Diskuse na téma hubnutí s chutí

27. 08. 2012 | Hubnutí

Ahoj pokud hledáte to správné místo kde začít s hubnutím tak navštivte http://www.sportcentral.cz a najděte si vaše oblíbené sportoviště blízko vašeho domova. Zároveň podpořte váš oblíbený sport v anketě sport roku 2012 a vyhrajte jednu z cen za 450 000Kč ;-)

Tereza 16.11.2015

Tak to by jsi mela mit dole ani ne za 3 mesice, da se to podle me stihnout i za 2, ale uvidis

Barbora Burdová 04.11.2015

No tak okolo 15 kg a vim uz z vlastni zkusenosti ze sama toho nejsem schopna docilit

Tereza 27.10.2015

Pak napis jak jsi u nich dopadla a co ti poradili :-) kolik potrebujes zhubnout?

Babora Burdová 20.10.2015

Diky za typ, no zkusim se na ne obratit

Tereza 06.10.2015

Tak to by ti meli poradit v tom svet-zdravi.cz, na tohle jsou experti

Barbora Burdová 28.09.2015

Cetla jsem clanek o pani co taky jezdila do toho svet-zdravi.cz a ve finale zhubla okolo 40kg, no zensky, ta pani co tohle dokaze je u me machr, me nejde zhubnout ani 5 kg :-D :-( Nejaky figl nato?

Jana 25.09.2015

Jo dekuji :-) pani tak to klobouk dolu ze jsi dokazal tolik zhubnout :-)

Maky 23.09.2015

Mě stačilo zhubnout okolo 20kg, abych byla na sve zdravé vaze a byla s ni spokojena a tady mas rozspis tech programu www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

Jana 20.09.2015

A kolik se vam povedlo zhubnout? Na jak dlouho maji u nich ty hubnouci programy?

Maky 14.09.2015

Ahoj, drive jsem taky k hubnuti mela pomerne se da rici ze odpor..:-( s kamaradkou jsme ale zacali chodit do světa zdraví a kyla šla krásne dolu!:-)

markéta 17.08.2015

holky, mite někdo zkušenost se cvičením Jillian Michaels?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat