Diskuse na téma Bazén

03. 03. 2017 | Prosím o radu

Zdravím vás, chtěla bych se zeptat jaký máte bazén. Já bych chtěla toto léto prožít doma pěkně u bazénku ale nevím od koho je to spolehlivé. S kým jste byli spokojeni ? Potřebovala bych poradit s materiálem, případně i zastřešením. Poradíte ženy ?

Lucka 21.07.2021

Ano, i my máme bezchlorovou desinfekci z alpiku. Nakupujeme ji tam už druhou sezónu.

Marcela 25.01.2021

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s bezchlórovou desinfekcí do bazénu?

Klára Marcela 10.02.2021

Dobrý den, bezchlorovou desinfekci používají prarodiče do svého bazénu. Moc si ji pochvalují a objednávají tuším na alpiku.

marybla 12.03.2017

když těch typu je moc ani nevím který si vybrat, ale díky, maj to pěkně nafocený ;-)

Sandriskaa marybla 13.03.2017

my máme tento typ -http://www.albixon.cz/bazeny/skimmerove/oval/ - rozměr 5,5m na délku a řeknu vám, že to je paráda, hlavně se tam dá zaplavat a děcka se tam i vyblbnou

Laugher 11.03.2017

www.mountfield.cz

marybla 07.03.2017

Zdravím, a u které firmy to tak funguje ? To jako tam dojdu a oni mi se vším poradí a sepíší mi smlouvu ? Nebo tam můžu jít jenom na radu ? Přeliv? To by se mi taky líbilo, to by bylo fakt jako na koupáku.

Sandriskaa marybla 09.03.2017

jako říkám ti, my jsme tam byli na radu a všechno v pohodě a pak jsme si to tam rovnou domluvili, aj nám poradili ten přeliv a byly fakt dobrý .. Máme ho z albixon.cz a za mě spokojenost, všechno je dotažené do konce a vypadá to pěkně

Sandriskaa 04.03.2017

ani mě nemluv, já než jsem pořídila s tím mojím bazén tak to trvalo ale nakonec nám všechno vysvětlili ve firmě, všechno jsme to sněma probrali a poradili se vším, takže já vám klidně řeknu jak to probíhá ale stejně je ve finále nejlepší poradit se s tím výrobcem kteří vám vysvětlí všechno nejlíp, nám nabízeli přelivový a nějak se nám to nezdálo, mysleli jsme si že je to vyhazování peněz, ted jsme rádi že jsme ho tam dali , je to pohodlnější a hlavně ta voda není všude okolo bazénu, je to fajn


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat