Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

SOUTĚŽ: Prospějte svým vlasům, pleti a nehtům s Venirou

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

04.12.2018 | Zábava

Každá žena chce být krásná nejen na Vánoce. Jenže krásné vlasy, nehty nebo pokožka potřebují především odpovídající výživu. Tu jim dodáte s přírodním doplňkem stravy Venira!

Krásné a dlouhé vlasy, silné nehty, nádherná pleť - nenajde se snad ani jedna žena, která by některou z uvedených věcí nechtěla. Vzhledem ke genetickým dispozicím a celkovému životnímu stylu ovšem není vždy jednoduché požadovaného efektu dosáhnout. Proč? To už by bylo předmětem pro delší diskuze, často ale tato cesta nemusí být až tak složitá a stačí dodržovat obecně dané principy.

Jedním z nich je i takzvaná "vnitřní výživa", kterou svému tělu můžete kromě přirozené stravy (která je ovšem často nedostatečná) dodávat i doplňky stravy.

Rádi bychom tak čtenářkám Bety.cz představili Veniru, se kterou jsme si již po roce uvedení na trh získaly tisíce spokojených zákaznic a díky tomu patří mezi nejprodávanější produkty tohoto typu na českém trhu.

Venira je přírodní doplněk stravy, vyrobený v České republice, který je určen pro výše uvedené 3 oblasti. Díky pečlivě propracované receptuře se vyznačuje vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů. Zatímco konkurenční produkty obsahují 16, 10 nebo pouze 6 účinných složek, každá kapsle Veniry je složena z 18 účinných látek.

Akce pro čtenářky Bety.cz

Do 31. 12. mohou čtenářky využít exkluzivní slevový kód BETY, který mohou uplatnit při nákupu na venira.cz a získat díky němu 10% slevu!
Kód není možné kombinovat s jinými kódy.

Ty pak hrají nezastupitelnou roli v působení na všechny zmíněné oblasti a pomáhají nejen na cestě za rychleji rostoucími a perfektními vlasy, nehty a nádhernou pletí, ale také v boji s velmi častými problémy, které se dnes v populaci vyskytují (pomalý růst a vypadávání vlasů, špatná kvalita vlasů a nehtů, lámající se nehty, akné, apod.) a jsou způsobeny především nedostatečnou výživou pojivové tkáně. Lze tedy zdůraznit, že hlavní předností Veniry je její komplexnost a kvalitní složení!

Veniru je možné koupit v kúrách, kdy ta základní je na 40 dnů a nejvyšší pak na 120 dnů.

Veškeré další informace, podrobné složení a zastoupení účinných látek, často kladené otázky a nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránkách www.venira.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 5x 40denní kúru přírodního doplňku stravy Venira!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď poslat společně se jménem a adresou na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu mailu napište "VENIRA".

Otázka:

Mohou doplněk stravy Venira užívat i těhotné a kojící ženy?
a)    ano
b)    ne

Soutěž probíhá od 4. do 11. prosince 2018

Vyhrává 5., 250., 500., 750. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

 

Horoskop na týden od 25. do 31. března 2019 od naší astro...

Fenyklový salát

Fenyklový salát

16 hlasů
20min 393 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rýžový nákyp

12 hlasů
40min 466kJ 75 Kč

Nákyp se sušeným ovocem.

Těstovinový salát s lososem

18 hlasů
40min 536kJ 110 Kč

Lahodný, lehký a jemný těstovinový salát.

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více