Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Propojení Západu a Východu na cestě ke zdraví a pohodě

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

05.11.2018 | Zdraví a životní styl

V současné uspěchané době většina z nás bojuje každý den se stresem, a tak není divu, že se řada z nás cítí vyčerpaně a jen stěží pak odolává nejrůznějším zdravotním nástrahám. Naše duševní pohoda a tělesné zdraví je totiž velmi těsně spjato. I proto často hledáme, jak znovu získat energii a rovnováhu mezi tělem a duchem.

Ostatně právě harmonie těla a ducha je principem celostní medicíny, jež nám mimo jiné říká, že bychom měli naslouchat nejrůznějším signálům, které k nám vysílá naše vlastní tělo, a naučit se „číst“ varování, jimiž náš těžce zkoušený organismus volá o pomoc.

Lidské tělo je vybaveno řadou samoléčebných mechanismů – je však nutné naučit se mu rozumět a vytvořit mu ty nejlepší podmínky pro správné fungování. Že si nejste tak docela jistí, jak na to? Pak vám pomohou na Klinice tradiční čínské medicíny China Care.

Každý člověk je jedinečný

Klinika China Care propojuje tradiční východní a moderní západní postupy medicíny a přístupy k lidskému tělu, celostním přístupem se tamní odborníci snaží pomoci člověku ke zdravému tělu i duchu.

Ke každému klientovi přistupují na klinice China Care individuálně – po vyšetření v rámci vstupní konzultace, která odhalí problémy a potřeby každého člověka, se tamní odborníci kombinacemi nejrůznějších služeb snaží zajistit tu nejlepší terapii, která povede ke zlepšení psychického i duševního stavu člověka.

Pro pohodu těla i mysli

A které služby na této klinice tradiční čínské medicíny najdete? Široké spektrum obtíží pomůže řešit stimulace akupunkturních bodů nebo akupresura. Ke zlepšení zdravotního stavu pomůže i tradiční fytoterapie, tedy léčba bylinkami.

Vybrat si můžete také z nabídky tradičních masáží – například tuina, které pracují se systémem akupunkturních drah a bodů, nebo klasická masáž, jež je skvělým prostředkem boje proti stresu a bolesti, a napomáhá tak celkové pohodě mysli i těla. Nechybí samozřejmě ani klasická fyzioterapie.

Duševní pohodu zajistí psychologické konzultace případně kineziologie (terapie odbourání stresu). Kromě toho China Care nabízí možnost kurzů jógy či individuálního cvičení s trenérem nebo Čchi-kung, což je soustava cviků s tisíciletou tradicí, jež představuje cestu k pozitivnímu životu. Kromě toho můžete využít i nejrůznější beauty rituály a sestavení dietologického plánu na míru.

Díky China Care můžete využít jedinečného spojení západní a východní medicíny na cestě ke zdraví a duševní pohodě.

Všechny služby kliniky China Care a další informace o ní najdete na chinacare.cz.

Jak si poradit při kousnutí hmyzem nebo popraskaných žilkách

Krůtí špíz

Krůtí špíz

5 hlasů
1h a 15min 397 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s mandlemi

19 hlasů
25min 1111kJ 65 Kč

Smetanová polévka s mandlemi.

Hovězí svíčková na špejli

10 hlasů
35min 642kJ 290 Kč

grilované špízy z hovězí svíčkové

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více