Diskuse na téma Kupovat brýle přes internet - ano či ne?

28. 06. 2012 | Prosím o radu

Rozhoduju se, jakým způsobem si pořídím nové dioptrické brýle. Na jedné straně stojí klasická optika, kde mi to "ušijou na míru", ale taky pěkně draho, a na straně druhé je tu možnost koupit o dost levněji přes net. Jaké máte zkušenosti? Co myslíte že je lepší?*2*

Magadicka5 03.08.2012

Na tom nic není objednávat si brýle na internetu. Teď už si každý objednává na internetu úplně všechno :-) Je vážně pravda, že vás to vyjde levněji, než v normálním obchodě. Takže proč ne :-) já nakupuju na internetu všechno a to i takové věci, jako jsou například postele a matrace (www.mt-postele.cz) :D a je to super a nikdy bych to neudělala jinak :-)

renata 22.07.2012

To je docela zajímavá otázka, já jsem o nákupu brýlí přes eshop ani neuvažovala... nosím čočky a ty přes net beru furt, ale brýle? Já bych se asi klonika k tomu, co psala janikba, najít eshop s kamenným obchodem. Je fakt, že přes ten internet vyjde všechno levněji a kolikrát o dost, takže tohle dilema docela chápu. Vidím to jen na těch svých čočkách, ušetřím několik stovek a za to už mám nové botky *1*

lilibe renata 22.07.2012

Já jsem to naknec zkusila právě s optikou s kameným obchodem a můžu dát pozitivní reference. Brýlky jsem si objednala přes net a všechno bylo v pořádku. Pro me byla rozhodující cena, proto jsem do toho šla. Čočky si kupuju taky a se slevama přes eshop je to přesně jak píšeš, já se zase můžu vyřádit v drogérce:-D

lilibe 01.07.2012

Pohledala jsem a našla jsem tento www.bryle-obroucky.eu , znáš ho? Pro mě je to ideál, protože prodejnu mají v Brně, ale našla jsem na ně dobré recenze... tak to asi zkusím :-)

marika lilibe 03.08.2012

Já jsem hledala taky tip na nějaký eshop s brýlkama a našla jsem tenhle. Mrkla jsem, objednala jsem a už se parádím :) Rychlé a bezproblémů:) Přes eshopy už se dá kupovat fakt "FŠECKO":-D:-D

lilibe marika 03.08.2012

:-D Souhlas, přes net to šetří čas i peníze, a jelikož já mám obojí oprvdu poskromnu, tak aspoň v tomhle si nemůžu stěžovat :-D Každopádně v září objednávám ještě jedny brýlenky, protože se prostě nedokážu rozhodnout v barvě :-P

lindas85 01.07.2012

Ahoj, je pravda, že přes eshop to vyjde určitě levněji, ale zase ta optika je dobrá v tom, že si je můžeš vyzkoušet a rovnou nechat upravit. Já mám brýle třeba přes net, ale mám je jenom na čtení, jinak je nepotřebuju. Zkus pohledat eshop s prodejnou, to by mohlo kompromisně splnit oba tvé požadavky.

janikba 01.07.2012

Já jsem si kupovala brýle na internetu, vyšlo to levněji a mohla jsem si v klidu doma vybrat. Pokud máš obavy, aby se seděly, tak si zkus vybrat eshop, který má kamennou prodejnu, kde si je můžeš vyzkoušet.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

14 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
218 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat