Diskuse na téma Rukávník ke kočárku

10. 11. 2020 | Prosím o radu

Poraďte jaký rukávník ke kočáru je lepší, vcelku nebo dvojitý? Hodně mi mrznou ruce, takže potřebuji nějaký teplý a zároveň bych chtěla aby byl dost velký i pro manžela.

Tana 02.12.2020

Tak jsem si koupila nakonec tenhle https://www.gobaby.cz/rukavnik-s-kozesinou-cerveny/ a je moc fajn, krásně jemný a teploučký :-))

Simík 25.11.2020

Já mám dvojitý (rukavice na kočárek) a má to tu výhodu, že když není zrovna až taková zima můžu je posunout na kraj a můžu držet i bez nich aniž bych je musela celé oddělávat. Kdo je ale velká zmrzlina, tak asi ocení ten vcelku :-)

Dianadia 25.11.2020

Taky máme na kočáru klasicky vcelku a je to moc fajn

anastaziaa 24.11.2020

Já mám rukávník vcelku od gobaby.cz a jsem s ním spokojená. Hezky hřeje, nepromokone a nežmolkuje se.

Tana anastaziaa 24.11.2020

Děkuju za radu, jdu vybírat :-))

Tana 19.11.2020

A kde jste je kupovali?

Dita 18.11.2020

Mám vcelku a neměnila bych, manžel si ho taky chválí

anastaziaa 16.11.2020

Já mám vcelku a je super, přijde mi, že se v něm víc drží teplo, ale to asi musíš vyzkoušet. Kamaráda má zase radši ten dvojitý


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat