Diskuse na téma Diskuse s levým Twixem a hercem Igorem Chmelou

15. 02. 2013 | Zábava

Populární herec a bavič Igor Chmela, jeden ze čtyř tahounů zábavné Partičky, nemá nouzi o vtipy ani mimo televizní obrazovku. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 17 do 18 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

MonaRe 16.02.2013

Dobrý den. Jak jste se dal dohromady s tou povedenou Partičkou? Jste super, držím palce.

Leni 16.02.2013

S kym byste jel kolem sveta?

Igor.Chmela.Twix Leni 06.03.2013

ROZHODNĚ NE SE SKUPINOU PLNOU KRÁSNÝCH ČESKÝCH TURISTŮ...

Katrin 16.02.2013

Dobrý den. Někde jsem četla, že máte 3 děti. To je asi dost náročné, ne? Jak to zvládáte a co na to vaše žena?

Dani 16.02.2013

Dobrý den. Chci se zeptat jakou hru máte v Partičce nejradši? P.S- Jste můj nejoblíbenější herec :-)

KikiPa 16.02.2013

Dobrý den. Sledujete televizi? Na co se nejradši díváte? A díváte se na sebe v Partičce? *1*

Andrea 16.02.2013

Dobrý den. Máte nějakou neoblíbenější barvu?

Áďa a máma 16.02.2013

Dobrý den, chceme touto cestou pozdravit po delší době pana Chmelu, apropo Umíte německy? :-D

Igor.Chmela.Twix Áďa a máma 06.03.2013

NEIN.

Áďa a máma Igor.Chmela.Twix 11.03.2013

Frajer..odpověděl...Viellen Dank für die Blumen Igino :-D

Margot 16.02.2013

Dobrý den. Kde se vzalo jméno Igor?

Igor.Chmela.Twix Margot 06.03.2013

Igor je mužské jméno skandinávského původu, jedná se o poruštěnou verzi jména Ivar. Vzniklo ze staroislandského Ingwarr. Vykládá se jako „hlídající, bůh plodnosti“ (ZDROJ WIKI)

Monika 16.02.2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se nerýsuje nějaký nový film, ve kterém byste si zahrál? Případně je možnost, že se objevíte v připravovaném seriálu pana Sedláčka Život a doba soudce A. K.? Děkuju za odpověď :)

Anička 16.02.2013

Chtěla bych sem se zeptat, jestli už nevíte v jakých 12-ti městech budete vystupovat na vzduchu.. Na Konopišě se tento rok zase nejspíše nedostanu, tak bych byla ráda, kdyby jse třeba dojeli někam na Moravu (např. amfiteátr ve Val. Meziříčí, v Napajedlech u zámku apod.)

Igor.Chmela.Twix Anička 06.03.2013

ZAČÍNÁME V OŘECHOVĚ, POTOM ROŽNOV, HRADEC KRÁLOVÉ, TURNOV, OLOMOUC, BOSKOVICE ATD. VŠE JE NA NAŠEM OFICIÁLNÍM WEBU: WWW.PARTICKANAVZDUCHU.CZ

Lenka 16.02.2013

Dobrý den, Igore, máte obdivuhodnou kondici, třeba jak zvedáte své kolegy z Partičky, to musí být hodně fyzicky náročné. Jak se udržujete, abyste zvládl vše, co poslední dobou zvládat musíte, myslím tím nejen fyzicky, ale i psychicky? Děkuji za odpověď a těším se na vás zase někdy na Zábradlí :-)

Igor.Chmela.Twix Lenka 06.03.2013

MÁM POCIT , ŽE UŽ JSEM NA NĚCO OBDOBNÉHO ODPOVÍDAL, TAKŽE SE NEBUDU UNAVOVAT OPAKOVÁNÍM, PÁČ MĚ TO KONDIČNĚ VYČERPÁVÁ.

Lenka Igor.Chmela.Twix 12.03.2013

Tak teď jsem dostala jaksi "po čumáku" :D za dotaz, který jsem v dobré víře poslala už o dost dřív, než byl tento podobný...no, dobře mi tak :D, i tak díky za odpověď a vše dobré... Neregistrovaná/ý - Mila | 18. 2. 2013 Dobry den. Chci se zeptat, jestli sportujete? Mate peknou postavu, tak asi ano. Léta jsem dělal sportovní gymnastiku –prostná, přeskok, bradla a hlavně kůň na šíř I na dél. Pravidelně běhám, posiluju, plavu, hraju házenou, házím kladivem atd….když si chci orazit schroustám ½ kg čokolády (Třeba cca 36 balíčků Twixu), pak se zas převlíknu do trenek a vyrazím modelovat špeky.

Áďa a máma 16.02.2013

Ještě jednou zdravíme a reagujeme na Lenku, se kterou se známe právě ze Zábradlí...jak je to s hrou SMSkové lásky či nějak podobně se to mělo jmenovat - nebudete jí tedy uvádět? (vzhledem k věku dcery-nyní 11 - se mi zdála tato hra pro ni vhodná - rozhodně více než třeba Cantos či Ambrosie...no neva - tak nám zas zbyde Denně...):-)

Eviik 16.02.2013

Dobrý den Igore, chtěla bych se zeptat, jestli budete účinkovat v inscenaci Višňový sad, která by měla mít v květnu premiéru v Divadle Na zábradlí. V březnových novinách DNz není u tohoto představení Vaše jméno uvedeno, přestože na webových stránkách ano. Můžeme se na Vás případně těšit v jiné připravované inscenaci v tomto divadle? Předem děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů v divadle i v Partičce. Eva

Denisa 16.02.2013

Dobrý den, již několikrát se stalo, že se vám představení ve vašem domovském Divadle Na zábradlí krylo s vystoupením Partičky. Posteskl jste si někdy v takových dnech/večerech, že nemůžete s ostatními členy kvarteta (sexteta) jménem Partička řádit na jevišti nespoután scénářem, protože zrovna hrajete v DNz? Přeji spoustu krásných divadelních a filmových rolí, mnoho zábavy při Partičce a především hodně spokojenosti i v osobním životě :-)

Igor.Chmela.Twix Denisa 06.03.2013

JÁ HRAJU NA ZÁBRADLÍ RÁD ! HOLD SE TO NĚKDY STANE, ŽE TO TERMÍNOVĚ NEJDE SLADIT, ROZPŮLIT SE NEMŮŽU A PLAKAT KVŮLI TOMU TAKY NEBUDU.

Mikyska 16.02.2013

Dobrý den. Zajímalo by mne, jestli jste herectví studoval? Děkuji.

Igor.Chmela.Twix Mikyska 06.03.2013

ANO A DALO BY SE ŘÍCT, ŽE V TOM POKRAČUJI.

Carlos 16.02.2013

Nevadí Vám někdy, že se všechny dotazy točí kolem partičky?

Igor.Chmela.Twix Carlos 06.03.2013

TAK , DALO SE TO OČEKÁVAT, ŽEJO..

Zuza 16.02.2013

Co rád jíte a co vůbec? :-)

Denisa 16.02.2013

Dobrý den Igore, ještě jeden dotaz vlastně. V prosinci loňského roku vaše domovské divadlo pořádalo u příležitosti výročí smrti Václava Havla speciální vzpomínkový večer, jehož součástí bylo i scénické čtení Divadlo - příležitost být sám sebou. V té souvislosti mě tedy napadá - kolik ze skutečného Igora Chmely propůjčujete postavám, které v divadelních hrách nebo ve filmech ztvárňujete? Jak moc čerpáte např. z vlastních zkušeností či zážitků? A vztaženo na Partičku, kde byste de facto měli být sami za sebe (nemáte přidělenou žádnou roli, nedržíte se žádného scénáře...) - nakolik je to pravda, nakolik jste při vystoupeních jen Igorem Chmelou? :-) Děkuji a ještě jednou - mnoho úspěchů a radosti ve všem, do čeho se pustíte :-)

Igor.Chmela.Twix Denisa 06.03.2013

NEJDE NEČERPAT ZE SEBE, PŘESTOŽE HRAJETE NĚKOHO JINÉHO. A V PARTIČCE...KDYŽ DOSTANU ZADÁNÍ ZTVÁRNIT NAPŘÍKLAD VIBRÁTOR, PAK MI MŮŽETE VĚŘIT, ŽE JE NESMÍRNĚ OBTÍŽNÉ ZŮSTAT IGOREM CHMELOU.

Pudlik 16.02.2013

Dobry den, pane Chmelo. Moc vam fandim a drzim palce, aby se i dal darilo. Chtela jsem se zeptat, jak se vlastne mate? Dekuji.

Igor.Chmela.Twix Pudlik 06.03.2013

JE TO DOBRÝ, I KDYŽ BY TO MOHLO BÝT LEPŠÍ...ŽE? DÍK ZA OPTÁNÍ.

sunflower 16.02.2013

Chtěla bych se zeptat, jestli ještě budete přidávat nějaké fotografie na vaši krásnou webovou prezentaci, kterou jsem prošla už několikrát a pokaždé žasnu nad kouzlem vašich obrázků, je to pohlazení na duši, ať se vám daří :-)

Igor.Chmela.Twix sunflower 06.03.2013

DÍK, SVOJE WEBOVKY HODLÁM PŘEDĚLAT UŽ ASI 2 ROKY, ALE NESTÍHÁM.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat