Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Propojení Západu a Východu na cestě ke zdraví a pohodě

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

5. 11. 2018 | Zdraví a životní styl

V současné uspěchané době většina z nás bojuje každý den se stresem, a tak není divu, že se řada z nás cítí vyčerpaně a jen stěží pak odolává nejrůznějším zdravotním nástrahám. Naše duševní pohoda a tělesné zdraví je totiž velmi těsně spjato. I proto často hledáme, jak znovu získat energii a rovnováhu mezi tělem a duchem.

Ostatně právě harmonie těla a ducha je principem celostní medicíny, jež nám mimo jiné říká, že bychom měli naslouchat nejrůznějším signálům, které k nám vysílá naše vlastní tělo, a naučit se „číst“ varování, jimiž náš těžce zkoušený organismus volá o pomoc.

Lidské tělo je vybaveno řadou samoléčebných mechanismů – je však nutné naučit se mu rozumět a vytvořit mu ty nejlepší podmínky pro správné fungování. Že si nejste tak docela jistí, jak na to? Pak vám pomohou na Klinice tradiční čínské medicíny China Care.

Každý člověk je jedinečný

Klinika China Care propojuje tradiční východní a moderní západní postupy medicíny a přístupy k lidskému tělu, celostním přístupem se tamní odborníci snaží pomoci člověku ke zdravému tělu i duchu.

Ke každému klientovi přistupují na klinice China Care individuálně – po vyšetření v rámci vstupní konzultace, která odhalí problémy a potřeby každého člověka, se tamní odborníci kombinacemi nejrůznějších služeb snaží zajistit tu nejlepší terapii, která povede ke zlepšení psychického i duševního stavu člověka.

Pro pohodu těla i mysli

A které služby na této klinice tradiční čínské medicíny najdete? Široké spektrum obtíží pomůže řešit stimulace akupunkturních bodů nebo akupresura. Ke zlepšení zdravotního stavu pomůže i tradiční fytoterapie, tedy léčba bylinkami.

Vybrat si můžete také z nabídky tradičních masáží – například tuina, které pracují se systémem akupunkturních drah a bodů, nebo klasická masáž, jež je skvělým prostředkem boje proti stresu a bolesti, a napomáhá tak celkové pohodě mysli i těla. Nechybí samozřejmě ani klasická fyzioterapie.

Duševní pohodu zajistí psychologické konzultace případně kineziologie (terapie odbourání stresu). Kromě toho China Care nabízí možnost kurzů jógy či individuálního cvičení s trenérem nebo Čchi-kung, což je soustava cviků s tisíciletou tradicí, jež představuje cestu k pozitivnímu životu. Kromě toho můžete využít i nejrůznější beauty rituály a sestavení dietologického plánu na míru.

Díky China Care můžete využít jedinečného spojení západní a východní medicíny na cestě ke zdraví a duševní pohodě.

Všechny služby kliniky China Care a další informace o ní najdete na chinacare.cz.

x

Zelenina a cvičení třikrát týdně omladí mozek o deset let

Kuřecí paličky pečené s jablky

Kuřecí paličky pečené s jablky

24 hlasů
2h a 15min 536 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z kedluben

13 hlasů
40min 283kJ 80 Kč

Kedlubnová polévka s petrželkou a smetanou.

Polévka s kuřecím masem a vejci

2 hlasy
1h a 20min 353kJ 85 Kč

Klasická řecká kuřecí polévka s rýži a vejci.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více