Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kterých 8 testerek vyzkouší Ultramat XL Turbo od Viledy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

2. 4. 2019 | Zábava

Chystáte se na jarní úklid? Pak by to jistě chtělo pořádného pomocníka, který vám vaše úsilí usnadní. Přihlásila jste se do našeho testování mopu Ultramat XL Turbo od Viledy? Víme, které z testerek tento skvělý mop získají! Jste mezi nimi i vy?

S mopem Ultramat XL Turbo bude (nejen) jarní úklid hračka! Jedná se o set plochého XL mopu a kbelíku se šlapacím pedálem. Hlavice mopu je ve srovnání s produkty ze standardní řady o 20 % delší a zajistí rychlé a pohodlné vytírání podlah.

Mop Ultramat XL Turbo nabízí také jednoduché a velmi efektívní vyždímání díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a také rotačnímu systému, který je poháněný jednoduchým sešlápnutím pedálu. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy. Dokonale vyždímaný mop pak zanechá vaši podlahu rychle suchou.

Návlek je tvořen 2 druhy vláken, které lépe odstraňují nečistoty a perfektně vyčistí vaši podlahu. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. Abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Návlek je navíc možné prát až na 60 °C (nedoporučuje se však používat aviváž nebo sušičku). Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou nabízí maximální délku tyče 125 cm.

Ultramat XL Turbo je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Tvar ždímače brání vystříknutí vody při ždímání. Rozměr hlavice mopu je 43 x 13 cm.

Které testerky se mohou těšit na mop Ultramat XL od Viledy?

V Rozstřelu jsme se našich testerek ptali, co nikdy nevynechají při jarním úklidu a jak dlouho jim trvá.

Balíček s mopem Ultramat XL Turbo už je na cestě k těmto testerkám: Littlecharm, kamca1122, hajecek a dalším. Seznam všech vybraných testerek najdete ZDE. Gratulujeme!

Proč jste se ještě nestala testerkou?

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami. Pokud tyto údaje ve vašem profilu nejsou vyplněné nebo nejsou kompletní (tj. chybí telefon, nebo adresa), jste bohužel automaticky vyřazena.

Máte-li s nahráním údajů jakékoli technické problémy (např. s nahráním fotografie), neváhejte nás kontaktovat na redakce@bety.cz.

Po přihlášení k vybranému testování také NEZAPOMEŇTE přidat svůj příspěvek do Rozstřelu testerek! Klíč, podle kterého vybíráme, vždy najdete v textu u daného testování.

Cestování single je cestou k nezávislosti

Kuřecí stehna na rajčatech

Kuřecí stehna na rajčatech

6 hlasů
1h a 15min 290 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Nudličky ze svíčkové s houbami

12 hlasů
45min 489kJ 140 Kč

Vynikající recept na nudličky z vepřové svíčkové s hou...

Bramborový salát

10 hlasů
60min 305kJ 85 Kč

salát s vejci a taveným sýrem

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více