Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejkrásnější pláže Evropy, na které dojedete i autem

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

30. 4. 2019 | Zajímavosti

Věděli jste, že i evropské destinace skrývají panenské pláže s průzračnou vodou, jemným pískem a palmami? Nemusíte létat přes půl světa. Na většinu z nich dojedete za pár hodin autem.

Které pláže byste letos rozhodně měli navštívit?

Elafonissi, Řecko

Nádherná pláž s růžovým pískem (na úvodní fotce) a průzračně čistým mořem, která připomíná rajský Karibik, se nachází v Řecku v těsné blízkosti ostrova Kréta. Elafonissi je výjimečná především tím, že jde o písečnou pánev, na kterou se dostanete z pobřeží Kréty pěšky přes moře. Je vhodná zejména pro rodiny s malými dětmi, jelikož nejhlubší místo v okolí Elafonissi měří zhruba jeden metr. Krásně prohřátá, azurová voda bez vln, láká nejednoho turistu.

Playa de Ses Illetes, Španělsko

Jeden z nejkrásnějších Baleárských ostrovů skrývá jednu z nejkrásnějších pláží Evropy. Bílý, jemný písek a neuvěřitelně tyrkysové moře ve zdejší destinaci právem označují za klenot Španělska.

Mošćenička Draga, Chorvatsko

Mošćenička Draga je malé městečko na kvarnerské riviéře v Rijeckém zálivu. Pochlubit se může stejnojmennou pláží, která je jednou z nejkrásnějších ve svém okolí. Rovná a pozvolná pláž z malých, bílých oblázků a azurovým mořem je vhodná především pro rodiny s menšími dětmi. Vstup do moře je pozvolný a voda je zde mělká a vyhřátá.

Camogli, Itálie

Malá pobřežní vesnička Camogli na severozápadě Itálie nabídne svým návštěvníkům rozlehlou oblázkovou pláž, která svým vzhledem připomíná spíše francouzskou Riviéru. Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je obklopena barevnými domy, které nalepeny jeden na druhý dotváří dojem naprosté romantiky. Když k nim ještě přidáte hory na obzoru a baziliku Santa Maria Assunta, která celou scenerii zakončuje, rychle se přesvědčíte, že volba destinace byla správná.

Algarve, Portugalsko

Nádherně azurové moře a písčité pláže s drobnými, bílými oblázky, obklopené útesy a jeskyněmi, kde si každý turista přijde na své. Pobřeží portugalského Algarve nabízí návštěvníkům nespočet zátok, lagun a jiných tajemných zákoutí, které nabízejí maximální soukromí. Vody jsou zde poněkud chladné, ale to je jen malá daň za takovou nádheru.

Ženy si v porovnání s muži lépe pamatují slova a tváře

Domácí pizza

Domácí pizza

28 hlasů
50min 975 kJ 59 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba s paprikou a pomerančem

4 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Rizoto s hlívou

9 hlasů
45min 711kJ 130 Kč

Rizoto s houbami a oříšky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více