Diskuse na téma Nedůvěra

16. 02. 2011 | Nevěra

Bude to mít ještě smysl ?

Bobule 17.02.2011

Ráďo, vím, že to není jednoduché, ale zase na druhou stranu, vážně má cenu "investovat" do někoho, kdo to neocení? A navíc, teď to můžou být "jen" smsky, ale nikdy nevíš, v co se to může rozvinout.. a ten brouček v hlavě tě pořád bude nahlodávat... a pokud začal už po roce vašeho vztahu, co by asi následovalo po 5 nebo více letech... souhlasím s martinou, ruce pryč a najdi si takového, který tvou lásku pořádně ocení!!! <3

Tomáš Bobule 17.02.2011

Teda jen koukám a utvrzuje mě to, že vážně většina žen je dost paranoidní ... kvůli SMS takový humbuk *4*

Myky Tomáš 30.04.2011

Tomáši ty si dobrej vůl.Promiň ale jinak to říct nejde.I já mám s nevěrou dost bohatý zkušenosti a to oboustranný.Udělala sem v životě pár seků, na který nejsem pyšná, ale jedno vím jistě a to že smskama to pouze začíná a stává se jen hodně zřídka, že dotyčný nebo dotyčná je jen kamarád/ka......Já tě sice neznám, ale touhle jedinou větou si mě utvrdil v tom, že chlapů jako ty je pořád dost....co,jedna smska přece nemůže ublížit....pak jeden flirt,jedna schůzka,jeden polibek ....a na konec jeden sex a pak lítost a pochyby(ovšem pokud lituješ,miluješ a nechceš ztratit)....tohle není paranoia tohle je FAKT hochu.Mimochodem pokud si pořád trváš na paranoie pak tě můžu ubezpečit, že tím netrpí jenom ženy, ale i muži a někteří víc než jsou ochotni přiznat.....Takže si to srovnej v hlavě, než zase budeš jednostranně kritizovat a posuzovat.....;-)

Radka 16.02.2011

Ahoj holky, se svým přítelem jsme spolu dva roky, začátky byly samozřejmě krásné. Po roce jsem si však nedopatřením přečetla sms v jeho tel. a tím jsem zjistila, že si píše s jinou. Nebyly to jen obyčejný smsky typu "ahoj, jak se máš", ale psal ji krásný věci, který dříve psával i mně. Tehdy jsme se strašně pohádali a on nakonec řekl, že mě nechce ztratit. Snažila jsem se to teda přejít, i když mě to moc trápilo, přišlo mi to jako zrada, ztráta důvěry. Poslední dobou je ke mně chladný, neumí mi snad ani říct, že mě má rád a já zase začínám mít pocit, že něco není v pořádku, i když se snažím. Hrozně se bojím, že si s ní zase začal psát a scházet se s ní. Několikrát jsem mu říkala, ať ode mě odejde, jestli chce být s jinou, ale vždycky mi odpověděl, že chce zůstat se mnou. Nerozumím tomu - i když ví, že nejsem šťastná a chybí mi jeho láska, vůbec s tím nic nedělá...tak se Vás chci zeptat, co si o tom myslíte? Jestli se mám dál snažit ten vztah zlepšit, a nebo se ho vzdát? Pořád mu nedokážu plně důvěřovat a mám strach, že jsem pro něj jen taková ta "zadní vrátka" a on se přitom baví s jinou.:-O

Martina Radka 17.02.2011

Kašli na něj najdi nového chlapa i když ho máš tak ráda >:(

Martina Martina 17.02.2011

Bohužel to není pro mě až zase tak jednoduché jak tu píšeš ;*(

Martina 31.03.2011

Odejdi, dokud s ním nemáš děti. Nebo bude hůř.

Diiiida Martina 19.06.2011

Ahoj mám problém,jsem s přítelem přes rok v březnu mě požádal o ruku.A teď nedávno mu přišla v půl noci sms,která mě vzbudila.Ráno když jsem se probudila,a koukla na něj měl už telefon v ruce. Když jsem se ho zeptala kdo mu psal takhle v noci tak nejdříve říkal že nikdo.(sms vymazal) A když jsem mu řekla že jsem slyšela sms,která mě vzbudila,tak prý mu psal kamarád tam kde původně bydlel.A pak z něho vylezlo že to byla kamrádka,a že prý to vymazal aby jsme se nehádali.Dostalo mě to a brečela jsem tak mě objal,a ptal se proč brečím.tak jsem mu řekkla že mě mrzí že mi lhal.i když je to jen malá lež,a já jsem mu řekla že i tím to může začít. Nevím jestli mu můžu dál věřit,a jestli mi nelže dál,třeba v něčem jiném.Poradíte mi,co mám dělat?

Venda Radka 11.08.2011

Přesně,jak to píšeš prožívám teď to stejný,tak nevím, jak se rozhodnout? Co ty už jsi to vyřešila?Přeji hezký den a hodně štěstí:-)

cc Venda 10.09.2011

Vyjeb sa nanho .... nevie co chce... na svete je aj vela lepsich chlapov ako on ver tomu ! Tak hlavu hore ...:-)

karolína cc 15.09.2011

měla jsem stejný problém, nebyl ke me takový jako bych chtěla. ted po roce jsem zjistila že jsem byla tak blbá! že pro něj dělal všechno co chtěl a nic. ted mám rozhodnuto - ROZCHOD !!! potřebovala jsem najít někoho jiného aby mi otevřel oči !! :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat