Diskuse na téma Na podporu imunity

Ke správné výživě pro děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je i na prevenci. Přírodní a vhodná pro děti a my s ní máme výbornou zkušenost.

majka 17.01.2013

Zdravím. Koukám, že je po mně sháňka :-) Jojo jsou opravdu super. Zabírají, děťátko se má k světu a nemoci nás trápí míň a míň. Jen se bojím co bude, až je vysadím. Chci to za nějaký čas zkusit.

leel16 16.01.2013

My užíváme probiotika a jsme taky spokojeni. Ještě chci vyzkoušet mladý ječmen.

probiotika 16.01.2013

Dcera má taky problémy s imunitou,takže jsem zkoušeli všechno možné.Nejlíp nám teď zabírají probiotika biopron junior.Narazila jsem na něj v různých diskuzích, tak jsem si řekla že to zkusíme taky a zatím to funguje.Dcera má dva roky,takže nějaké cucavé bonbóny jí ještě dávat nemůžu,takže tady se obsah sáčku rozmíchává v mléce nebo v nějakém vlažném pití a malá mi to v pohodě pije.Navíc je to cenově dostupné a je to přírodní doplněk,takže můžu jenom doporučit

příroda 12.10.2012

Oslabená imunita? Máte také problémy s imunitou? Můj synovec Marek mněl ,navštěvoval 2tř.a stále marodil. V prvním pololetí měl zameškáno 200 hodin .Pak začal užívat přírodní produkt OK Alfa a do měsíce bylo po problému ,pokud máte zájem dozvědět se více jsem Vám k dispozici Vlasta.Fucikova@seznam.cz skype vlastafu http://zdravipokapkach.webnode.cz nezávislý poradce 03-000334

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat