Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Narozeniny v zimě? Oslavte je stylově a v teple

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

8. 2. 2019 | Zábava

Připadá váš narozeninový den na některý z mrazivých měsíců zimy? Nevadí! Oslavovat se dá nejen v teple domova nebo v restauraci. Užijte si váš slavnostní den trochu jinak, než jste byli doposud zvyklí.

Rychlostí světla

Pokud máte rádi rychlou jízdu, rozhodně s přáteli vyrazte na motokáry. Ačkoli mnoho hal po naší republice ještě není vytápěno, zima vám dozajista nebude. Adrenalin vám rozpumpuje krev v žilách. Součástí vybavenějších motokárových drah jsou také restaurace, kde je možné se při pauze občerstvit, dát si dobrý oběd nebo zorganizovat celou narozeninovou oslavu.

Vzhůru do oblak

Jste milovníci létání? Pak je pro vás návštěva leteckého simulátoru to pravé. Usadit se do kokpitu Boeingu se vám jistě jen tak nepoštěstí, a co teprve, když máte možnost ho sami pilotovat! Letecké simulátory můžete navštívit například v Praze, pokud jste z druhého konce republiky, můžete si vyrazit zalétat nedaleko Brna, kde je kromě možnosti stát se pilotem také vinný sklípek s možností pořádání oslav.

Jídla není nikdy dost

Oslavit narozeniny v hospodě a při té příležitosti si objednat nějakou tu obloženou mísu nebo gulášek, to je klasika. Pokud však chcete, aby měla oslava trošku styl a zároveň nebyla příliš formální, zkuste running sushi. Malé mističky naplněné dobrotami, kterými si za jednotnou cenu můžete naplnit břicha dle libosti, jistě potěší oko i váš žaludek. Ne každý má však toto jídlo rád. Nejprve se dohodněte s přáteli, aby se nestalo, že se polovině osazenstva bude u stolu ze syrových ryb zvedat žaludek.

Jako v pevnosti Boyard

Vzpomínáte, jak jste jako malí nebo mladí sledovali v televizi napínavou soutěž, kde jednotlivé týmy testují své síly při plnění všemožných úkolů? Nebyli jste jediní. Boyard kdysi pobláznil Evropu natolik, že se mnoho podnikatelů rozhodlo si jednu takovou pevnost postavit a otevřít ji pro veřejnost. Po Čechách se jich v současné době nachází několik a jejich cílem je jediné – nabídnout návštěvníkům všech věkových kategorií hodiny plné zábavy. Vezměte partu nebo rodinu a vyrazte si zařádit!

Horoskop na týden od 25. února do 3. března 2019 od naší ...

Žampiónová polévka s estragonem

Žampiónová polévka s estragonem

20 hlasů
35min 286 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více