Diskuse na téma Děti a sport

23. 03. 2010 | Zájmy a koníčky

Kdy dát děti na organizovaný sport?

Klára 01.04.2010

Já si myslím, že by jsi je neměla hlavně tlačit k ničemu co nebudou ctít moc dělat

DitaM 24.05.2012

Nepíšeš, jak staré máš děti ani odkud jsi, ale obecně jsem proti organizovaným sportům. Mám děti ve věku 5 a 3 roky a jsem šťastná, že máme zahradu, na kterou jsme si mohli pořídit vlastní hřiště. Děti jsou šťastné, vyblbnou se, pozvou si kamarády a já jsem v klidu, protože vím, že se jim nic nestane (myslím úchyly a tak) a nepíchnou se o žádnou feťáckou stříkačku. Nám se osvědčila značka Junglegym (www.junglegym.cz/), ale existuje jich samozřejmě spousta.

konatovka 14.09.2021

Jsem již 13 let v důchodu, děti mají své rodiny a já si neumím představit být bez pohybu. Velice ráda mám nordic walking, denně udělám 11000 kroků a zeštíhlí to tělo a zároveň působí na psychiku, velký relax.

Erika 29.03.2024

A co všeobecně nějaké vyžití pro děti v Praze? Kam zajít, aby zažily zase něco nového, zajímavého..?

anastaziaa Erika 30.03.2024

My jsme třeba byli nedávno v https://galaxiebarev.cz/ a byl to moc hezký zážitek. Mají tam krásné interaktivní expozice, ateliér Playpaper kam jsme si taky zašli a děti si tam vytvořily krásné obrazy na plátno. Stihli jsme se navíc zapojit i do soutěže o Ferarri :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat