Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zábava

Celkem 19 diskusních témat seřadit dle:
29 příspěvků Aprílové žertíky No ja taky nevim co mam zitra udelat na apríla :D:-P:-pXD
:D 31. 3. 2015
45 příspěvků Vtipy o tchýni puberta radi*1*
marta 16. 7. 2011
36 příspěvků Oblíbené seriály Jednoznačně ordinace a ulice, koukala jsem i na přístav, ale už to není to co to bývalo.
Andreadornova 5. 1. 2017
38 příspěvků Vtipy o blondýnách ;-)to je fakt husti
124587 22. 8. 2012
39 příspěvků Vtipy o manželství tak ten je super:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nici 6. 11. 2012
20 příspěvků Hokej! Dlouho jsme vybírali mezi Pidulkou a Slunéčkem a jejich malými hokejisty a nakonec výherní balíček p...
Redaktorka.Petra 17. 5. 2011
79 příspěvků Vtipy o nevěře Při milování se mnou moje žena chce vždycky mluvit. Zrovna posledně mi volala z hotelu.
Lady Michelle 27. 7. 2011
91 příspěvků Nejlepší filmové hlášky Hlášky z filmu Sám doma 2: Ztracen v New Yorku Marv: „Hej!” Kevin: „Co potřebuješ, ty chlupatá zrůdo...
Laugher 5. 1. 2017
0 příspěvků Čtete Irenu Obermannovou?
184 příspěvků Diskuse s pravým Twixem a hercem Ondřejem Sokolem A tebe by nezabilo, kdyby si pochopila že Ondra nemá čas pořád někam jezdit. Každý den točí minimáln...
gabča 19. 6. 2015
182 příspěvků Diskuse s levým Twixem a hercem Igorem Chmelou Tak teď jsem dostala jaksi "po čumáku" :D za dotaz, který jsem v dobré víře poslala už o dost dřív, ...
Lenka 12. 3. 2013
0 příspěvků Kam na golf v okolí Brna?
0 příspěvků poledance Praha
2 příspěvky Nové kino Premire Cinemas Zdravím Kláro, jsem moc ráda, že Něžné vlny doporučuješ, doufám, že nezklamou :D Jako jo, já jsem to...
Barboraa 24. 1. 2014
1 příspěvek Poslední prázdninová zahradní slavnost Tak třeba nějaká grilovačka, karaoke, diskotéka ? To by se ti nelíbilo? :)
Fantaska 21. 8. 2014
27 příspěvků puzzleroom Je to opravdu výborná zábava ať už pro velkou skupinu lidí nebo pro rodinné příslušníky, kteří pořád...
Laugher 5. 1. 2017
2 příspěvky Taneční kurz v Praze Já jsem chodila do tanečních do taneční školy Astra a bylo to tam moc fajn, bylo nás tam tak akorát,...
Niccol 20. 1. 2015
1 příspěvek Čtečka eknih Výběr těch značek je veliky. http://www.aaron.cz/elektronicke-ctecky-knih Kindle je známi ale i ten ...
Barta 26. 3. 2015
16 příspěvků Restaurace v Brně Ahoj mají skvělou italskou kuchyni a výborná vína. Děcka si tam dávaly hamburger a ten taky vypadal ...
Vali 31. 7. 2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Obvykle se nejvíce zabýváte sami sebou a svými problémy, co takhle tentokrát pomoci jinému? Prokažte svoji velkorysost a dobré srdce tím, že vyslechnete přítele v nouzi. Kromě toho, že mu zpovědí velice ulevíte, budete mu moci posloužit cennou radou.

Více

Registrovat