Oblíbená barva je odrazem osobnosti

Všichni máme v oblibě minimálně jednu barvu, kterou upřednostňujeme na oblečení, v bytových dekoracích a dalších věcech, které nás dennodenně obklopují. Co o vás tahle barva vypovídá?

Barvy odrážejí naši osobnost (1). Nevěříte? Schválně, jestli na vás jejich obecné charakteristiky sedí!

Červená

Jste člověk s vnitřním ohněm, spíš optimista. Komunikace pro vás nepředstavuje žádný problém, stejně jako nadšení a zapálení pro nějaký svůj plán a sen. Nechybí vám odvaha, zároveň jste energičtí a dobrodružní, dokážete se vyburcovat k akci, obvykle dotahujete věci do konce. Býváte inspirativní.

Růžová

Patříte k citlivějším jedincům, občas si věci berete k srdci až příliš. Okolí o vás ví, že máte laskavou a hravou povahu, ovšem stane se, že u vás naivita převáží nad racionalitou. Potřebujete bezpodmínečnou lásku a přijetí, záleží vám na názoru ostatních. Jste společenští a máte sociální cítění, není vám zatěžko pomoci lidem v nouzi.

Oranžová

Pokud milujete oranžovou, jste tím nejpřátelštějším člověkem na planetě. Jestli vám někdy chybí energie, což se stává velmi, velmi málo, rychle ji dobijete a opět vyrážíte do světa. Často za vámi ostatní chodí pro radu a odpočinek. Dokážete zlehčit jejich problémy a ulevit jim od starostí.

Žlutá

Když se řekne „žlutá“, většina lidí si vybaví slunce. Ne náhodou. Slunce je zdrojem života, kreativity a nápaditosti. To všechno jste právě vy. Ačkoli jste organizovaný člověk a pracujete logicky, nezkazíte žádnou zábavu. V hlavě se vám rodí jeden nápad za druhým.

Zelená

Vaše osobnost je charismatická, jste super sebevědomý a pracovitý člověk a zároveň vůdčí typ, když na to přijde. Než si někdo získá vaše srdce, chvíli to trvá, ale jakmile ho otevřete, jste báječným přítelem.

Modrá

Modrá je stabilní, harmonická, mírumilovná a důvěryhodná. Charakterizuje vás spolehlivost, soucit, klid a loajálnost. Jste klidná a vyrovnaná osobnost. Pokud jde o práci a zisk, rádi navrhujete nejlepší způsob, jak zvládnout různé úkoly a dosáhnout úspěchu. Nebojíte se překážek.

Černá

Černá může znamenat tolik různých věcí: smělost, jedinečnost, intriky a moc. Zároveň také představuje neštěstí, temnotu, smutek, bolest nebo žal. Černá je spojována se smrtí a smutkem, ale také se sílou, luxusem a intenzitou. Vaše odhodlání a vůli vám ostatní závidí.

Bílá

Bílá představuje čistotu a pořádek. Preferujete řád a disciplínu, naplňují vás maličkosti a líbí se vám myšlenka nových začátků. Vyzařuje z vás klid, a když můžete, tak zkrátka pomůžete.

Zdroje: (1) www.colorsexplained.com/favorite-color-personality-color/ - celý článekSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

227 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:58
342 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:55

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat