Diskuse na téma Podnikání

Najde se tu nějaká maminka, co podniká ?

Markéta 31.12.2017

Copak by vás zajímal ? Mám dětský bazárek s věcmi, tak se klidně ptejte :)

NinaC Markéta 20.01.2018

Nejvíc by mě asi zajímaly začátky... Strašně bych se chtěla v tomto směru osamostatnit a být si pánem svého času, ale pořád hrozně váhám.

NinaC 25.01.2018

Zajímalo by mě proč jste se tozhodla pracovat sama na sebe a podstoupit tak riziko, že by to třeba nevyšlo ? :)

Irena 23.02.2018

zkus se Nino podívat na nějaké motivační články, knížky atd. Mě to nakoplo hodně :)

Irena 28.02.2018

Nechám vám tu odza na článek, který neskutečně motivavoval mě, tak třeba vám taky pomůže www. podnikavazena. cz/rozhovory//kdyz-jsem-pred-17-lety-otevirala-prvni-provozovnu-vedela-jsem-ze-to-vyjde-dostala-jsem-znameni-rika-reneta-cervenkova

dona 30.10.2018

Ahoj, já už podnikám několik let. Zrovna mám měsíční holčičku a stejně mi to nebrání v tom zvládat i řízení firmy. Mám totiž schopné spolupracovní napříč celým světem, to je tak když máte offshore společnost. Víc o tom třeba na http://financni-zpravy.cz/vyhody-ktere-nabizi-offshore-spolecnost/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

406 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
88 Příspěvků
Poslední příspěvek 10.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat