Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

SOUTĚŽ: Prospějte svým vlasům, pleti a nehtům s Venirou

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

4. 12. 2018 | Zábava

Každá žena chce být krásná nejen na Vánoce. Jenže krásné vlasy, nehty nebo pokožka potřebují především odpovídající výživu. Tu jim dodáte s přírodním doplňkem stravy Venira!

Krásné a dlouhé vlasy, silné nehty, nádherná pleť - nenajde se snad ani jedna žena, která by některou z uvedených věcí nechtěla. Vzhledem ke genetickým dispozicím a celkovému životnímu stylu ovšem není vždy jednoduché požadovaného efektu dosáhnout. Proč? To už by bylo předmětem pro delší diskuze, často ale tato cesta nemusí být až tak složitá a stačí dodržovat obecně dané principy.

Jedním z nich je i takzvaná "vnitřní výživa", kterou svému tělu můžete kromě přirozené stravy (která je ovšem často nedostatečná) dodávat i doplňky stravy.

Rádi bychom tak čtenářkám Bety.cz představili Veniru, se kterou jsme si již po roce uvedení na trh získaly tisíce spokojených zákaznic a díky tomu patří mezi nejprodávanější produkty tohoto typu na českém trhu.

Venira je přírodní doplněk stravy, vyrobený v České republice, který je určen pro výše uvedené 3 oblasti. Díky pečlivě propracované receptuře se vyznačuje vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů. Zatímco konkurenční produkty obsahují 16, 10 nebo pouze 6 účinných složek, každá kapsle Veniry je složena z 18 účinných látek.

Akce pro čtenářky Bety.cz

Do 31. 12. mohou čtenářky využít exkluzivní slevový kód BETY, který mohou uplatnit při nákupu na venira.cz a získat díky němu 10% slevu!
Kód není možné kombinovat s jinými kódy.

Ty pak hrají nezastupitelnou roli v působení na všechny zmíněné oblasti a pomáhají nejen na cestě za rychleji rostoucími a perfektními vlasy, nehty a nádhernou pletí, ale také v boji s velmi častými problémy, které se dnes v populaci vyskytují (pomalý růst a vypadávání vlasů, špatná kvalita vlasů a nehtů, lámající se nehty, akné, apod.) a jsou způsobeny především nedostatečnou výživou pojivové tkáně. Lze tedy zdůraznit, že hlavní předností Veniry je její komplexnost a kvalitní složení!

Veniru je možné koupit v kúrách, kdy ta základní je na 40 dnů a nejvyšší pak na 120 dnů.

Veškeré další informace, podrobné složení a zastoupení účinných látek, často kladené otázky a nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránkách www.venira.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 5x 40denní kúru přírodního doplňku stravy Venira!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď poslat společně se jménem a adresou na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu mailu napište "VENIRA".

Otázka:

Mohou doplněk stravy Venira užívat i těhotné a kojící ženy?
a)    ano
b)    ne

Soutěž probíhá od 4. do 11. prosince 2018

Vyhrává 5., 250., 500., 750. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

 

Známe výherce soutěže se speciálem Hurá do plavek

Brokolicový salát

Brokolicový salát

10 hlasů
25min 403 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolice se sýrovou omáčkou

15 hlasů
35min 275kJ 65 Kč

Jednoduchý recept na přípravu brokolice se sýrovou omá...

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1415kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více