Diskuse na téma voňavé prádlo

21. 05. 2022 | Prosím o radu

Zdravím, prosím jdu si pro radu. Zajímalo by mě zda máte také rádi voňavé prádlo a zda používáte nějakou aviváž. Já miluji, když prádlo voní a hlavně když vydrží vonět, ale bohužel se mi zatím nepodařilo žádnou takovou vůni najít! Nemáte s něčím zkušenost?

Kamila 22.05.2022

Tak to rozhodně vyzkoušej parfemy na prani,jakmile je vyzkoušíš, tak už nebudeš chtít v ničem jiném prát. Od té doby co je používám, tak jsem n apraní, tak trochu závislá. Miluji tu vůni!

marybla Kamila 26.05.2022

A co je to značku parfémů, to jsi mi zapomněla napsat, můžeš mi napsat kde se dá parfém koupit? Děkuji

Sarra 27.05.2022

Používám aviváže od Amway už dlouhý léta a jsem max spokojená, dlouho krásně vydrží vonět.

Kamila 29.05.2022

Jé promiň tady přidávám odkaz https://www.puellavune.cz/ . Dej pak kdyžtak vědět jak jsi spokojená :-).

Andrea 06.06.2022

Já jsem je také viděla na internetu, ale nejsou moc intenzivní? Nebo jak se to dávkuje?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat