Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Narozeniny v zimě? Oslavte je stylově a v teple

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

8. 2. 2019 | Zábava

Připadá váš narozeninový den na některý z mrazivých měsíců zimy? Nevadí! Oslavovat se dá nejen v teple domova nebo v restauraci. Užijte si váš slavnostní den trochu jinak, než jste byli doposud zvyklí.

Rychlostí světla

Pokud máte rádi rychlou jízdu, rozhodně s přáteli vyrazte na motokáry. Ačkoli mnoho hal po naší republice ještě není vytápěno, zima vám dozajista nebude. Adrenalin vám rozpumpuje krev v žilách. Součástí vybavenějších motokárových drah jsou také restaurace, kde je možné se při pauze občerstvit, dát si dobrý oběd nebo zorganizovat celou narozeninovou oslavu.

Vzhůru do oblak

Jste milovníci létání? Pak je pro vás návštěva leteckého simulátoru to pravé. Usadit se do kokpitu Boeingu se vám jistě jen tak nepoštěstí, a co teprve, když máte možnost ho sami pilotovat! Letecké simulátory můžete navštívit například v Praze, pokud jste z druhého konce republiky, můžete si vyrazit zalétat nedaleko Brna, kde je kromě možnosti stát se pilotem také vinný sklípek s možností pořádání oslav.

Jídla není nikdy dost

Oslavit narozeniny v hospodě a při té příležitosti si objednat nějakou tu obloženou mísu nebo gulášek, to je klasika. Pokud však chcete, aby měla oslava trošku styl a zároveň nebyla příliš formální, zkuste running sushi. Malé mističky naplněné dobrotami, kterými si za jednotnou cenu můžete naplnit břicha dle libosti, jistě potěší oko i váš žaludek. Ne každý má však toto jídlo rád. Nejprve se dohodněte s přáteli, aby se nestalo, že se polovině osazenstva bude u stolu ze syrových ryb zvedat žaludek.

Jako v pevnosti Boyard

Vzpomínáte, jak jste jako malí nebo mladí sledovali v televizi napínavou soutěž, kde jednotlivé týmy testují své síly při plnění všemožných úkolů? Nebyli jste jediní. Boyard kdysi pobláznil Evropu natolik, že se mnoho podnikatelů rozhodlo si jednu takovou pevnost postavit a otevřít ji pro veřejnost. Po Čechách se jich v současné době nachází několik a jejich cílem je jediné – nabídnout návštěvníkům všech věkových kategorií hodiny plné zábavy. Vezměte partu nebo rodinu a vyrazte si zařádit!

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Polévka z rajčat a paprik

Polévka z rajčat a paprik

17 hlasů
1h a 5min 218 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bleskové těstoviny

20 hlasů
25min 758kJ 65 Kč

Připravíte je ze surovin, které máte doma a chutná več...

Polévka z brokolice se sýrem

16 hlasů
35min 244kJ 85 Kč

Sytá, vynikající krémová polévka.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více