Diskuse na téma těhotenský test

01. 06. 2012 | Chceme dítě

Ahojky, snažíme se s manželem o miminko a vnejbližší době si chci zkusit udělat těhotenský test. Dle info od kamarádky si chci koupit těhotenský test Predictor Early...je prý extrémně citlivý a měl by těhotenství ukázat již 4 dny před očekávanou menstruací. Kdo ho vyzkoušel?

Miša 04.06.2012

Jednoznačný výsledek, velmi spolehlivý test, jak ukáže //, je to tutovka. Určí těhotenství již 4 dny před očekávanou menstruací. Rychlý a za dostupnou cenu.

Super test, nejpřesnější co může být! Pohodlné použití.

Giovanni Barborastr. 29.10.2012

no stoji za uvahu ..posledna veta je podla man rozhodujuca, inaduiivdlny pristup kazdeho z nas bude kompasom ktory urci v akej relite sa ocitneme, ci to bude realita nasilna alebo laskava ..

Clarisa 22.06.2018

berete v sobě snažení se o mimi nějaké vitaminy?

Verka Clarisa 12.09.2018

ano, Femibion. Když ho ereš, tak nic jiného už nepotřebuješ

Sabka 18.03.2019

Plánujeme s manželem miminko, myslíte, že je dobré už v tomto období brát nějaké vitamíny?

Lenka Sabka 19.03.2019

Sabko já jsem už v období plánování brala vitamíny a beru je doteď, už mám i po porodu, ale jsou vhodné brát je i v průběhu kojení :-)

Zdena 20.03.2020

Ahoj jak testy otcovství, dělali jste?

Zdena Zdena 27.03.2020

Jani a jak se odebírají vzorky?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat