Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Cestování single je cestou k nezávislosti

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

02.07.2020 | Zábava

Ráda byste cestovala, ale nemáte nikoho, kdo by vás mohl doprovodit? Pak jeďte klidně sama! Kam? Na ta nejkrásnější místa, která si opravdu užijete.

Kdo si troufne odcestovat na dovolenou sám, pozná tu nekonečnost vlastní svobody. Svobodné ženy stojí stále častěji před otázkou, zda mohou cestovat samy a kam. Otázka vhodné destinace je samozřejmě na místě, ale jestli se ptáte, zda cestovat sama – rozhodně ano!

A vlastně je úplně jedno, jestli se jedná o svobodnou ženu nebo muže – kdo cestuje sám, může být naprosto nezávislý a otevřený, a to především v oblasti seznamování. Takže už zůstává jen odpovědět na otázku, kam si sbalit kufr.

Phuket – nekonečná party

Pokud vám jde jen o to, propařit celou dovolenou, pak můžete jet i na bližší Ibizu. Tam ale musíte počítat s početným zastoupením mládeže, která ještě úplně nezná svoje hranice, a tak vám nakonec mohou dovolenou zkazit. Phuket je v tomto ohledu mnohem lepší cíl, i pro jeho kombinaci rušného nočního života, nádherných pláží a prvotřídních hotelů. Relax a zábava tak tady jdou ruku v ruce a vy můžete každý den objevovat něco nového.

Island – největší wellness světa

Tato země na severu se navěky zapsala do paměti, těm, kteří ji navštívili, svou krásou a uvolněností. Kdo si potrpí na wellness, najde na ostrově nespočet lázní a kosmetických salonů, kde je blaho hostů na prvním místě. Navíc díky přírodním podmínkám máte k dispozici i velké množství geotermálních lázní. A tím, že naprostá většina tamních obyvatel mluví anglicky, je pobyt na ostrově opravdu bez problémů.

Nový Zéland – nic než panenská krása

Vybavíte si nádhernou přírodu v trilogii Pána prstenů? Země v Jižním Pacifiku nabízí na svých obou ostrovech množství přírodních jevů, na které by jinak člověk potřeboval objet celý svět – sopky, gejzíry, fjordy, nádherné pláže, deštný prales, ale i ledovec… A ačkoli tahle země leží doslova na druhé straně zeměkoule, dlouhá cesta se vám jistě vyplatí. Pro mnohé návštěvníky to totiž není nic míň, než nejkrásnější země světa.

Bali – když chcete ušetřit

Bali se nevyznačuje jen nádhernými plážemi, oslnivými chrámovými komplexy a přátelskými obyvateli. Ostrov v Indickém oceáně vás překvapí ještě jednou, ne úplně zanedbatelnou, věcí – Bali je neskutečné levné. Kdo chce mít nádherné zážitky, ale přitom se musí ohlížet na stav peněženky, najde tady to pravé. Proto zde můžete také potkat spoustu baťůžkářů z celého světa, takže sami můžete zůstat, jen když budete opravdu chtít.

Zážitkové jednodenní výšlapy po našem Česku

Grilovaný losos

Grilovaný losos

2 hlasy
1h a 35min 620 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový salát

9 hlasů
35min 557kJ 50 Kč

Recept na květákový salát je vhodný jako lehká večeře ...

Chřestový krém

2 hlasy
55min 111kJ 110 Kč

Velmi chutný francouzský chřestový krém.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více