Diskuse na téma Nejlepší filmové hlášky

02. 08. 2011 | Zábava

"Neplatíš, nepřepínej" (Knoflíkáři), "Dorynko nemohlo by se spláchnout nádobí? Jistě! Ať se spláchne (Léto s kovbojem), "Je to rebel!" (S čerty nejsou žerty) aj. Jaká je ta vaše nejoblíbenější filmová hláška?

Anna 02.08.2011

prof. Hrbolek: Hliník je stále nepřítomen. Mužík: Hliník se vodstěhoval do Humpolce! prof. Hrbolek: Mě to ale nezajímá, kde je. To ať tak si vyřídí s kolegou třídním. Já mu píšu "nepřítomen".

zalanda 02.08.2011

Táto, ty jsi se zul? - Ale, jenom trošku...

Katka 02.08.2011

Zase králík, se z toho pobleju! - Aby ses neposral! Slunce, seno...

miki 02.08.2011

Jedeme zkratkou pánové, je to sice dál, ale zato horší cesta.

MIKI miki 02.08.2011

TO JE ZE SNEZENKY A MACHRI

ombre 02.08.2011

Spadlo Ti to, Máchale. Hm, asi vítr.

Gába 02.08.2011

„A nyní zjistíme, zda-li je přítomen hliník. ” „Hliník se přestěhoval do Humpolce! ” Klasika z Marečku, podejte mi pero

Omlouváme se, filmová hláška z Knoflíkářů je samozřejmě: Neživíš, tak nepřepínej :))

Meghan 02.08.2011

Kde udělali soudruzi z NDR chybu?” z filmu Pelíšky od režiséra Jana Hřebejka.Nejlepší.

Ondro Meghan 18.08.2011

kde udelali soudrozi z NDR chybu ? ..srileli zavalky dovzduchu ..:Pelišky

Meghan 02.08.2011

Kde udělali soudruzi z NDR chybu?” z filmu Pelíšky od režiséra Jana Hřebejka.Nejlepší.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat