Diskuse na téma Nová koupelna

14. 05. 2012 | Hypotéka

Ahojte už delší dobu předěláváme koupelnu, tak nějak podle finančních možností...hypotéka, stavebko,pojištění...no určitě to znáte a na řadu přišly koupelnové skříňky.Měla jsem tak nějak vyhlídnuté obyč bílé v baumaxu, ale byla jsem nedávno na čumendu u známé, dostavěly barák, a mám dilema. Ona má dané v koupelně skříńky DŘEVĚNÉ od Lebonu a vypadá to božsky, ale říkám si dřevo a vlhko? Tvrdila, že je to na to stavěné, ale nevim nevim....co vy na to?Máte některá také dřevěný nábytek v koupelně nebo mám na to radši zapomenout?

Dendy 15.05.2012

Já za sebe nemůžu soudit, ale moje švagrová má v koupelně dřevěný nábytek, nevím co je to za značku, a naprosto bez problémů. Koupelnu dělali tak zhruba před 5 lety.

milka Dendy 19.03.2014

inspirace do koupelny. je to fakt bomba a jsem z toho pořád unešená. asi přemluvím manžela :) http://www.inspirace-interiery.cz/udelejte-z-obycejne-podlahy-opravdovy-skvost/

danieluska 15.05.2012

Tak za 5 let by se asi už něco projevilo

mocoa 15.05.2012

Já dřevěný nábytek v koupelně mám a jiný bych ani nechtěla.Nějakej plast nebo imitace se mi zrovna nelíbí. A co vím,tak Lebon je jedna z těch kvalitnějších značek

moja 18.02.2014

Dámy jaké máte v koupelně obklady? Co za tip a rozměr? Chtěla bych dodat koupelně nový šmrc, ta stará je okoukaná a hlavně není dle mého gusta.

miskapa moja 20.02.2014

Tak co třeba něco takového? http://www.bytexpert-eshop.cz/obkladove-panely-abitibi/32-carriage-house.html, ještě jsem to u nikoho neviděla a nemusí to vypadat vůbec špatně

gabcapatis moja 06.03.2014

Jak píše miskapa, tak bych to těchto obkladů od bytexpert klidně šla, máme je v koupelně my a vypadají hezky a jsou i praktické na umývání *1* a cena také není tak strašná ;-)

My máme v koupelně také obklady ability, konkrétně tento typ - http://www.bytexpert-eshop.cz/obkladove-panely-abitibi/12-island-stone.html a jsem s nimi spokojená, dobře se udržují a líbí se mi na pohled, co víc si od obkladů přát :)

gabcapatis terezka.maxovicova 19.03.2014

Jámám v koupelně obkladový panel ABITIBI Roman Fawn a tak jak říkáš, hezké, kvalitní a praktické :)

Jo tu konečně někdo myslel hlavou a vymyslel něco, co je šikovné a vydrží a není to žádný šunt :)

gabcapatis 09.04.2014

nezbává než souhlasit :)

Kacinka16 16.12.2014

Ahojte dámy, nechaly by jste si udělat ložnici na míru od nabytek-max.cz? Moc se mi to líbí, ale chtěla bych nějaké zkušenosti…

Liduška 22.12.2014

Ahoj, to je nějaká česká firma? K těm já teda moc důvěru nemám, když už, tak nějakého drobného podnikatele, u toho je větší jistota, že si dá záležet :-/

Kacinka16 24.12.2014

No ono je to spíš jen pobočka Rakouské firmy, takže české to není a mají docela zazemí, ten nábytek se údajně vyrábí v Rakousku…

Eiska 28.12.2014

Já bych si nechala udělat už jedině kuchyň koupelnu a podobné věci na míru… Mám teď blbou zkušenost, že jsem koupila kuchyň v Ikei a ikdyž je Ikea fajn, tak mi to v kuchyni nesedělo a zatéká mi za linku a jsem leda tak na sebe naštvaná :-/

Liduška 19.01.2015

Jo Eisko, tak to s tebou naprosto souhlasím :D Chuděro, já jsem kdysi taky udělala podobnou hloupost a od té doby se držím hesla: Dvakrát měř a jednou řež :D a Kacinko, už máš nějakou představu o tom, jak by to mělo vypadat?

Kacinka16 22.01.2015

Já právě jakž takž představu mám, ale není to nic na čem by se dalo stavět a v okolí nemáme žádné dobré truhláře, co je znám, tak všichni to odfláknou :-/

VerčaZ 25.01.2015

Zdravím dámy, já jsem si od této firmy nechala dělat kuchyň (odkaz) a jsem s ní naprosto spokojená, takže Kacinko, pokud jsi se ještě nerozhodla, tak neváhej, Já jsem měla svůj návrh a oni ho jen zpracovali dopodrobna a co nesedělo, tak to předělali a diskutovali semnou, potom to vyrobili a zasadili a hotovo, jak říkám, SPOKOJENOST ...

Kacinka16 29.01.2015

A kdy sis ji od nich nechávala dělat? Je to teďka někdy nedávno nebo už je to delší dobu? :)

VerčaZ 18.02.2015

Ano, na podzim ji dodělávali, je to téměř stejné jako tady na fotce www.nabytek-max.cz/kuchyne-fotogalerie-priklad-007 a to by jsi nevěřila, jak skvěle se mi letos peklo cukroví …

Eiska 21.02.2015

Hmm, no tak teď asi pociťuju závist… O tomto si můžu nechat zdát :-/ Dobrou… :D

Kacinka16 24.02.2015

No tak to věřím, to jsi musela napéct tak 30 druhů, ne? :) My jsme se už asi rozhodli, že do toho taky půjdeme, tento týden se půjdeme domlouvat, tak držte palce :)

VerčaZ 26.02.2015

No skoro, jen 25 … Tak hodně štěstí a kdyžtak se pochlub, jak jsi dopadla…

Kacinka16 14.03.2015

Tak vyšel z toho překrásný návrh, jsme z něj nadšení, jen uvidíme, jak to bude vypadat ve skutečnosti :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat