Diskuse na téma Čokoláda

06. 02. 2021 | Prosím o radu

Pěkný den, nenajdu tu milovnici čokolády, která by mi dala tip na dobrou a kvalitní čokoládu, pralinky nebo cokoliv jiného z čokošky ?

kikinkadob 01.11.2023

Ahoj, já :) Na svatbě jsme měli pralinky kusové pralinky. Brali jsme 5 ks od každého. https://www.cokoladovnajanek.cz/cokoladove-pralinky/. Chuťově výborný!

AndreaD kikinkadob 24.11.2023

Pralinky jsem od nich vyzkoušela a byla to jako pecka :D Chuťové buňky byly potěšene :)

Natali 04.04.2021

Co ty jejich coco boxy ? S těmi zkušenost prosím nemáte ?

Tyna31 21.03.2021

Souhlasím s Annou. Dostala jsem tady někde doporučení na ty stejné pralinky a už na fotkách vypadají úžasně. Sháněla jsem něco sladkého pro babičku k narozeninám a vybrala jsem jí tam krásnou velkou bonboniéru www.doncoco.cz/pralinky

Anna 25.02.2021

Pokud nepotřebuješ čokoládové figurky, tak výborné pralinky má DonCoco. Bohužel u nás jejich prodejna není, tak si od nich sladkosti alespoň objednávám :)

Iveta Anna 02.03.2021

Naprosto souhlasím a zamilovala jsem se do těch jejich pralinek v hořké čokoládě. Taky je to super dárek a kdokoliv je ode mě dostal, tak je moc chválil


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat