Horoskop na leden

Co si pro vás připravily hvězdy v oblasti lásky, zaměstnání, peněz a zdraví na první měsíc v novém roce?

Beran

Leden 2021 pro vás bude v osobní i pracovní oblasti velmi komplikovaný. Na cestě se objeví neočekávané překážky, které vás ale nevyděsí. Naopak je budete považovat za nové výzvy. Po 11. lednu můžete očekávat potíže, ale s trochou trpělivosti, vytrvalosti a podpory příbuzných dostanete situaci zase pod kontrolu.

Býk

V lednu 2021 budete muset svůj čas rozdělit mezi práci a rodinu. Mars bude velmi ovlivňovat obchodní záležitosti, což může vyvolat nervozitu ve firmě. I doma se toho bude dít hodně, a zprávy, které obdržíte po 20. lednu, vás hodně překvapí. Rozhodnutí druhých budou mít vliv i na některá vaše rozhodnutí.

Blíženci

V lednu 2021 na vás čeká velmi úspěšná pracovní fáze. Úkoly důležité pro celou firmu vedení svěří právě vám. Správná příprava, perfektní odpovědi a charisma dávají Blížencům dobrou šanci na povýšení. Díky podpoře z vesmíru se vám podaří lehce přesvědčit druhé o svých nápadech a názorech.

Rak

Leden 2021 bude dalším měsícem, který bude ve znamení vaší kariéry. Hvězdy ještě stále nejsou vašim obchodním záležitostem nakloněné. Rodina a domov budou stát v pozadí toho, co se děje v zaměstnání. Na pracovním poli se ale vše jeví velmi zajímavě.

Lev

Leden 2021 bude pro Lvy čas rozhodujících akcí, především v profesní oblasti. Vytrvalost, odvaha a otevřenost ke kompromisům – to vám pomůže zajistit si úspěch. Ovšem slepá snaha po úspěchu vás neuspokojí, protože ovlivní kontakt s těmi, které milujete, a nebudete tak mít nikoho, s kým byste nakonec svoje úspěchy mohly užívat.

Panna

V lednu 2021 se soustřeďte na harmonii a spolupráci v práci i doma. Jen spoluprací dosáhnete v práci dobrých výsledků a nerozhněváte svého šéfa. Chtít zvládnout všechno jen vlastními silami vám přinese velkou spoustu práce a v nejhorším případě i vyhazov. Rodinný život Panen je plný výzev.

Váha

To nejdůležitější pro vás v lednu 2021 budou pocity a emoce. Výkyvy nálad vám ztíží učinit rozhodnutí. Proto mějte na paměti, že nemusíte mít strach požádat přátele o radu. Leden bude také plný bláznivých věcí, plný práce, ale i překvapení. Čeká vás velmi pracovní měsíc, ale vyplatí se vydržet, protože vedení svoje podřízené velmi pečlivě sleduje a odmění ty, kteří nemají strach z tvrdé práce.

Štír

V lednu 2021 budou Štíři zaneprázdněni profesními i domácími záležitostmi. Jedno bude mít vliv na druhé. Doma na vás čeká velká renovace a v práci budete stát před závažnými změnami. Na všechno budete mít ale dostatek energie a vaši příbuzní i kolegové si vašeho nasazení budou vážit.

Střelec

Planety vám zaručí intenzivní měsíc v práci i v osobním životě. Počet problémů a úkolů se v druhé polovině měsíce ještě znásobí a vy budete k jejich zvládnutí potřebovat pomoc. Nebojte se o podporu nebo laskavost poprosit svoje blízké, protože vám pomohou velmi rádi.

Kozoroh

Leden 2021 pro vás bude plný radosti, především pokud máte děti – ty budou totiž vaší pohonnou silou pro jednání. Všeobecně bude tento měsíc změnou v oblasti rodiny a příbuzných, péče a vylepšení vztahů pro vás bude velmi důležité, a práci odsunete do pozadí. Bohužel situace v práci nebude nejlepší, ale nikdo na vás nebude odkázaný, takže budete muset být trpěliví a nenechat se strhnout. Špatná situace se brzy zlepší a ubyde stresu – klid tak vyřeší to nezbytné.

Vodnář

V lednu 2021 budou Vodnáři silně ovlivnění Jupiterem a Marsem, což do života přinese mnoho změn. Budou to změny v pohledu na klíčová témata. Ve vašem životě se objeví spoustu rozporů a nebude pro vás jednoduché rozhodnout se pro nějakou strategii. Budete se soustředit na hledání práce, ve které se budete moci realizovat.

Ryby

Leden 2021 byste měli využít k rozvoji nových cílů a strategií, jak těchto cílů dosáhnout. Organizace emočního života a pracovních ambicí by teď neměla být vaším hlavním zájmem. Časté sociální kontakty a osobní rozhovory vám pomohou najít vlastní vnitřní klid. Leden je tak perfektní měsíc, jak zrenovovat interiéry bytu nebo změnit to, co vám v životě zajistí čerstvý vzduch.

 


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

17 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat