Návrat do posiloven bez trapných situací

Spousta z nás se opět může vrátit do posilovny a nastolí tak ztracený pravidelný režim. Ale i tato místa mají svá pravidla a svou etiketu. Pokud je porušujete, můžete se dopouštět pořádných trapasů.

Na co si dát pozor?

Špinavé boty

Pokud kromě posilovny svou fyzičku zlepšujete například i běháním venku, pak si musíte pořídit na každý ze sportů jinou obuv. Protože špinavé boty zvenku do posilovny prostě nepatří.

Mobil v ruce

Do posilovny jste přišli cvičit, ne vyřizovat telefonáty a SMS zprávy. Zrovna tak nemusíte každý svůj úspěch okamžitě fotit a postovat na svém facebookovém profilu. Mobilní telefon nechejte pěkně odpočívat v tašce v šatnové skříňce.

Upocené náčiní

Každý se při sportu potí. Antiperspirant neantiperspirant, pokud si dáváte opravdu zabrat, budete zpocení od hlavy až k patě. Ovšem není nic horšího, než jít na nějaké posilovací náčiní po někom, kdo stroj po sobě neotřel a nevydezinfikoval. Pamatujte na to!

Neuklizené činky

A vůbec jakékoli náčiní, které používáte, byste měli následně uklidit nebo uvést do původního, „neutrálního“ stavu. Proč by po vás měl někdo uklízet?

Hovory s kamarádkou

Je fajn, pokud máte do posilovny spojence v podobě kamarádky, s níž se motivujete a hecujete. Ale! Nepleťte si posilovnu s kavárnou – přišly jste sem cvičit, ne si popovídat o tom, jak vás štve partner a zlobí děti. Nejste v posilovně samy a nikdo není na vaše hovory zvědavý!

Hlasité vzdychání

Oddychování, hekání – to jsou při sportu zcela přirozené zvuky. Ale pokud budete připomínat nějaké hodně hlučné zvířátko v říji nebo ženu, která právě začala rodit, bude trapně celé posilovně. Zvuky ztlumte na minimum.

Zírání a komentování

Ano, v posilovně se obvykle setkáte s někým, kdo má úžasně vypracované tělo, dokonalý outfit, nějaká ta kila navíc, nevhodnou podprsenku apod. Ale ani jeden z těchto lidí si nezaslouží, abyste na něj zírali s otevřenou pusou nebo jeho vzhled a snahu o zlepšení fyzičky komentovali. Představte si, že by někdo takto pomlouval vás!Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Rybí pánev s rajčaty

(3 hlasů)

Kuličky z jehněčího masa

(3 hlasů)

Krůtí sekaná s houbami

(2 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

60 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
113 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat