Diskuse na téma postel pro mimino

09. 08. 2021 | Prosím o radu

prosím podělte se se mnou kde jste kupovali dětské postýlky, a další vybavení do pokojíku:-)

Anna 14.08.2021

Já hodně koukala po netu a po obchodech. Ale nakonec jsem objednávala na postylky-vybaveni.cz mají příznivé ceny a super kvalita :-) Krásný nýbytek do pokojíku a strasně moc dalších věcí :-)

Ellikopecka Anna 16.08.2021

no to teda koukám, mají tam snad všechno do potřebuju nutně :-D aji to oblečení pro kojence vypadá moc pěkne a super ceny :-) Kupovala si tam i oblečení?

Anna Anna 24.08.2021

Jo pár věcí jsem tam taky přihodila, kvalita super :-)

Ellikopecka Anna 25.08.2021

Tak rozhodnuto, už jsem udělala objednávku, a myslím že né poslední :-D Teším se až dojde :-)

Anna 22.08.2021

To víš že jsem přihodila i pár dupaček, když už sem tam objednávala, tak jsem neodolala, toho nikdy není dost :-D i pro sebe jsem kupovala třeba kojící podprsenku atak :-) A jinak pro malou jsem tam kupovala třeba vaničku, přebalovák, nebo židličku,, fakt hodně toho bylo :-)

Eva 23.08.2021

Stránka super, nedávno mě od nich přišla první objednávka :-) A super, rychlé dodání, kvalita fajn. A o cenách nebudu ani mluvit, bezkonkurenční :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat