Diskuse na téma dieta

18. 09. 2022 | Prosím o radu

Zkoušeli jste nějakou dietu která vám pomohla k hubnutí? A doporučili byste ji?? ráda vyzkouším cokoliv, potřebuju nějaké to kilo shodit. Budu ráda za tip :-)

Katka 21.01.2024

Za mě doporučím cvičení a vyváženou stravu, možná to nechcete slyšet, ale je to jediná udržitelná forma hubnutí. Já jsem začínala teda taky na různých dietách, ale jenom mě to vytrestalo. Chodím 2× týdně do fitka do zone4you v Brně a do toho jím hodně bílkovin, bez pečiva, sladkého. Když mám chuť, dám si proteinový mugcake. Dá se jíst pestře i bez cukru.

Alena Katka 23.01.2024

A jaký dny chodíš, já úterý. To se tam asi možná potkáváme :D Jinak zonko je srdcovka, chodím už nějakej pátek a moc ráda, i když je to někdy dřina :)

adinka88 Katka 24.01.2024

No já pondělí a čtvrtek, takže se asi mineme. Ale jinak souhlasím, chodím tam od té doby, co jsem začala na výšce, to už je nějakej rok :D Ty chodíš na stroje nebo na lekce?

LenkaV Katka 26.03.2024

Tam to znám, chodíme tam do wellness, koukáme na lidi co jdou hotový z posilky :D Ale ne, taky chodím na jogu, takže se uplně neflákám :D Mám to tam ráda.

Sára 28.09.2022

Není vůbec zač:-) věřím že ti to pomůže opravdu při hubnutí :-)

Sára 19.09.2022

Já si nemůžu vynachválit keto dietu, je skvělá a opravdu účinná:-)

Ellikopecka Sára 25.09.2022

Fakt? Tak to je super.. ráda ji vyzkouším, která je to ? Je jich na trhu spoustu..

Sára Sára 26.09.2022

Je to tady tato https://www.ketodiet.cz/ kterou mám a je fakt senzační.. zkouším ten dietní plán a opravdu jdou výsledky už znát:-)

Ellikopecka Sára 27.09.2022

Tak to moc děkuji za tip, už jsem na to koukala a vypadá to opravdu dobře:-) jestě jednou moc díky za ketodiet tip.. ráda to vyzkouším :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat