Diskuse na téma Jesličky

04. 01. 2022 | Batole

Od kolika let je vhodné dítě začít dávat do jesliček ?

Romana 03.04.2022

Jestli ještě některá z vás potřebuje umístit dítě do školky, tak tady mají ještě volná místa :) https://www.trojskalabut.cz/ceniky/

Nikola 06.03.2022

Jsou na děti nějaké požadavky, aby byly přijaté ?

Alex Nikola 13.03.2022

No v jesličkách ne a ve školce už je samozřejmost, že se dítě dokáže samo obléct, dojít si na wc apod :) samozřejmě s tím oblékáním pomáhají když s tím dítě bojuje :) jinak požadavky nemají.

Nikola Nikola 02.04.2022

Tak to je perfektní. Chci dávat přihlášku do Trojské labutě, tak abych případně byla připravená na to jestli dceru ještě něco učit :)

Leonka 30.01.2022

Kamarádka dala dítě do jesliček v Průhonické labuti už od 1 roku a vím, že říkala, že z toho má strach, ale po týdnu si to sedlo a Amálka to brala úplně v pohodě. Dávala ji tam tuším 2x - 3x v týdnu což si myslím, že je optimální u tak malého dítěte.

Jarus Leonka 04.02.2022

Takže je i možnost tam dítě dávat jenom na některé dny ? To by bylo super, protože těch 5 dní mi ze začátku přijde moc ..

Leonka Leonka 16.02.2022

Jasně, ta možnost je akorát je potřeba se domluvit. Však je zkus kontaktovat a uvidíš co ti řeknou :) https://www.pruhonickalabut.cz/kontakt-pruhonicka-skolka/

Jarus Leonka 04.03.2022

Děkuju moc za doporučení. Upřímně jsem to nečekala, ale měli ještě místo a dcerku mi vzali :)

Alex 28.01.2022

No nevím od kdy je to vhodné, ale v trojské labuti kam jsem dávala dcerku berou děti od 1 roku :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat