Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Probiotika nepodceňujte. Pomohou s trávením i hubnutím

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

17.09.2019 | Zdraví a životní styl

Probiotika bychom měli do svého jídelníčku zařadit všichni. Pomáhají totiž udržovat v kondici střevní mikroflóru, která pak ovlivňuje řadu dalších aspektů našeho těla - spojena je například s imunitním systémem, ale i psychickou pohodou. Nejste si jistí, zda jich máte ve stravě dostatek, případně se zrovna potýkáte se střevními problémy či užíváte antibiotika? Můžete sáhnout i probitikách z lékárny. Třeba po Biopronu Forte, který vyzkoušely i naše testerky. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!


Probiotika najdete i ve stravě, ovšem při některých situacích se vyplatí sáhnout po těch z lékárny. Skvělým tipem je Biporon Forte, který obsahuje i důležitá prebiotika.

Boj s jakýmikoliv střevními onemocněními je pro tělo vyčerpávající. Narušená střevní mikroflóra umožňuje patogenům šířit se v těle, jsme lehce napadnutelní viry, bakteriemi či toxiny. Právě k obnovení střevní mikroflóry přispívají probiotika, přátelské bakterie žijící ve střevech, které příznivě ovlivňují naše zdraví, zejména trávení, a zlepšují vstřebávání některých živin, peristaltiku střev a mnoho dalšího.

Pomoc nejen na cesty

Probiotika Biopron Forte jsou doplněna o prebiotika sloužící zároveň jako potrava pro probiotika, případně např. kvasinku S. Boulardii. I proto je jejich účinnost na naše střeva tak vysoká. Přesvědčit se o tom mohly i naše testerky. Jak se jim tento doplněk stravy osvědčil?

„Konečně jsem neměla na dovolené zažívací obtíže. Probiotika Biopron Forte účinkují velmi rychle a pomohou proti různým trávicím nepříjemnostem - cestovní stres, změna prostředí, jiná strava... Určitě se vyplatí užívat tabletky dlouhodobě. Nezpozorovala jsem na sobě žádné vedlejší účinky, napsala testerka Verdona.


Biopron Forte ochránil naše testerky nejen na cestách. SKvěle se hodí i při léčbě antibiotiky.

„Uvítala jsem možnost otestovat probiotika Biopron Forte, protože již delší dobu mám problémy se zažíváním, nadýmáním a zvláště letní grilovačky dávaly mým střevům zabrat. Zkoušela jsem již dříve i jiné produkty, ale Biopron Forte se mi osvědčil, trávení se zlepšilo a mohu určitě doporučit i ostatním, kteří mají střevní problémy, protože funguje spolehlivě,“ přidala se testerka jijina.

„Probiotika Biopron jsem začala užívat zároveň při léčbě antibiotiky. Vždy mi antibiotika rozhodila zažívání, spolu s probiotiky Biopron ale byla konečně léčba bez problémů. Jsou zároveň skvělá i jako prevence na dovolenou, kde vím, že budu konzumovat nová jídla, která by mému zažívání nemusela udělat dobře, chválila testerka werushka2710.

„S Biopronem máme dlouholeté zkušenosti. Poprvé mi ho doporučila paní magistra v lékárně a od té doby s námi putuje na všechny dovolené - nejen ty zahraničí, protože i v místní hospůdce může nakládaný hermelín stát o chvíli déle na sluníčku nebo klobáska z grilu se přichomýtne k nějaké nedobrotě. Biopron nás vždycky ochránil. Nikdy jsme k žádné újmě nedošli. Oceňuji i variantu, která je vhodná při užívání antibiotik - kdo zažil vaginální mykózu při antibiotikách, ví, o čem mluvím. Takže super, nešetřila chválou testerka magic11.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Rajčata uchovávaná v lednici mají stejnou chuť jako ta dr...

Vepřové plátky s houbami

Vepřové plátky s houbami

11 hlasů
1h a 20min 703 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kotlety s dijonskou omáčkou

14 hlasů
1h a 5min 827kJ 140 Kč

Kotlety s hořčičnou omáčkou.

Noky se sýrovou omáčkou

4 hlasy
1h a 5min 611kJ 120 Kč

Když potřebujete připravit rychlý oběd.

Poradny

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Pracovala jsem na DPČ a HPP, mám nárok na PPM?

Dobrý den,předpokládám, že Vám jde o nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou),... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více