Veselý i strašidelný Halloween s Dedoles

21.10.2020 | Zábava

Halloween nám už klepe na dveře. Pojďte s námi číhat na záplavu příšerek, čarodějek a mumií. V těchto dnech raději zůstaneme doma, to ale neznamená, že bude nuda. Navlékněte si některé z veselých ponožek Dedoles a pusťte se do vyřezávání dýní či vymýšlení strašidelných her. Nebo se raději budete bát ve společnosti dobrých hororových filmů a pohádek?

Tak, či tak, v Dedoles máme širokou paletu veselých i strašidelných vzorů. Vybere si skutečně každý, malí i velcí. A budou se hodit k vašemu kostýmu, pardon, outfitu a podtrhnou podzimní atmosféru. Z naší „Dedoles skříně“ vytáhnete kostlivce, uslyšíte výt vlky, ale i mňoukat černé kočky a možná na vás vyletí i nějaký ten netopýr. Držte si klobouky, strašná zábava začíná právě teď!

Halloween je také zábavné zpestření pro děti. Co kdybyste večer zůstali trochu déle vzhůru, děti vybavili baterkami a povídali si strašidelné příběhy. Navlečte ponožky Dedoles tentokrát na ruce jako maňásky a nechte se unášet fantazií.

Dedoles, veselé kotníkové ponožky, materiál: 70 % bavlna, 28 % polyamid a 2 % elastan, cena od 79 Kč

Kostým čarodějky vytvoříte jedna dvě, stačí naše kočičí ponožky a pár černých doplňků, kočka na rameno a domácí či online večírek s prvním úderem půlnoci může začít.

Také si pouštíte hororové filmy plni odhodlání, že to dáte, a pak se stejně při těch děsivých scénách schováváte pod peřinu? „Né, já jenom zkoumám, co to je na těch ponožkách za vzory, víš?“ :)

Dedoles, veselé ponožky, materiál: 70 % bavlna, 28 % polyamid a 2 % elastan, různé vzory, cena od 129 Kč

Všechny strašidelně veselé vzory najdete na www.dedoles.czSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Treska s koprovou omáčkou

(5 hlasů)

Karbanátky s pohankou

(3 hlasů)

Vepřové maso na zelenině

(4 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

262 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:49
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:31
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:08

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat