Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejkrásnější pláže Evropy, na které dojedete i autem

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

30. 4. 2019 | Zajímavosti

Věděli jste, že i evropské destinace skrývají panenské pláže s průzračnou vodou, jemným pískem a palmami? Nemusíte létat přes půl světa. Na většinu z nich dojedete za pár hodin autem.

Které pláže byste letos rozhodně měli navštívit?

Elafonissi, Řecko

Nádherná pláž s růžovým pískem (na úvodní fotce) a průzračně čistým mořem, která připomíná rajský Karibik, se nachází v Řecku v těsné blízkosti ostrova Kréta. Elafonissi je výjimečná především tím, že jde o písečnou pánev, na kterou se dostanete z pobřeží Kréty pěšky přes moře. Je vhodná zejména pro rodiny s malými dětmi, jelikož nejhlubší místo v okolí Elafonissi měří zhruba jeden metr. Krásně prohřátá, azurová voda bez vln, láká nejednoho turistu.

Playa de Ses Illetes, Španělsko

Jeden z nejkrásnějších Baleárských ostrovů skrývá jednu z nejkrásnějších pláží Evropy. Bílý, jemný písek a neuvěřitelně tyrkysové moře ve zdejší destinaci právem označují za klenot Španělska.

Mošćenička Draga, Chorvatsko

Mošćenička Draga je malé městečko na kvarnerské riviéře v Rijeckém zálivu. Pochlubit se může stejnojmennou pláží, která je jednou z nejkrásnějších ve svém okolí. Rovná a pozvolná pláž z malých, bílých oblázků a azurovým mořem je vhodná především pro rodiny s menšími dětmi. Vstup do moře je pozvolný a voda je zde mělká a vyhřátá.

Camogli, Itálie

Malá pobřežní vesnička Camogli na severozápadě Itálie nabídne svým návštěvníkům rozlehlou oblázkovou pláž, která svým vzhledem připomíná spíše francouzskou Riviéru. Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je obklopena barevnými domy, které nalepeny jeden na druhý dotváří dojem naprosté romantiky. Když k nim ještě přidáte hory na obzoru a baziliku Santa Maria Assunta, která celou scenerii zakončuje, rychle se přesvědčíte, že volba destinace byla správná.

Algarve, Portugalsko

Nádherně azurové moře a písčité pláže s drobnými, bílými oblázky, obklopené útesy a jeskyněmi, kde si každý turista přijde na své. Pobřeží portugalského Algarve nabízí návštěvníkům nespočet zátok, lagun a jiných tajemných zákoutí, které nabízejí maximální soukromí. Vody jsou zde poněkud chladné, ale to je jen malá daň za takovou nádheru.

Co byste rozhodně neměli dávat na sociální sítě

Fazolový salát

Fazolový salát

17 hlasů
1h a 35min 250 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špagety s dýní

12 hlasů
60min 417kJ 110 Kč

Špagety s dušenou dýní.

Telecí frikasé s houbami

6 hlasů
3h a 35min 642kJ 295 Kč

Telecí maso se sušenými houbami.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více