Diskuse na téma Rotační disk

16. 03. 2010 | Hubnutí

máte někdo doma rotační disk? Já si ho pamatuju z dětství, že jsem se na něm strašně ráda točívala No a teď v dospělosti jsem ho znovu objevila a ráda bych ho využila pro cvičení a zpevnění postavy Takže jak často cvičíte na rotačním disku? Kolik minut? Vidíte nějaké výsledky? nejdou sem dávat odkazy - tak hledejte většinou pod rotana

miška4 29.01.2024

Já jsem třeba právě s KetoDiet zhubla a můžu ji určitě doporučit. Šlo to až neuvěřitelně rychle a snadno, protože jídla mi chutnala. Snažila jsem se taky pravidelně hýbat, ale nic šíleného a váhu si pořád držím. Mají teď hezkou slevu na objednávku tak koukněte :)

Pája miška4 29.03.2024

Já ji chci právě teď objednat, protože mají 50% výprodej. Kolik si s ní zhubla, jestli se můžu zeptat? Já bych chtěla do léta zhubnout alespoň 8 kilo.

Romča 02.12.2021

Jo to určitě je, mnoho firem už to dnes i nabízí. Například Ketodiet Vám poradí a mají přímo u hubnoucí balíčky, taky se u nich dá pěkně mlsat.

Vanda 01.07.2021

A není lepší nechat si sestavit nějaký dietní plán?

Laura 12.05.2021

To by mě taky moc zajímalo. Na diskuzích jsem četla na Deadiacosmetics samé kladné recenze a moc mě zajímají.

Marie 27.04.2021

A jaká snimi je komunikace? Jak to celé probíhá?

Lenka 11.04.2021

A máte snimi osobní zkušenost? Byla jste na nějaké jejich kůře?

Lenka 14.03.2021

A odkud ty bahení zábaly máte? Pumáhá to? S celitidou už nějakou dobu taky válčím tak ráda poberu info.

Klára Lenka 19.03.2021

Mrkněte na www.deadiacosmetics.cz , mají velký výběr prostředků proti celulitidě a dělají kůry na míru klientovi.

Jarka 22.02.2021

Holky a pomáhá i na celulitidu? Já používám bahení zabaly s mořskými řasami ale ráda bych k tomu cvičení. Jak vy bojujete s celulitidou?

Beruszka82 16.01.2018

Opravdu se na něm hubne,mám ho na půdě,že bych ho vytáhla k televizi :-O

Denisa 16.03.2010

Jééé, ten i pamatuji z mládí. Ale hubne se na něm hlavně v pase.Jako věčně hubnoucí puberťačka jsem na něm trávila mládí. Vždycky jsem zhubla, je to docela náročné.

Denisa 17.03.2010

no hlavně se netočit trhavým pohybem - jinak by si člověk zablokoval záda. napadá mě - nebyla by lepší obruč ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat