Perfektního opálení docílíte i bez sluníčka

Toužíte po troše slunečního bronzu na kůži, ale do léta daleko? S těmito potravinami se „opálíte“ zevnitř. Jak na zdravé opálení?

Opálit se, zhnědnout, nachytat bronz – to nyní můžete i bez slunečního záření. A sice mnohem šetrnějším způsobem pro naši kůži – zevnitř. Vědci nottinghamské univerzity díky výzkumu zjistili, jaké potraviny nám dodají „letní barvu“.

Projezte se k opálení

Odpovědné za zhnědnutí kůže jsou prý mrkev a rajčata. Ty obsahují karotenoidy, které propůjčují kůži žluto-hnědý barevný odstín, a navíc díky jejich antioxidačnímu účinku dokonce naše buňky obnovují a chrání tak naši kůži.

Opálená kůže působí atraktivněji

Ještě zajímavější ale je, že vědci v rámci výzkumu s 60 účastníky zjistili, že právě tenhle odstín kůže, tedy ten, který získáme po „samoopalovacích“ potravinách, působí na druhé lidi mnohem atraktivněji než ten, který získáváme běžně ze slunce. Testované osoby byly podrobeny zkoumání několika obrázků s různými stupni opálení a tóny kůže. A jako perfektní z toho vyšlo to opálení, které nám dodá právě ovoce a zelenina.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
12 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat