Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Narozeniny v zimě? Oslavte je stylově a v teple

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

08.02.2019 | Zábava

Připadá váš narozeninový den na některý z mrazivých měsíců zimy? Nevadí! Oslavovat se dá nejen v teple domova nebo v restauraci. Užijte si váš slavnostní den trochu jinak, než jste byli doposud zvyklí.

Rychlostí světla

Pokud máte rádi rychlou jízdu, rozhodně s přáteli vyrazte na motokáry. Ačkoli mnoho hal po naší republice ještě není vytápěno, zima vám dozajista nebude. Adrenalin vám rozpumpuje krev v žilách. Součástí vybavenějších motokárových drah jsou také restaurace, kde je možné se při pauze občerstvit, dát si dobrý oběd nebo zorganizovat celou narozeninovou oslavu.

Vzhůru do oblak

Jste milovníci létání? Pak je pro vás návštěva leteckého simulátoru to pravé. Usadit se do kokpitu Boeingu se vám jistě jen tak nepoštěstí, a co teprve, když máte možnost ho sami pilotovat! Letecké simulátory můžete navštívit například v Praze, pokud jste z druhého konce republiky, můžete si vyrazit zalétat nedaleko Brna, kde je kromě možnosti stát se pilotem také vinný sklípek s možností pořádání oslav.

Jídla není nikdy dost

Oslavit narozeniny v hospodě a při té příležitosti si objednat nějakou tu obloženou mísu nebo gulášek, to je klasika. Pokud však chcete, aby měla oslava trošku styl a zároveň nebyla příliš formální, zkuste running sushi. Malé mističky naplněné dobrotami, kterými si za jednotnou cenu můžete naplnit břicha dle libosti, jistě potěší oko i váš žaludek. Ne každý má však toto jídlo rád. Nejprve se dohodněte s přáteli, aby se nestalo, že se polovině osazenstva bude u stolu ze syrových ryb zvedat žaludek.

Jako v pevnosti Boyard

Vzpomínáte, jak jste jako malí nebo mladí sledovali v televizi napínavou soutěž, kde jednotlivé týmy testují své síly při plnění všemožných úkolů? Nebyli jste jediní. Boyard kdysi pobláznil Evropu natolik, že se mnoho podnikatelů rozhodlo si jednu takovou pevnost postavit a otevřít ji pro veřejnost. Po Čechách se jich v současné době nachází několik a jejich cílem je jediné – nabídnout návštěvníkům všech věkových kategorií hodiny plné zábavy. Vezměte partu nebo rodinu a vyrazte si zařádit!

Kterých 35 testerek vyzkouší mycí pěnu Mediket Ictafoam

Asijská zeleninová polévka

Asijská zeleninová polévka

4 hlasy
1h a 5min 200 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Palačinky s citrónem

23 hlasů
40min 714kJ 40 Kč

Rychlý, jednoduchý oběd, nebo dezert, který můžete pod...

Teplý salát z červené řepy

3 hlasy
1h a 20min 497kJ 40 Kč

Velmi jednoduchý, zdravý salát.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více