Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kterých 20 testerek vyzkouší Anti-Age Global od Yves Rocher

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28.01.2019 | Zábava

Nová řada, která hloubkově upravuje všechny známky věku na povrchu pleti. Proniká do hloubky pokožky, kde působí proti známkám stárnutí. Účinná receptura respektující vaši pleť i planetu. To je inovovaná Anti-Age Global od Yves Rocher. Přesvědčit se o tom bude moci i 20 z našich testerek. Patříte mezi ně i vy?

Vědci v laboratořích Yves Rocher se pro znovu navrácení mladistvého vzhledu pokožky nechali inspirovat gemoterapií, což je nauka o blahodárných a léčivých účincích pupenů rostlin. Objevte účinnost a sílu rostlinné krásy, jejíž blahodárné působení bylo přeneseno do inovované řady Anti-Age Global od Yves Rocher.

Péče proti vráskám

Prostřednictvím přirozených procesů jsou tyto buněčné tkáně zpracovávány tak, aby byly jejich regenerační účinky přirozeně vstřebávány kůží.

Nektar z pupenů šeříku obsažený v Anti-Age Global se dostává a pracuje v samém jádru buněk, kde obnovuje jejich funkci: fibroblasty (zdroj tvorby kolagenu) se poté dokáže obnovovat rychleji až o 20 % právě díky této rostlinné aktivní látce.

  • *87 % z testovaných žen bylo spokojeno s účinností
  • *81 % testovaných žen pocítilo revitalizaci pleti už po 1 měsíci
  • *80 % z testovaných žen shledalo po měsíci používaní svou pleť sjednocenou a více rozjasněnou

*Studie spokojenosti denního krému pro všechny tipy pleti se zúčastnilo 108 žen

Minerální oleje jsou velmi oblíbenou a levnou příměsí produktů kategorie anti age. Působí sice jako ochranný film naší pleti, pochází však zároveň z petrochemické výroby, kde není zachována udržitelnost neobnovitelných zdrojů. Yves Rocher se proto rozhodlo nepodporovat jejich výrobu a snížit tak negativní dopad na životní prostředí. V celé řadě Anti-Age Global upřednostnil rostlinné oleje společně s myšlenkou ochrany životního prostředí. Rostlinné oleje a vosky jsou přirozeně přijímány naší pokožkou. Mají rovněž prokazatelný výživový přínos pro pleť.

Které testerky se mohou těšit na produkty z řady Anti-Age Global od Yves Rocher?

V Rozstřelu jsme se našich testerek ptali, jak přijímají první vrásky a zda by vrátily čas do doby, kdy žádné neměly.

Balíček s kosmetikou Yves Rocher už je na cestě k těmto testerkám: jajipaji, Chiara, dennas a dalším. Seznam všech vybraných testerek najdete ZDE. Gratulujeme!

Proč jste se ještě nestala testerkou?

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami. Pokud tyto údaje ve vašem profilu nejsou vyplněné nebo nejsou kompletní (tj. chybí telefon, nebo adresa), jste bohužel automaticky vyřazena.

Máte-li s nahráním údajů jakékoli technické problémy (např. s nahráním fotografie), neváhejte nás kontaktovat na redakce@bety.cz.

Po přihlášení k vybranému testování také NEZAPOMEŇTE přidat svůj příspěvek do Rozstřelu testerek! Klíč, podle kterého vybíráme, vždy najdete v textu u daného testování.

Známe výherce soutěže se speciálem Hurá do plavek

Jablečné placičky

Jablečné placičky

16 hlasů
35min 1055 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lívanečky z celozrnné mouky

11 hlasů
50min 756kJ 80 Kč

Lívanečky provoní kuchyni skořicí a jablíčky.

Rýže s kuřecím masem

12 hlasů
55min 412kJ 140 Kč

Rizoto se zeleninou a kuřecím masem.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více