Diskuse na téma Nové kino Premire Cinemas

23. 01. 2014 | Zábava

Pěkný den všem, holky, slyšela nebo navštívila některá z vás nové multikino Premiere Cinemas Praze nebo v Olomouci? Prý se jedná o nejmodernější multikina v Praze a na Moravě, tak mě zajímá, jestli tomu tak opravdu je a má cenu ho navštívit nebo je to jedno, které si vyberu :) Mám totiž v plánu vyrazt ne Něžné vlny, jen ještě nevím, kam ;-)

Barboraa 24.01.2014

Zdravím Kláro, jsem moc ráda, že Něžné vlny doporučuješ, doufám, že nezklamou :D Jako jo, já jsem toho dost četla o tom kinu, má to mít nejnovéjší zvukový formát Dolby Atmos a promítat se má taky nějakým hodně dobrým obrazem. Takže asi to nebude jen ledajaké odlišení od jiných multikin, ale těžký kalibr odlišení :D Tady se na to můžeš podívat www.premierecinemas.cz/ a dozvíš se určitě více, než ti tady napíšu já :D

Klára 24.01.2014

Ahoj Barčo, nejprve k Něžným vlnám, ty doporučuju, je to parádní film :) Co se týče nového kina, to ti neporadím, alej jestli se říká, že jsou to nojemodernější multikina v ČR, tak na tom asi něco bude. Určitě tam budou různé novinky, aby se odlišili od jíž známých multikin a kdyby nic, tak to přinejmenším bud zcela nové a trošku jiné :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat