Diskuse na téma Přírodní pohlcovac pachu

Ahoj holky, mate nekdo zkušenost s nějakým neagresivnim pohlcovacem pachů? Vyzkoušela jsem svíčky, vonné tyčinky, nějaké spreje, ale nic moc efekt.

Klarkab 26.11.2023

Používám pohlcovač, vonné svíčky a hodně větráme, koupeme tu naší obludu 1x za 14 dni. A peru vše 1x týdne.

Sandriskaa 25.09.2023

Za mě teda spíš vše vyhodit a začít se o to starat pravidelně. Myslím tím deky, polštáře, apod. Hodně větrat.

Eliskav22 25.09.2023

Jak často doma vše čistíte? Máme psa a kočku a musím celkem denně máknout, aby to u nás vonělo bylo čistý. Určitě nic nezkazíš s aromadifuzerem, pohlcovačem, ale základem je vše udržovat, prát.

Tichavka 20.09.2023

Za mě teda sprej. Dávám trošku i do difuzéru, pak stříknu na plochy doma, gauč, apod. https://www.alpik.cz/likvidator-pachu-alp-zvirata-vanilka/

Janina95 Tichavka 17.02.2024

Anoo, ten jsem před pár měsíci pořídila taky a i když jsem na úklid blázen, tak likvidátor pachu je prostě upgrade. Hlavněě tenhle je netoxický, jsem moc spoko. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat