Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kterých 20 testerek vyzkouší Anti-Age Global od Yves Rocher

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28.01.2019 | Zábava

Nová řada, která hloubkově upravuje všechny známky věku na povrchu pleti. Proniká do hloubky pokožky, kde působí proti známkám stárnutí. Účinná receptura respektující vaši pleť i planetu. To je inovovaná Anti-Age Global od Yves Rocher. Přesvědčit se o tom bude moci i 20 z našich testerek. Patříte mezi ně i vy?

Vědci v laboratořích Yves Rocher se pro znovu navrácení mladistvého vzhledu pokožky nechali inspirovat gemoterapií, což je nauka o blahodárných a léčivých účincích pupenů rostlin. Objevte účinnost a sílu rostlinné krásy, jejíž blahodárné působení bylo přeneseno do inovované řady Anti-Age Global od Yves Rocher.

Péče proti vráskám

Prostřednictvím přirozených procesů jsou tyto buněčné tkáně zpracovávány tak, aby byly jejich regenerační účinky přirozeně vstřebávány kůží.

Nektar z pupenů šeříku obsažený v Anti-Age Global se dostává a pracuje v samém jádru buněk, kde obnovuje jejich funkci: fibroblasty (zdroj tvorby kolagenu) se poté dokáže obnovovat rychleji až o 20 % právě díky této rostlinné aktivní látce.

  • *87 % z testovaných žen bylo spokojeno s účinností
  • *81 % testovaných žen pocítilo revitalizaci pleti už po 1 měsíci
  • *80 % z testovaných žen shledalo po měsíci používaní svou pleť sjednocenou a více rozjasněnou

*Studie spokojenosti denního krému pro všechny tipy pleti se zúčastnilo 108 žen

Minerální oleje jsou velmi oblíbenou a levnou příměsí produktů kategorie anti age. Působí sice jako ochranný film naší pleti, pochází však zároveň z petrochemické výroby, kde není zachována udržitelnost neobnovitelných zdrojů. Yves Rocher se proto rozhodlo nepodporovat jejich výrobu a snížit tak negativní dopad na životní prostředí. V celé řadě Anti-Age Global upřednostnil rostlinné oleje společně s myšlenkou ochrany životního prostředí. Rostlinné oleje a vosky jsou přirozeně přijímány naší pokožkou. Mají rovněž prokazatelný výživový přínos pro pleť.

Které testerky se mohou těšit na produkty z řady Anti-Age Global od Yves Rocher?

V Rozstřelu jsme se našich testerek ptali, jak přijímají první vrásky a zda by vrátily čas do doby, kdy žádné neměly.

Balíček s kosmetikou Yves Rocher už je na cestě k těmto testerkám: jajipaji, Chiara, dennas a dalším. Seznam všech vybraných testerek najdete ZDE. Gratulujeme!

Proč jste se ještě nestala testerkou?

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami. Pokud tyto údaje ve vašem profilu nejsou vyplněné nebo nejsou kompletní (tj. chybí telefon, nebo adresa), jste bohužel automaticky vyřazena.

Máte-li s nahráním údajů jakékoli technické problémy (např. s nahráním fotografie), neváhejte nás kontaktovat na redakce@bety.cz.

Po přihlášení k vybranému testování také NEZAPOMEŇTE přidat svůj příspěvek do Rozstřelu testerek! Klíč, podle kterého vybíráme, vždy najdete v textu u daného testování.

Kterých 35 testerek vyzkouší mycí pěnu Mediket Ictafoam

Bramborovo-mrkvové placičky

Bramborovo-mrkvové placičky

11 hlasů
40min 892 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Palačinky s citrónem

23 hlasů
40min 714kJ 40 Kč

Rychlý, jednoduchý oběd, nebo dezert, který můžete pod...

Teplý salát z červené řepy

3 hlasy
1h a 20min 497kJ 40 Kč

Velmi jednoduchý, zdravý salát.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více