Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

SOUTĚŽ: Prospějte svým vlasům, pleti a nehtům s Venirou

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

4. 12. 2018 | Zábava

Každá žena chce být krásná nejen na Vánoce. Jenže krásné vlasy, nehty nebo pokožka potřebují především odpovídající výživu. Tu jim dodáte s přírodním doplňkem stravy Venira!

Krásné a dlouhé vlasy, silné nehty, nádherná pleť - nenajde se snad ani jedna žena, která by některou z uvedených věcí nechtěla. Vzhledem ke genetickým dispozicím a celkovému životnímu stylu ovšem není vždy jednoduché požadovaného efektu dosáhnout. Proč? To už by bylo předmětem pro delší diskuze, často ale tato cesta nemusí být až tak složitá a stačí dodržovat obecně dané principy.

Jedním z nich je i takzvaná "vnitřní výživa", kterou svému tělu můžete kromě přirozené stravy (která je ovšem často nedostatečná) dodávat i doplňky stravy.

Rádi bychom tak čtenářkám Bety.cz představili Veniru, se kterou jsme si již po roce uvedení na trh získaly tisíce spokojených zákaznic a díky tomu patří mezi nejprodávanější produkty tohoto typu na českém trhu.

Venira je přírodní doplněk stravy, vyrobený v České republice, který je určen pro výše uvedené 3 oblasti. Díky pečlivě propracované receptuře se vyznačuje vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů. Zatímco konkurenční produkty obsahují 16, 10 nebo pouze 6 účinných složek, každá kapsle Veniry je složena z 18 účinných látek.

Akce pro čtenářky Bety.cz

Do 31. 12. mohou čtenářky využít exkluzivní slevový kód BETY, který mohou uplatnit při nákupu na venira.cz a získat díky němu 10% slevu!
Kód není možné kombinovat s jinými kódy.

Ty pak hrají nezastupitelnou roli v působení na všechny zmíněné oblasti a pomáhají nejen na cestě za rychleji rostoucími a perfektními vlasy, nehty a nádhernou pletí, ale také v boji s velmi častými problémy, které se dnes v populaci vyskytují (pomalý růst a vypadávání vlasů, špatná kvalita vlasů a nehtů, lámající se nehty, akné, apod.) a jsou způsobeny především nedostatečnou výživou pojivové tkáně. Lze tedy zdůraznit, že hlavní předností Veniry je její komplexnost a kvalitní složení!

Veniru je možné koupit v kúrách, kdy ta základní je na 40 dnů a nejvyšší pak na 120 dnů.

Veškeré další informace, podrobné složení a zastoupení účinných látek, často kladené otázky a nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránkách www.venira.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 5x 40denní kúru přírodního doplňku stravy Venira!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď poslat společně se jménem a adresou na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu mailu napište "VENIRA".

Otázka:

Mohou doplněk stravy Venira užívat i těhotné a kojící ženy?
a)    ano
b)    ne

Soutěž probíhá od 4. do 11. prosince 2018

Vyhrává 5., 250., 500., 750. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

 

x

Horoskop na týden od 14. do 20. ledna 2019 od naší astrol...

Karamelizovaná kuřecí stehna

Karamelizovaná kuřecí stehna

12 hlasů
1h a 30min 292 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Platýz s citronovým přelivem

7 hlasů
45min 851kJ 137 Kč

Recept na filety jemného rybího masa opečeného na olej...

Vepřová krkovice na víně

12 hlasů
1h a 15min 720kJ 210 Kč

Marinované plátky vepřového masa s tymiánem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více