Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Propojení Západu a Východu na cestě ke zdraví a pohodě

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

05.11.2018 | Zdraví a životní styl

V současné uspěchané době většina z nás bojuje každý den se stresem, a tak není divu, že se řada z nás cítí vyčerpaně a jen stěží pak odolává nejrůznějším zdravotním nástrahám. Naše duševní pohoda a tělesné zdraví je totiž velmi těsně spjato. I proto často hledáme, jak znovu získat energii a rovnováhu mezi tělem a duchem.

Ostatně právě harmonie těla a ducha je principem celostní medicíny, jež nám mimo jiné říká, že bychom měli naslouchat nejrůznějším signálům, které k nám vysílá naše vlastní tělo, a naučit se „číst“ varování, jimiž náš těžce zkoušený organismus volá o pomoc.

Lidské tělo je vybaveno řadou samoléčebných mechanismů – je však nutné naučit se mu rozumět a vytvořit mu ty nejlepší podmínky pro správné fungování. Že si nejste tak docela jistí, jak na to? Pak vám pomohou na Klinice tradiční čínské medicíny China Care.

Každý člověk je jedinečný

Klinika China Care propojuje tradiční východní a moderní západní postupy medicíny a přístupy k lidskému tělu, celostním přístupem se tamní odborníci snaží pomoci člověku ke zdravému tělu i duchu.

Ke každému klientovi přistupují na klinice China Care individuálně – po vyšetření v rámci vstupní konzultace, která odhalí problémy a potřeby každého člověka, se tamní odborníci kombinacemi nejrůznějších služeb snaží zajistit tu nejlepší terapii, která povede ke zlepšení psychického i duševního stavu člověka.

Pro pohodu těla i mysli

A které služby na této klinice tradiční čínské medicíny najdete? Široké spektrum obtíží pomůže řešit stimulace akupunkturních bodů nebo akupresura. Ke zlepšení zdravotního stavu pomůže i tradiční fytoterapie, tedy léčba bylinkami.

Vybrat si můžete také z nabídky tradičních masáží – například tuina, které pracují se systémem akupunkturních drah a bodů, nebo klasická masáž, jež je skvělým prostředkem boje proti stresu a bolesti, a napomáhá tak celkové pohodě mysli i těla. Nechybí samozřejmě ani klasická fyzioterapie.

Duševní pohodu zajistí psychologické konzultace případně kineziologie (terapie odbourání stresu). Kromě toho China Care nabízí možnost kurzů jógy či individuálního cvičení s trenérem nebo Čchi-kung, což je soustava cviků s tisíciletou tradicí, jež představuje cestu k pozitivnímu životu. Kromě toho můžete využít i nejrůznější beauty rituály a sestavení dietologického plánu na míru.

Díky China Care můžete využít jedinečného spojení západní a východní medicíny na cestě ke zdraví a duševní pohodě.

Všechny služby kliniky China Care a další informace o ní najdete na chinacare.cz.

Sovy kvůli rannímu vstávání častěji onemocní rakovinou prsu

Hrušky s parmezánem

Hrušky s parmezánem

11 hlasů
20min 680 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Koprové brambory

9 hlasů
1h a 5min 440kJ 75 Kč

Recept na jednu z možností, jak připravit zapečené bra...

Zapečené kotlety

14 hlasů
2h a 0min 575kJ 165 Kč

Nejlepší jsou druhý den! Takže pokud máte čas a vydrží...

Poradny

Když dám výpověď, bude mi krácen rodičovský příspěvek?

Dobrý den, Jano,při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, pokud během prác... Více

Dostanu během výpovědi volno na hledání práce?

Dobrý den, zaměstnavatel je povinen Vám během výpovědní doby poskytnout volno na hledání nového z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více