Znamení zvěrokruhu, která mají čisté srdce

O čtyřech znameních zvěrokruhu se často říká, že jsou štědrá a laskavá. Jsou neuvěřitelně srdeční a mají otevřené ucho pro každého. Která to jsou?

Skutečnou štědrost nenajdete za každým rohem. Je to vlastnost, kterou nemá mnoho lidí. Stejně jako čirá laskavost – pokud někoho takového znáte, nepouštějte se ho. Když se podíváte na hvězdy, uvidíte, že čtyři zvláštní znamení zvěrokruhu kladou velký důraz na laskavost a štědrost a mají neuvěřitelně čisté srdce.

Lev

Znamení zvěrokruhu Lev je jedním z nejštědřejších znamení zvěrokruhu. Rádi něco dávají přátelům a známým, jsou přátelští, srdeční a milující. Lvi milují zábavu a dobrodružství, a proto často působí navenek sebevědomě a možná i hrdě. Pokud je však lépe poznáte, víte, že Lvi mají neuvěřitelně velké srdce a jsou vždy ochotni pomoci svým blízkým.

Rak

Emocionální vodní znamení Rak je přirozeně laskavé a milující. Vždy raději potlačují své potřeby před ostatními (což není vždy dobré!) a pomáhají, kde mohou. Pokud máte kamaráda Raka, nic vám nechybí. Laskavost znamení Raka je obrovská, ale člověk by si neměl hrát s jeho city a využívat jeho čisté srdce, jinak se bude Rak cítit hluboce zraněn.

Ryby

Ryby jsou také známé jako sentimentální, emocionální a oduševnělé. Jsou to věrní přátelé a nesnesou, když někdo blízký trpí. Ryby jsou proto první, kdo naslouchají a pomáhají, kde mohou. Toto znamení zvěrokruhu má obrovské, čisté srdce a mnohé fascinovalo svou téměř neomezenou laskavostí. Buďte tedy vděční a šťastní, pokud máte ve svém okruhu přátel někoho se znamením zvěrokruhu Ryby.

Střelec

Znamení zvěrokruhu Střelec je milovník svobody a dobrodruh. Na první pohled vám mohou Střelci připadat hrubí, tvrdohlaví a zahledění do sebe, ale jakmile je lépe poznáte, rychle zjistíte, že jsou jedním z nejštědřejších a nejlaskavějších znamení zvěrokruhu. I když se to nezdá, srdce Střelců je na správném místě a jsou vždy připraveni pomoci, kde mohou.

Zdroj: www.news18.com/lifestyle/which-zodiac-signs-possess-the-purest-hearts-find-out-8109247.html - celý článek


Celkem 0 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Snídaňové muffiny

(12 hlasů)

Vejce s bylinkovou solí

(26 hlasů)

Skvělá snídaně s jahodami

(20 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

197 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat