitní.

04.09.2017

Přesně takto si představuji skvělou svačinu na cesty. Vnučky tyto "vycucávací" přesnídávky zbožňují. Mně vyhovuje balení, ke kterému není potřeba lžička a eliminuje se tak možnost ušpinění oblečení. A takto balený mošt také nemá chybu. Fajn výrobky!

03.09.2017

Občas dcerka dostane pyré jako dárek od babiček. Jako plus hodnotím praktické balení i velikost kapsičky. Dětem se pěkně drží. Líbí se mi pestrost ovocných druhů. Neznám dítě, kterému by naslazená kapsička jakéhokoliv výrobce nechutnala.

Nemyslím si že by bylo bez konzervačních látek, protože to by vydrželo jen několik dní, ne měsíců. kapsicky pyré mi přijdou dost sladké oproti obyčejnému ovoci. Mošt neznám na srovnání.

01.09.2017

Sice jsem se do testování nedostala,ale kupuji je vnoučatům.Děti je milují a první otázka když přijedou je "babi máš ovocňáka?"Svačinky bereme na procházky a výlety.Líbí se mi že jsou v praktických obalech a i cena je příznivá.

31.08.2017

Bohužel jsem nebyla vybrána na testování,ale s ovocnákem mám zkušenosti díky švagrové,která má malou dcerku a ovocnáka ji kupuje docela často.Chut je opravdu výborná je cítit chut určeného ovoce co je udané na obale,konzistence je velice jemná,ani není moc sladký,pro detičky je to naprosto ideální svačinka

30.08.2017

Nebyla jsem vybraná testerka, ale zaujalo mě to natolik, že jsem produkty zakoupila. A chválím! Opravdu velmi chutné nápoje i pyré. Bonusem navíc je, že jsou opravdu přírodní a bez přidaných cukrů. Ovocných pitíček je na trhu spousta a tyhle zaujmou děti i barevným balením. Mě ale zcela dostalo pyré, které se dá sníst bez lžičky a do poslední kapky. To je skvělý nápad ten uzávěr. Na cesty moc praktický. Ovocňák budu ráda kupovat dál.

Snad jen trochu horší přehlednost na webu, kde mohu produkty zakoupit. Chvíli jsem pátrala. :)

30.08.2017

Sice jsem si výrobek nevytestovat,ale Svačinka je velice chutná,ocenuji že je opravdu bez chemie,praktické balení,které nevyteče a mužete je mít kdykoliv u sebe.jsem z něj nadšen,určitě budu nadále kupovat.

30.08.2017

Skvělá chut a velice dobrá svačinka pro děti je plná dobrého ovoce,cena přijatelná.produkt neobsahuje žádnou chemii ,již jsem doporučila všem mým známým kteří již výrobek zakoupili a jsou spokojeni

30.08.2017

Určitě jsou to skvělé svačinky pro dětičky a to nejen pro doma, ale i na cestování protože mají velmi dobré balení. Co se týká chutí, určitě bych si pochutnala na všech. Výborná chuť, která osvěží. Doporučila bych tento výrobek.

30.08.2017

Skvělá chuť a složení, chutná jak malýmu tak i mě, takže za mě dobrá věc od nás z moravy je nejlepši ovoce :D jsem ráda, že jsem se od vás o timhle dozvěděla. Budeme kupovat pravidelně a určitě doporučím dál

Velikost balení moštu nebála bych se u toho rodinného balení

29.08.2017

Tuhle kapsičku můj vnouček miluje.Říká tomu apupa :D Už od dětství :) Je v ní spousta vitamínů,minerálů i vápníku,prostě všechno to,co potřebuje,aby byl zdraví. Je to jeho pravidelná denní svačnka. A já si jí občas koupím taky,kdžy mám na něco chut :) Je to zdravé i cenově přijatelné :)

29.08.2017

Kapsička Ovocňák je velmi dobrá a zdravá svačinka. Vnoučátkům kupuji převážně jahodovou a meruňkovou a moc jim chutná, ale sní i další příchutě. Já si taky obča dám, když mám chuť na něco dobrého. Velmi kvalitní výrobek.

29.08.2017

Ovocný pytlíček. Tak říkají ovocňáku naše děti. Máme rádi všechny příchutě. Zdravé, dobré, praktické do školy i na výlet. Geniální způsob konzumace zajišťuje, že do dětí denně dostanu potřebnou dávku vitamínů. Cena přijatelná.

28.08.2017

Všem dětickam a rodičům doporučuji skvělá chuť nám velice chutnají a i přesto že jsme vybraní nebyli ovocná si rádi koupime místo v batohu se vždy pro něj najde super svačinka na výlet do školy nebo jen tak na hřiště. Máme odzkouseny jen některé příchute ostatní budou též vyborne

27.08.2017

Ovocňáka baštíme celá rodina. Pokud děti nedojedí či nedopijí. ráda to udělám po nich. Meruňky jsou oblíbené u dospělých, jablka a jahody u dětí. Také mošty jsou osvěžující, nepřeslazené. Kapsičky s pyré se dětem moc líbí a pokaždé se po nich jen zapráší.

27.08.2017

Jedinečná ukázka toho, jak dobré a zdravé mohou být české výrobky. U nás velmi oblíbené, zejména všechny kombinace, které obsahují jablíčka. Jak pyré a tak mošty jsou velmi chutné, přírodní, zdravé. Praktické balení a rozumná velikost. Krásný, lákavý, praktický obal.

27.08.2017

Zdravá svačinka na cesty pro děti - nejen. Velmi praktické na cestování. Zdravé složení plné vitamínů a minerálů. Rychle zasytí. Dětem velmi chutnalo. Doporučuji všem, kdo potřebují rychlou sváču s sebou.

27.08.2017

Letní osvěžení s Ovocňákem -skvělé osvěžení nejen v létě á nejen pro děti.Pochutná si káždý,záleží ná tom co má rád.Já mám nejdrádši příchut lesní plody.Učitě vyzkoušejte,rozhodně doporučuji všem..dětem i dospělým..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat