Diskuse na téma Dárky

11. 12. 2022 | Prosím o radu

ahojaa.. Máte už všechno nakoupené na vánoce??? Já si nevím rady s dárkem pro neteř 14 let.. Čím bych jí mohla udělat radost?? Nenapadá vás něco?

miška4 12.12.2022

Já jsem vybrala dceři moc hezký batůžek s její oblíbenou postavičkou tady https://www.nejkufry.cz/ tak koukni, myslím že by to určitě udělalo radost i tvojí neteři ;)

Hanča miška4 13.12.2022

To je dobrej tip, už tam mám jeden vyhlídnutej :)

miška4 miška4 16.12.2022

No super tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila :)

Paťa 12.12.2022

Mně teď hodně zaujal kobereček rootyrug.cz vyrábí ho česká firma, nahrazuje chůzi po přírodním povrchu a tím řeší ploché nohy, vbočený palec, špatné držení těla a celkově ulevuje od bolavých nohou atd atd. Moc se mi líbí jak to vypadá a že to takhle pomáhá tak ho chci koupit bráchovi domů protože synovec má problémy s plochýma nohama a věřím že i doma to všichni užijou po celým dni v práci na nohou.

nanna Paťa 13.12.2022

To vypadá jako opravdu dobrá pomůcka a navíc i stylová, to by se nám hodilo domů…děkuju za tip :)

Paťa Paťa 17.12.2022

Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila. Jsem taky zvědavá co na to brácha řekne, mně to přijde super :-)

Hanik L. Paťa 18.12.2022

Tak potom dejte vědět jak se to osvědčilo, já bych ho potom taky koupila

Marcela 15.12.2022

A co třeba nějaká pěkná stylová bezdrátová sluchátka ? :-) Třeba by se jí to líbilo...

MartaJane Marcela 16.12.2022

To je zajímavý nápad:-) To mě zaujalo.. A nevíš kde bych nějaké dobré mohla někde sehnat?

Marcela Marcela 18.12.2022

Jasně.. Koukni se na https://www.carneo.cz/ mají tam úžasný výběr:-) Já jsem si tam kupovala smart hodinky :-)

MartaJane Marcela 19.12.2022

Moc díky za tip.. Kouknu tam určo :-))

Petra 20.12.2022

Mám neteř v podobném věku a ta hrozně ráda vyrábí, tak jsem jí koupila sadu na vytvoření odlitku. Zkus se na to podívat. Mají to na vzpominkovyodlitek.cz :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat