Diskuse na téma Jídlo pod stan

30. 05. 2017 | Volný čas s dětmi

Ahoj v létě jedeme s dětmi pod stan a ráda bych sebou vzala nějaké osvědčené a dobré jídlo. Zavařovat maso se mi nechce a chodit do bufetu už vůbec ne.

Makky 20.07.2021

Taky jsme měli set z drogerky a byla jsem s ním hodně nespokojená. Jak píšeš, drahý byl a kvalita stála teda za nic...

Lucka 21.06.2021

Je lehký, jo? No, super... My jsme měli koupený z drogerky, drahý to bylo. Ale kvalita teda šílená :/ Tak hledám něco kvalitního :)

Patricie Lucka 27.09.2021

Taky jsme první koupili v drogerce a hrůza. Drahý to bylo, ale teda nekvalitní až hrůza...

Kajka 26.05.2021

Ahoj, já jsem ho koupila tady https://www.bakly.cz/detske-jidelni-sady a jsem s ním spokojená. Lehký, do myčky i mikrovlnky super. Tak se mrkni :)

Ella Kajka 25.01.2022

Tam jsem ho koupila taky a jsem moc spokojená. Měli jsme i jiné, ale tento je nejlepší.

Lucka 22.05.2021

Ahoj holky, potřebuju poradit nějaký fajn jídelní set pro děti. Právě na tyto výlety ho potřebujeme :) Díky moc za tipy :)

Majda Lucka 25.08.2021

Ahoj, tady se mrkni https://www.bakly.cz/detske-jidelni-sady. My jsme malýmu koupili ten s těma hodinama. A spokojenost. Malej taky nadšenej, miluje ty obrázky na něm :)

Lucka Lucka 25.10.2021

Ahoj, ty tento set máš? A jak jsi spokojená s kvalitou?

Majda Lucka 26.11.2021

Ahoj, ano ano, přesně tento a je super. Kvalitní a za tu cenu paráda :)

Ella Lucka 22.12.2021

A máš od nich i ty dětské příbory?

Majda Lucka 26.02.2022

Ano, kupovala jsem je přímo se setem :)

Vendula Lucka 01.04.2022

Holky, ty jídelní sety mají moc hezké. Můžou do myčky nebo jen ruční mytí?

Kristýna 27.08.2017

My dřív pod stan zavařovali a tak, ale taky jsme na narazili na to Adventure menu a je to něco úplně jiného. Rychlé a velice chutné. Můj muž si to nad míru pochvaluje

Coco 30.05.2017

Je to vyborne jidlo,ktere zabere chvilku na pripravu.Mrkni na www.adventuremenu.cz tam je o tom vse napsane.Kupuji to bud v Rockpointu nebo na Alze.Od cervna se to bude dat koupit na www.rohlik.cz

Tanita Coco 30.05.2017

Vypadá to velmi dobře.Objednám to a snad to bude chutnat i dětem.

Tanita 30.05.2017

Aha a co to je?Kde se to dá koupit?

Coco 30.05.2017

Cau ja beru pod stan adventuremenu a musim rict,ze to nema chybu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat