Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Narozeniny v zimě? Oslavte je stylově a v teple

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

08.02.2019 | Zábava

Připadá váš narozeninový den na některý z mrazivých měsíců zimy? Nevadí! Oslavovat se dá nejen v teple domova nebo v restauraci. Užijte si váš slavnostní den trochu jinak, než jste byli doposud zvyklí.

Rychlostí světla

Pokud máte rádi rychlou jízdu, rozhodně s přáteli vyrazte na motokáry. Ačkoli mnoho hal po naší republice ještě není vytápěno, zima vám dozajista nebude. Adrenalin vám rozpumpuje krev v žilách. Součástí vybavenějších motokárových drah jsou také restaurace, kde je možné se při pauze občerstvit, dát si dobrý oběd nebo zorganizovat celou narozeninovou oslavu.

Vzhůru do oblak

Jste milovníci létání? Pak je pro vás návštěva leteckého simulátoru to pravé. Usadit se do kokpitu Boeingu se vám jistě jen tak nepoštěstí, a co teprve, když máte možnost ho sami pilotovat! Letecké simulátory můžete navštívit například v Praze, pokud jste z druhého konce republiky, můžete si vyrazit zalétat nedaleko Brna, kde je kromě možnosti stát se pilotem také vinný sklípek s možností pořádání oslav.

Jídla není nikdy dost

Oslavit narozeniny v hospodě a při té příležitosti si objednat nějakou tu obloženou mísu nebo gulášek, to je klasika. Pokud však chcete, aby měla oslava trošku styl a zároveň nebyla příliš formální, zkuste running sushi. Malé mističky naplněné dobrotami, kterými si za jednotnou cenu můžete naplnit břicha dle libosti, jistě potěší oko i váš žaludek. Ne každý má však toto jídlo rád. Nejprve se dohodněte s přáteli, aby se nestalo, že se polovině osazenstva bude u stolu ze syrových ryb zvedat žaludek.

Jako v pevnosti Boyard

Vzpomínáte, jak jste jako malí nebo mladí sledovali v televizi napínavou soutěž, kde jednotlivé týmy testují své síly při plnění všemožných úkolů? Nebyli jste jediní. Boyard kdysi pobláznil Evropu natolik, že se mnoho podnikatelů rozhodlo si jednu takovou pevnost postavit a otevřít ji pro veřejnost. Po Čechách se jich v současné době nachází několik a jejich cílem je jediné – nabídnout návštěvníkům všech věkových kategorií hodiny plné zábavy. Vezměte partu nebo rodinu a vyrazte si zařádit!

Horoskop na týden od 17. do 23. června 2019 od naší astro...

Chřestový krém s ricottou

Chřestový krém s ricottou

0 hlasů
1h a 5min 247 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka s jarní cibulkou

28 hlasů
25min 272kJ 58 Kč

Recept na rychlou jarní polévku.

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1415kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více