Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Týmové hry jsou stále populárnější. Proč byste na ni měli vyrazit

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

10. 9. 2019 | Zábava

Přemýšlíte o nějaké zábavě s přáteli a chcete také jednou vyměnit tradiční posezení v hospůdce nebo túru za neobvyklý zážitek, který bude bavit každého? Pak vyzkoušejte týmovou hru! Tato zábava se stává velmi populární po celém světě. O tom, proč tomu tak je, se přesvědčil i náš testerský tým, který vyzkoušel týmovou hru Futurento. Přečtěte si jeho hodnocení a recenze!

Uplatnění pro každého


Hra Futurento z našeho testování dává příležitost potrápit mozkové závity každému. Na své si zkrátka přijdou všichni členové týmu!

Témat, na kterých týmové (nebo také únikové) hry stavějí, najdete celou řadu. Jedno je ale spojuje. Jde o to, vyřešit v uzavřené místnosti s různými předměty a indiciemi, jeden nebo více rébusů a tím se z místnosti v určeném časovém limitu osvobodit.

Nepotřebujete k tomu vůbec nic, kromě vlastního mozku. K řešení rébusů a nacházení indicií postačí trocha logického uvažování a ostražitost. Nemusíte se ale bát, že na vyřešení rébusu nebudete stačit. V únikových hrách najdete rozličné úkoly od postřehových, manuálních i logických, co je však nejpodstatnější, je spolupráce celého týmu. Každý jeho člen si tak najde své uplatnění.

Skvělá zábava z budoucnosti

Ostaně o přednostech týmové hry se přesvědčila i naše testerka a její přátelé, kteří společně otestovali hru Futurento. Jak si ji společně užili?

Futurento je opravdu zajímavá, příběhově dobře propracovaná hra. Množství nejrůznějších druhů úkolů dává možnost všem, ať už jste dobří v čemkoliv. Velmi oceňuji možnost odpočinku, pití v průběhu i vracení se k úkolům, které nebyly napoprvé splněny. Obsluha je milá, vlídná, vše perfektně vysvětlí, pomůže, vyzdvihovala v hodnocení testerka GabaSan.


Naše testerka (a její tým) si nemohla hru Futurento vynachválit.

Celá hra funguje je ovládána pomocí chytrého telefonu hráče, takže s ním otevíráte dveře, sbíráte body, ale také sledujete čas. „Využití moderních technologií je jedním slovem fantastické. Odemykání a získávání bodů pomocí chytrého telefonu na zápěstí je originální, efektivní a zároveň jednoduché, chválila GabaSan.

Ve Futurentu potrápíte své mozkové závity, vyzkoušíte svou sílu, hbitost, i týmového ducha, ale hlavně si to parádně užijete, což potvrzuje i naše testerka: „Některé úkoly jsou těžší, některé jednodušší, vybere si každý. Nudit se určitě nebudete. Zážitek stál za to, rozhodně doporučuji vyzkoušet. My se tam určitě zase vypravíme!

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Jak hra probíhá? Inspirujte se na následujícím videu!

Otužováním k lepšímu zdraví

Losos s vlažným brusinkovým hořčičným nálevem

Losos s vlažným brusinkovým hořčičným nálevem

14 hlasů
60min 695 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Moravský vrabec se špenátem

12 hlasů
55min 465kJ 96 Kč

Moravský vrabec se špenátem nebo se zelím je česká kla...

Tříbarevná rýže

13 hlasů
35min 799kJ 60 Kč

Trochu jiná rýže. Barevnost ocení hlavně děti.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více